Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת פיצ׳רים לרכב באמצעות חיבור למחשב

roni_bel
שימו לב! השרשור הזה בן 1421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, ariel000 כתב:

איזה אינטרס יש, ליבואנים, לכבות דברים כאלה?.

זה לא אינטרס "לכבות את זה". צריך לדמיין את המצב בצורה הפוכה.

היבואן משלם ליצרן עבור פיצ'רים שונים, גם כאלו שהם תוכנתיים בלבד - ולכן כדי להציע מחיר אטרטיבי ו\או להבדיל רבמות אבזור שונות, הן רוכשות פיצ'רים שונים לדגמים שונים.

באופן אידיאלי היצרן לא תכנן שיפרצו להם את הפרוטוקול כך שכל אדם עם המתאם המיוחד יוכל לפתוח פיצ'רים אלה.

תחום הפיצ'רים ה"כבויים" במוצרים ממש לא ייחודי לתחום הרכב וניתן לפגוש אותו בתחומים רבים נוספים. כך במקום שהיצרן יצטרך לכתוב תוכנה מחדש לכל מוצר/לקוח שתתן לו את הפיצ'רים הרצויים לו,

הם פשוט עושים תוכנה יחידה הכוללת את כל הפיצ'רים ואז באמצעות "דגלים" בתוכנה הם שולטים מה יהיה כבוי ומה יהיה זמין ללקוח.

עריכה אחרונה על ידי tepic
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, מרק10 כתב:

אתה רוצה להגיד לנו שזנחת את הצרפתיות ועברת לגרמניות נאות מראה ואמינות ?

פשוט זה מה שהיה לי הכי מתאים ונוח. זו גם הפעם הראשונה שזה בליסינג ולא קנייה ישירה אז לא מפחד מה dsg.

לפני 1 שעה, Tair כתב:

למה לא לקנות VCDS או obdeleven אן כל מכשיר יעודי אחר ולעשות הכל לבד? מאוד קל ופשוט, יש אלפי מדריכים באינטרנט, ועם obdeleven זה בכלל רק לבחור פיצ'ר וללחוץ על כפתור.

מאותה הסיבה שאני קונה חלב ולא מגדל פרה.

בשביל פעם ב 3 שנים בשביל מה לקנות?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100 שקל לקידוד של 2 דקות? יקר בהגזמה לדעתי, אם אתה אוהב לקנות חלב ב100 שקל לליטר בכייף, אבל רכיב כמו obdeleven שהוא לא יקר וכל הדיוט יכול להשתמש בו כמה שירצה בלי הגבלה מהחניה של הבית שלו? לדעתי VFM פי כמה וכמה.

ואגב אם פרה עולה 300 שקל וכוס חלב 100 שקל אז כן, עדיף לקנות את הפרה.

עריכה אחרונה על ידי Tair
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, tepic כתב:

זה לא אינטרס "לכבות את זה". צריך לדמיין את המצב בצורה הפוכה.

היבואן משלם ליצרן עבור פיצ'רים שונים, גם כאלו שהם תוכנתיים בלבד - ולכן כדי להציע מחיר אטרטיבי ו\או להבדיל רבמות אבזור שונות, הן רוכשות פיצ'רים שונים לדגמים שונים.

באופן אידיאלי היצרן לא תכנן שיפרצו להם את הפרוטוקול כך שכל אדם עם המתאם המיוחד יוכל לפתוח פיצ'רים אלה.

תחום הפיצ'רים ה"כבויים" במוצרים ממש לא ייחודי לתחום הרכב וניתן לפגוש אותו בתחומים רבים נוספים. כך במקום שהיצרן יצטרך לכתוב תוכנה מחדש לכל מוצר/לקוח שתתן לו את הפיצ'רים הרצויים לו,

הם פשוט עושים תוכנה יחידה הכוללת את כל הפיצ'רים ואז באמצעות "דגלים" בתוכנה הם שולטים מה יהיה כבוי ומה יהיה זמין ללקוח.

נכון מאוד, מאותה סיבה יש מנועים עם נניח 90 ו 110 כ"ס כשכל ההבדל הוא בתוכנה, החומרה זהה לגמרי. 

הרי אפשר בלי שום השקעה כספית מצד היצרן למכור את כל המנועים עם 110 כ"ס. אבל לא עושים את זה אלא נותנים מספר רמות כדי שאפשר יהיה לתמחר את הרמה הגבוהה במחיר יותר גבוה.

ובהחלט קיים במוצרים אחרים. קונה מוצר, עם ביצועים X. לאחר שנה העסק התפתח, צריך ביצועים יותר גבוהים. משלם משהו ליצרן, מקבל קובץ עם קוד. מתקין את הקוד, אותו מכשיר מקבל תוספת מהירות 30% או 50% בלי שום שינוי בחומרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Tair כתב:

100 שקל לקידוד של 2 דקות? יקר בהגזמה לדעתי, אם אתה אוהב לקנות חלב ב100 שקל לליטר בכייף, אבל רכיב כמו obdeleven שהוא לא יקר וכל הדיוט יכול להשתמש בו כמה שירצה בלי הגבלה מהחניה של הבית שלו? לדעתי VFM פי כמה וכמה.

