Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיב אופטי - הבדלים בין החברות

Ragnar
שימו לב! השרשור הזה בן 1343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה התבשרנו שאנלימיטייד חיברו את הבניין שלנו לסיב אופטי שלהם (חברת חשמל ביצעה את העבודות, מוזר?)

למיטב ידיעתי גם פרטנר וסלקום עתידות בקרוב להגיע

בכל הקשור לאינטרנט רגיל אני די בקיא, אך בסיבים אופטיים הרבה פחות (באשר לחברות השונות ואיכותן)

איזה חברה מבין אלו הנמצאות היום בשוק מציעה את חיבור הסיב הטוב ביותר? יש שוני בכלל?

לאחר בדיקה מול אלימיטייד ראיתי שעובדת עם ספקיות כמו סלקום, רימון אקספון וכו'. יש הבדל בין הספקיות?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אנלימיטד היא (היום פחות מפעם) פרויקט בשליטת חברת החשמל.

סלקום משתמשת בתשתית unlimited שנפרסת ולכן אם יש תשתית unlimited אפשר להשתמש בשירות של סלקום פייבר (או של אנלימיטד, מה שתרצה. יש להם חבילות שונות מבחינת מהירויות)

פרטנר זו תשתית נפרדת.

אני עובד עם אנלימיטד + האלו 015, מבסוט ממש. מהירות של 200/200 עולה לי 100 ש"ח לחודש.

עריכה אחרונה על ידי Shay_u
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Shay_u כתב:

אנלימיטד היא (היום פחות מפעם) פרויקט בשליטת חברת החשמל.

סלקום משתמשת בתשתית unlimited שנפרסת ולכן אם יש תשתית unlimited אפשר להשתמש בשירות של סלקום פייבר (או של אנלימיטד, מה שתרצה. יש להם חבילות שונות מבחינת מהירויות)

פרטנר זו תשתית נפרדת.

אני עובד עם אנלימיטד + האלו 015, מבסוט ממש. מהירות של 200/200 עולה לי 100 ש"ח לחודש.

טוב לדעת :) היה לי קצת מוזר לראות את אנשי חברת החשמל מתעסקים בסיבים אופטים

זה אומר שבהכרח ברגע שיש תשתית של אנלימיטייד, סלקום הם אופציה גם הם? 

בשירות של אנלימיטייד נאמר לי שזאת תשתית בלעדית להם (אנשי מכירות, אולי חירטטו אותי)

יש הבדל מול הספקים?

לא התעסקתי בספקיות אינטרנט מלבד בזק או באנדל של בזק בינלאומי (כיום בפרטנר ללא סיבים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם פרטנר, גם בקורונה בסה"כ חיבור יציב מאוד, מהיר מאוד, ויחסית זול, אין צורך בספקית אינטרנט.

אני משלם 110 שקל לחודש על 1GBit / 100Mbit.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני עם פרטנר, גם בקורונה בסה"כ חיבור יציב מאוד, מהיר מאוד, ויחסית זול, אין צורך בספקית אינטרנט.

אני משלם 110 שקל לחודש על 1GBit / 100Mbit.

אחרי 24 שעות רוויות בניתוקים (שעדיין ממשיכים) אצל בזק, אני שוקל את המעבר לפרטנר, לחבילה במהירות 1GB (סיבים).

כשהטכנאי מגיע להתקנה, הוא משחיל כבל מהארון תקשורת ל-switch שהוא מתקין בתוך הבית, ומשם הוא מוציא כבל לראוטר?

ואתה קנית את הראוטר מפרטנר (Technicolor)?

כל פרט מידע שתנדב יעזור לי. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משחיל כבל שמכיל כמה סיביים (הכבל ממש דקיק) מהארון תקשורת הקומתי לארון תקשורת הביתי, משם מעביר אותו לנקודה שביקשתי (בסלון במקרה שלי), שם קופסת פלסטיק כזו שיוצאת מהקיר, הסיב נכנס לתוך מכשיר של D-Link ואליו מחובר כבל רשת, הכבל רשת מחובר לראוטר.

המודם שקיבלתי זה טכניקולור TG789, שיפור משמעותי מההוטבוקס, אבל עדיין לא מושלם.

ה-WIFI שלי מבוסס בכלל תשתית אחרת, אבל גם המחשב הסלוני, גם הטלוויזיה החכמה, גם הפלייסטיישן מחוברים כולם חוטית ישר למודם.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, TDI כתב:

שאלה:

ניתן לקבל IP קבוע בחיבור כזה?

כן, זה יעלה משמעותית יותר יקר מקו רגיל.

למה אתה צריך ip קבוע? יש מגוון פתרונות לצרכים שונים ולא בהכרח חייב ip קבוע, חלקן אפילו חינמיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה ששמעתי סלקום שהשתלטו על אנלימיטד כבר לא מאפשרים חבילות סימטריות כמו שהיה מקודם.

הטכנולוגיה שסלקום משתמשת בה GPON נחשבת לפחות טובה מזו של פרטנר או אנלימיטד (P2P), אבל כמו בשאלה של כבלים\בזק זה תלוי יותר במרחקים, שכנים וכו׳.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, save כתב:

בגדול מודם Technicolor דיי דפוק. סלקום 1000Mbs ב ₪90 לחודש ספק ותשתית. בפועל מקבל ב fast.com 450

הבעיה לא בהכרח במודם אלא ברחוב פס של חיבור הרשת שלך. במחשב שלי יש חיבור 10G Ethernet ואני מקבל את מלוא ה-1,000 מגה בחיבור קווי. לוחות אם יותר זולים מגיעים עם חיבור Ethernet 2.5G או 5G במקרה הטוב. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני בפרטנר כבר יותר משנה, רק שקניתי ראוטר פרטי מתקדם. 

מאוד מרוצה, אין ניתוקים בכלל, לעומת ההוט שהיה לי לפניו שבו היו ניתוקים לשעות שלמות ברצף.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...