Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורונה וירוס - מישהו שינה / ביטל טיסות מתוכננות?

Asaf-R
שימו לב! השרשור הזה בן 1555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חזרנו מאנגליה לפני יומיים, הייתה התלבטות קלה אבל בסוף הוחלט כן לטוס, פרט לכמות מזערית של אנשים עם מסכות לא נראה שזה עניין מישהו.

עוד שלושה שבועות אמורים לטוס לישראל, בינתיים מתלבטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאלץ לבטל טיסה ליפן- בחלק מהמחוזות הפעילות הציבורית מצומצמת משמעותית, תיתכן פגיעה בתחב"צ בקרוב, מוסדות ציבוריים (מוזיאונים וכדומה) סגורים וכנראה תקופת הסגר תוארך מעבר ל 15 למרץ.

אני רואה שלאט לאט יותר מקומות נסגרים, לא פחות. מבאס ממש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטלנו קרוז לקפריסין של מנו ספנות (סופ"ש), שילמנו 100 דולר קנס. יום אחר כך ביטלו את הקרוז (כי כנראה כולם ביטלו), לא רצו להחזיר את הקנס. מעצבן.

אתמול ביטלו טיסות אמסטרדם מהעבודה. אני אישית דחיתי טיסה מהעבודה לארה"ב ממרץ לאפריל, במידה והמצב לא יירגע, כנראה שידחה למועד לא ידוע.

Sent from my SM-N9500 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאלץ לבטל טיסה ליפן- בחלק מהמחוזות הפעילות הציבורית מצומצמת משמעותית, תיתכן פגיעה בתחב"צ בקרוב, מוסדות ציבוריים (מוזיאונים וכדומה) סגורים וכנראה תקופת הסגר תוארך מעבר ל 15 למרץ.

אני רואה שלאט לאט יותר מקומות נסגרים, לא פחות. מבאס ממש.

לא מפתיע הם חייבים להשיג שליטה אחרת אפשר להגיד "ביי ביי" לאולימפיאדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפתיע הם חייבים להשיג שליטה אחרת אפשר להגיד "ביי ביי" לאולימפיאדה.

אחרי רצף הפאשלות שהוביל משליטה מצוינת שהייתה להם להתפשטות הנוכחית- אני מאוד בספק אם תהיה אולימפיאדה במתכונת הרגילה.

לפחות בשלב זה לא נראה שהם הולכים בדרך של קוריאה ואיטליה אז מי יודע, אולי הסיפור הזה יסתיים סה"כ בדחיה של חודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיסות בוטלו גם לנתבג וגם לרמון בכל החברות של לופטהנזה גרופ. עד ה-28 במרץ (בינתיים)

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור ההחלטה שכנראה תגיע במשך היום לבודד נכנסים מכל העולם, את הטיסה שלי לפראג ביום שישי ככל הנראה אדחה. טסים עם אל-על והאופציה היא דחיית הטיסה ללא תשלום כלשהו עד לתאריך 29.2.2021. המלון שנסגר ב Booking נסגר עם ביטול חינם כל שלפחות לא נראה שום הפסד מהעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...