Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת פיצ׳רים לרכב באמצעות חיבור למחשב

roni_bel
שימו לב! השרשור הזה בן 1426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, Night Driver כתב:

גם רופא שיניים עובד עם מקדחה ויש סירטונים ביוטיוב.

אתה משנה פרמטרים. יכול להיות שתצליח, יכול להיות שסתם לא יעבוד ויכול להיות שתיגע ותשבית את הרכב.

אם אתה רוצה לשלם 180 שקל ולעשות לבד שיהיה לך לבריאות. אני מעדיף לשלם עוד 20 שקל.

איזה השוואה מגוכחת. שילמת וקיבלת את מה שרצית סבבה.

בתור אחד שמכיר יופי טופי את נושא הקידודים ב-VAG הכול מועתק מחו"ל+יוטיוב.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לרכוש כי כל פעם יש משהו אחר חדש שאתה מגלה. אצלי מערכת השמע לא כבתה עם פתיחת הדלת (רק עם הנעילה), מראות הצד לא התקפלו אוטומטית עם הנעילה, העדפתי מצב כבוי קבוע למערכת עצור/סע ופעולה רק כאשר בורר מצבי הנהיגה במצב אקו, הייתה השהייה של 3 שניות עד שהחלונות נסגרים עם הנעילה והעדפתי מיידי, שברו לי את הפנסים מאחור והעדפתי להתקין פנסים של דגם מתיחת פנים (זה כבר היה קידוד משמעותי יותר), החלפתי את מסך המולטימדיה לדגם מתקדם יותר. את כל זה עשיתי עם קידוד וכמובן בעזרת הוראות שיש בלי סוף ברשת (ועוד המון שטויות קטנות כמו שינוי עוצמת תאורת האווירה, שינוי עוצמת הבלימה בה אורות החירום פועלים ועוד ועוד). זה ממש שדרג לי את חווית הנסיעה ברכב.

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, מרק10 כתב:

איזה השוואה מגוכחת. שילמת וקיבלת את מה שרצית סבבה.

בתור אחד שמכיר יופי טופי את נושא הקידודים ב-VAG הכול מועתק מחו"ל+יוטיוב.

אתה מכיר. אם אני צריך להשקיע שעה בלימוד כבר יותר זול לי לשלם 200 שקל.

@ch2856 אם אתה משחק בזה כל כך הרבה אז כדאי. אני רק רציתי להוסיף כמה דברים קטנים ולי לא היה שווה להתחיל ללמוד את זה ולקנות פלאג.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, ariel000 כתב:

לא.

אבל אם ליבואן יש רק 2 רמות גימור.

2 רכבין זהים בכל דבר.

רכב אחד יש ורכב אחד אין.

אני לא איש עסקים ולא מוכר רכבים ולא איש פיננסי.

אבל אם התוכנה קיימת ואם החומרה קיימת, הרי זה רק לסמן V במחשב.

הרי גם ככה מתחברים עם מחשב שהרכב מגיע, לא?.

לא.

היבואן לא יכול "רק" לסמן וי, כי כל פיצ'ר עולה כסף, גם ליבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן שוב פעם את הדגמא מקודם. נגיד אני יצרן של מכונה לייצור כוסות פלסטיק.

המכונה קיימת בשלושה דגמים K-1000, K-1500 ו K-2000.

בשלושתם החומרה זהה בדיוק.

ההבדל היחיד הוא במהירות, הדגם הראשון מייצר 1000 כוסות בשעה, השני 1500, השלישי 2000.

אני יכול לפני אספקה ללקוח להגדיר את כולן לדגם K-2000. אבל אז אני אצטרך למכור אותן במחיר של 1000, כי רוב הלקוחות מעדיפים את הגדם הזול ו 1000 בשעה מספיק להם, אם אני אמכור את כולן במחיר של 2000, לא יקנו.

אז אני מציע 3 דגמים, על חלקם אני מרוויח פחות אבל מוכר כמות יותר גדולה, על חלקם מרוויח יותר פר יחידה אבל מוכר פחות יחידות.

מציע גם אפשרות שידרוג בתשלום אחרי הרכישה, למי שמעוניין להגדיל את הייצור.

הכל רק לדוגמא, אני לא קשור לתחום הזה. אבל ככה הזה עובד.

אם מישהו מצא אפשרות בלי לעבור דרכי לשדרג K-1000 ל K-2000, אין לי עם זה מה לעשות. מדובר בחלק קטן מהלקוחות בדרך כלל.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היצרן שהלך הכי רחוק בתחום הזה הוא טסלה. המודל 3 קיבלה פעמיים תוספת הספק בחינם בסביבות 30 כ"ס. לדגם הביניים LR AWD יש היום אפשרות לתוספת 50 כ"ס בעלות של $2000. הכל over the air, בלי שמישהו בכלל נוגע ברכב.spacer.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...