לא נשמע יקר בכלל, כי אתה לא משלם רק על ה2 דקות, אתה משלם גם על כל המסביב.

אדם לא מקים אתר אינטרנט, עונה לשאלות מעיקות בטלפון, מקדיש זמן ופוגש אנשים כדי לקבל על זה 30 שקל. אדם מציע שירות כדי להרוויח.

עריכה אחרונה על ידי tepic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הזה קיים אצל כל היצרנים רכב.

גם בה צרפתיות כמו רנו או דאציה זה קיים גם.ניתן לשנות הרבה דברים , עשיתי הרבה שינויים בדאצ׳יה  ולי יש אותם אופציות כמו בדגמים יקרים.

כמובן צריך לפעמים חומרה נוספת וגם ידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, alechko01 כתב:

הדבר הזה קיים אצל כל היצרנים רכב.

גם בה צרפתיות כמו רנו או דאציה זה קיים גם.ניתן לשנות הרבה דברים , עשיתי הרבה שינויים בדאצ׳יה  ולי יש אותם אופציות כמו בדגמים יקרים.

כמובן צריך לפעמים חומרה נוספת וגם ידע.

חיפוש בגוגל/יוטיוב לא הניב לי דברים בנוגע ל508.

אבל עדיין זה מעניין ומוזר בעיני.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Tair כתב:

אתה משלם על הידע ועל האחריות.

מעדיף לתת למי שמכיר את הנושא לעשות את זה.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומאיפה בדיוק הידע שלהם? בדיוק מאותם האתרים המקוריים והמדריכים של ross tech ו obdeleven.

זה תוכנה במחשב או אפליקציה בפלאפון, זה לא שהבחור הולך להחליף כרית אוויר לבד, הם עובדים בדיוק עם אותם כלים שעולים 70 דולר באינטרט ומיליונים מקודדים לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם רופא שיניים עובד עם מקדחה ויש סירטונים ביוטיוב.

אתה משנה פרמטרים. יכול להיות שתצליח, יכול להיות שסתם לא יעבוד ויכול להיות שתיגע ותשבית את הרכב.

אם אתה רוצה לשלם 180 שקל ולעשות לבד שיהיה לך לבריאות. אני מעדיף לשלם עוד 20 שקל.

• מעניין 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שאתה משווה רופא שלמד כמה שנים תואר באוניברסיטה לכמה בחורים שקנו את אותו המכשיר באינטרנט ומשתמשים באותם המדריכים שנגישים לכולם באינטרט.

אתה כנראה לא מבין עד כמה זה קל, 3 הקלקות באפליקציה וזהו, זה בדיוק מה שה"דוקטורים" האלה עושים.

דוגמא מהתוכנה:

QQQQQQ.thumb.jpg.24b9a3dbe595a7c4e568b2b3de217cd2.jpgQQQ.thumb.jpg.878f3c0dad49a6f2603cd88c901c86de.jpg

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מקבל את מה שאמרו פה חלק מהחברים.

מפתח עולה כסף וכל פיצ'ר ברכב, עולה כסף כנראה.

אבל אני רואה אותם רכבים, סקודה יטי לדוגמא, 2012, שלי היה ללא עוקב פניה ודגם אחר עם עוקב פנייה.

זה נראה לי קצת מוזר למכור 2 רכבים דומים  אחד עם ואחד בלי.

הרי, המחיר אותו מחיר.

החומרה?, קיימת בשניהם.

התוכנה?, קיימת בשניהם.

לכן זה נראה מוזר שהיבואן לא עושה קו אחיד ברכבים מבחינת הפיצ'רים האלה.

והדגם של הסקודה שאני מדבר עליו, אותו דגם, אותה שנה ואותה רמת גימור.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, ariel000 כתב:

אני לא מקבל את מה שאמרו פה חלק מהחברים.

מפתח עולה כסף וכל פיצ'ר ברכב, עולה כסף כנראה.

אבל אני רואה אותם רכבים, סקודה יטי לדוגמא, 2012, שלי היה ללא עוקב פניה ודגם אחר עם עוקב פנייה.

זה נראה לי קצת מוזר למכור 2 רכבים דומים  אחד עם ואחד בלי.

הרי, המחיר אותו מחיר.

החומרה?, קיימת בשניהם.

התוכנה?, קיימת בשניהם.

לכן זה נראה מוזר שהיבואן לא עושה קו אחיד ברכבים מבחינת הפיצ'רים האלה.

והדגם של הסקודה שאני מדבר עליו, אותו דגם, אותה שנה ואותה רמת גימור.

אז מה אם התוכנה והחומרה קיימת בשתיהן?

אתה רגיל שנותנים לך מתנות חינם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, tepic כתב:

אז מה אם התוכנה והחומרה קיימת בשתיהן?

אתה רגיל שנותנים לך מתנות חינם?

לא.

אבל אם ליבואן יש רק 2 רמות גימור.

2 רכבין זהים בכל דבר.

רכב אחד יש ורכב אחד אין.

אני לא איש עסקים ולא מוכר רכבים ולא איש פיננסי.

אבל אם התוכנה קיימת ואם החומרה קיימת, הרי זה רק לסמן V במחשב.

הרי גם ככה מתחברים עם מחשב שהרכב מגיע, לא?.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...