Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלונות שחורים ברכב חדש - האצ'בק

שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שהנושא חרוש אבל לצערי לא מוצא תשובה חד משמעמית.

אני רכשתי רכב חדש (מהחברה) הונדה סיוויק האצבק. בדגם שמעל הרכב שלי מגיע כסטנדרט חלונות שחורים מאחורה כולל הדלת מעל תא המטען. 

האם חוקי לבצע השחרה ברכב האצ'בק מעל תא המטען? במידה וכן האם יש תקנה שאומרת זאת במפורש? כיוון שאני חיפשתי מידע שמתיייחס לרכב האצ'בק ועדין לא מצאתי כלום בנושא.

נ.ב

מצטער שאני שוב פעם מעלה נושא שכבר דיברו עליו בעבר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותר רק חלונות נוסעים מאחור אבל לא את החלון האחורי.

דבילי ככל שזה נשמע אבל זה החוק בארץ.

לא משנה שהדגם שמעל מגיע עם חלונות מושחרים כסטנדרט - רק כשזה מקורי אז מותר.

(סקירה לאחר קניה) Alfa Romeo Giulietta 170 2014 Manual

Honda Civic 2006 Manual - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך סקרנות.

איך שוטר או מכון רישוי יכול לדעת אם החלון המושחר הוא מקורי או לא? זה לא רשום ברשיון רכב אין שום סעיף לגבי זה. בנוסף יש יבואנים שעושים את ההשחרה ה"מקורית" בארץ כהתקנה מקומית, חלקם לייזר חלקם מדבקה סטנדרטית לחלוטין - אני מכיר זגג שעובד מול 2 יבואנים ועושה עבורם את כל ההשחרות ה-"מקוריות" כביכול לפני מסירת הרכבים ללקוח ראיתי במו עיני ערמה של שמשות אחוריות שהגיעו אליו ישירות מהיבואן מקוריות של מיצובישי, עושה להם השחרה עם מדבקה של חניתה והיבואן אוסף ומחליף את השמשות טרם המסירה ללקוח.

איך בכלל אפשר לאכוף או לדעת מה מקורי או לא?

עריכה אחרונה על ידי dalet11
  • רעיון טוב! 1

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב על החלון עצמו, באחת הפינות, את רמת ההשחמה של החלון ואז, אם הבוחן במכון רישוי או השוטר מחפשים אז זה יכול לעשות בעיות.

(סקירה לאחר קניה) Alfa Romeo Giulietta 170 2014 Manual

Honda Civic 2006 Manual - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אולי אפשרי בכאלו באמת הגיעו מושחרות מהיצרן. אבל מה לגבי מקרה שבו היבואן מבצע השחרה ב"התקנה מקומית" כפי שתיארתי? ונתקלתי בהרבה כאלו.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמשה אחורית, ראיתי ערמה של 10 שמשות חדשות של מיצובישי כמעט בטוח שהיו לASX שעברו השחרה על ידי מדבקות אצל אותו זגג.

הוא אמר שהוא עובד מול היבואן והוא עושה להם חלק מההשחרות "מקוריות" לחלק מהדגמים.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...