Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי שני עם כח

ehudbar
שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי  

מחפש רכב שני לבית.

תקציב מסביב ל 50 אלף שח שנת 2014 ומעלה.

חשוב שיהיה רכב שמגיב ללחיצת הרגל על הדוושה אבל לא ברמת gti.

חשבנו על אלפא ג׳ולייטה אבל מפחדים באופן כללי מבעיות התחזוקה והעלויות הגבוהות שלה.

חשבנו על וולוו v40 ואני מבין שכדאי את מנוע ה 2000 ולא ה 1600 אבל אלו דגמים משנת 2016 והם הרבה מעבר לתקציב.

אפשרות נוספת היא גולף 1.2 טורבו מכיוון שאני מבין שהוא עדיף על ה 1.4 טווין טורבו.

אשמח לשמוע על המלצות נוספות על בסיס ההנאה בללחוץ על הדוושה ולהרגיש את הרכב בועט.

תוגה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שממליצים על הפוקוס אני ממליץ לקחת בחשבון שיש הרבה תלונות על תקלות במנועים שלהם.

אמנם לא מהארץ אלא ממדינות שבהן הפוקוס נמכרה בכמויות יותר משמעותיות אבל עדיין עדיף לקחת את זה בחשבון

לנושא של פתוח השרשור אם אתה לא נוסע הרבה כול רכב 1.4 150 כ"ס אחרי 2014 של תוצרת ואג (פולקסוואגן, סקודה, סיאט) יכול להתאים יש להן בעיות בגיר אבל הן שומרות על מחיר מצויין ואם לא נוסעים הרבה ברכב זה יכול להתקזז.

עוד אופציה שאפשר לשקול רכבי פיג'ו-סיטרואן (פיגו 508 לדוגמא) עם מנוע 1.6 טורבו 165 כ"ס יכולים להוות תמורה מצויינת לכסף תוכלו לקנות גם רכב מפואר גם חדש יחסית וגם חזק מאוד למנוע היו בעיות בגרסה הישנה (156 כ"ס) בגרסה החדשה מדברים על זה שפתרו את הבעיות אישית הייתי חוקר את העניין לעומק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...