Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיב אופטי - הבדלים בין החברות

Ragnar
שימו לב! השרשור הזה בן 1352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, yaniv572 כתב:

אכן משהו כזה.

אני לא בטוח שזה כן יסחוב את המהירות, רק העלתי אפשרות.

בנוסף, אתה יכול לחפש גם כרטיס רשת פנימי ל PCI. אני חושב שאולי היום קצת יותר קשה למצוא אותם אבל אחד כזה כן יוכל להחזיק את המהירות.

ואגב, אני לא בטוח שהבעיה היא כרטיס הרשת.

האם המחשב מחובר ישירות לראוטר? האם הכבל איכותי מספיק?

מחובר ישירות בחיבור קווי

הכבל איכותי, גם על פי הטכנאי

נבדק גם עם כבל השייך לטכנאי עבור בדיקות ועדיין התוצאה הייתה זהה (כשנבדק על המחשב שלו עם אותו הכבל, הושגה תוצאה טובה הרבה יותר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב, לא ממש יודע איך לאכול את זה, אבל:

מאתמול בערב אני מקבל בבדיקות מהירות 100 מגה, לפעמים גם 40 ולפעמים גם 200 (לא יציב, לרוב מתחת לרף של ה-100 בשלבים מסיומים).

על WIFI (אייפון 11 פרו אם משנה), שיושב על הראוטר, מקבל מספרים הזויים לא פחות וברגעים הטובים והיפים 250 מגה. (הכל על אותם שרתים דרך SPEED TEST)

אם חוסר היציבות הזאת היה רק במחשב הנייח שמחובר בחיבור קווי, הייתי אומר סבבה, הבעיה בלוח אם המטומטם שלי. אבל כשיש תנודות כאלה גם ב-WIFI וגם במחשב, אולי הבעיה כלל לא אצלי?

כל הסיפור של אנלימיטייד הוא לא אינטרנט בסיב יציב ובלה בלה בלה? מה הקטע? נמצא בחבילה של 1GB למען הסר ספק וגם מניסיוני מיום ראשון לא חוויתי שינויים גדולים בפינגים במשחקים בהם אני משחק מהאינטרנט "הטיפש" שהיה לי לפני

עריכה אחרונה על ידי Ragnar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שצריך כרטיס 2.5 ג'יגה כדי לקבל קצבים סבירים זה פשוט לא נכון. כרטיס ג'יגה צריך לתת 900 ומשהו. הייתי מעלה מערכת לינוקס מ usb ובודק שם.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, ishayk כתב:

לכ.רשת שלך לא צריכה להיות בעיה להחזיק חיבור של 1Gbit, ניסית להתקין דרייברים עדכניים?

https://www.msi.com/Motherboard/support/H77MA-G43.html#down-driver

לא עדכנתי אף פעם דרייברים ללוח אם, זה יכול לסייע?

יכול להסביר לי כיצד לעשות את זה?

הורדתי את 2 הקבצי זיפ שהיו שם לעדכון

מה לעשות איתם?

עריכה אחרונה על ידי Ragnar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלץ את קובץ ה - ZIP ותפעיל את Setup.exe.

משם בעיקרון זה אמור להיות Next וכו' עד שזה נגמר.

יכול להיות שתידרש הפעלה מחדש אחר כך.

*ישנו גם עדכון ביוס (ספציפית B.‏1 שמציין עדכון לכרטיס הרשת שלך), אבל אתה יכול לעדכן ישירות ל D.‏1 האחרונה, היא מכילה גם את העדכון הזה.

אם אתה רוצה להיות בטוח איזה גירסה מותקנת לך עכשיו, אתה יכול לבדוק בביוס עצמו או לחפש dxdiag בתפריט ההתחל ולראות שם.

מצרף סרטון שמסביר איך מעדכנים ביוס בלוח הזה:

עריכה אחרונה על ידי XVSTI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

כחודש לאחר ההתקנה ומכך שהטכנאי טען שהבעיה באי קבלת כל קיבולת המהירות היא בגלל הכרטיס רשת שלי,

רכשתי מתאם רשת חיצוני שהומלץ כאן. לדאבוני הרב, המהירויות שאני מצליח להשיג בחיבור קווי על המחשב נשארות באזור ה-250-350 (סיב של 1000 מגה)

מהיכן עוד יכולה לנבוע הבעיה? אני אבוד עצות.

בעת ההתקנה כשהטכנאי בדק בחיבור קווי ללפטופ שלו, הוא אכן קיבל 1000 מגה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי כרטיס הרשת במחשב לא תומך 1GB ורכשתי (בשביל הניסיון) מאיביי מתאם ל 1GB, וכמו אצלך זה נותן 250-350MB.

כל הדונגלים המתאמים האלו ל USB זה חארטה, בחיים זה לא ישתווה לכרטיס אמיתי.

לדעתי ה USB3.0 עם החומרה של המחשב מול המתאמים האלו (שתכל'ס הם פשוטים) לא תיתן יותר מזה. כמו כן תקן USB 3.0 לא יתן לך יותר מ 600-650 מגה בייט כי זה הלימיט שלו במקרה הטוב ביותר. תכל'ס ? אתה לא צריך את זה.

לציין שהיום אני עובד עם דונגל WIFI שתומך ברשת 5GHZ של הראוטר ואני מרוצה ממנו (אני יושב יחסית קרוב אליו, אז מקבל בהורדה 200Mbps ובהעלה 100Mbps).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...