Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי פגיעה ברכב ונסיון לפשרה

b-e-n-n-y
שימו לב! השרשור הזה בן 1576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסתכלתם בתמונות? הטמבון מוחזק עם ברגים, שום תיקון בעל הרכב לא יעשה.

אם פותש מבהיר לו בשיחה שמתחילה באופן חברי שהמחיר גבוה והוא מציע לו 1000 שקל מזומן או שהוא מוזמן לתבוע אותו הוא מתקפל ב4 דקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שהוא יכול לשלוח אותו לחפש.

ואז הנפגע צריך לתבוע אותו בבית משפט, ואז נראה אותו.

גם אתה וגם יוליאן מיתממים לחלוטין פה בתגובות שלכם, אני די בשוק מהעניין.

אין בעיה. שלח אותי לחפש ואני הולך לתביעות קטנות עם הפתק שהשארת, מוציא דוח שמאי לטוטאל לוס, מוסיף אובדן יום עבודה בשביל השמאי, מוסיף ימי עבודה כדי להגיע למשפט ומנפח את זה ככה שאקנה רכב הרבה יותר טוב ואעשה את זה בכוונה כדי לנקנק אוותך על ההתנהגות.

כשאתה יודע שגרמת נזק אל תנסה להתחמק כי תשלם עם ריבית דריבית.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שזה לא לגמרי חד צדדי?

לפוגע יהיה קל מאוד להוכיח פה סחיטה, רכב שווה 2500 שקל והוא דורש יותר משווי הרכב.

גם לך תוכיח מה הפגיעה שלך, זה יגיד א' ההוא יגיד ב' ולך תדע איפה זה ייגמר, בסוף בסוף הרכב שווה 2500 שקל, אז יותר מזה לא יהיה, אין סיבה.

זה ממש ממש לא חד צדדי.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשפגעתי (שפשוף) בפגוש של פיקנטו חדשה השארתי פתק ומראש דאגתי להצעת מחיר בווטסאפ מפחח הבית (מוסך טיל). לאחר כיומיים התקשר הנפגע והחל לנסות לקושש ממני כמה שיותר שקלים, אמרתי לו באסרטיביות שהוא מוזמן לתקן על חשבוני אצל מוסך טיל או לקבל במזומן את הצעת המחיר. הוא בחר באופציה השניה, פות"ש לדעתי זה מה שעליך לעשות, תביא הצעת מחיר נגדית מפחח סביר ותאמר לסחטן שזה מה שהוא יראה ממך ושקל לא יותר. אגב אין קשר ליראת שמים אלא לדרך ארץ...

עריכה אחרונה על ידי teyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלא חד צדדי ובגלל זה יש שמאים. אם אתה אומר נביא שמאי זה בסדר אבל להגיד לך חפש הוא ילך לחפש וימצא הרבה כסף שיצא מהכיס שלך.

אל תשכח שהשופט גם יראה בן אדם שמחזיק בקושי אוטו שפגעו בו בלי שיש לו יכולת כלכלית לספוג את זה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשפגעתי (שפשוף) בפגוש של פיקנטו חדשה השארתי פתק ומראש דאגתי להצעת מחיר בווטסאפ מפחח הבית (מוסך טיל). לאחר כיומיים התקשר הנפגע והחל לנסות לקושש ממני כמה שיותר שקלים, אמרתי לו באסרטיביות שהוא מוזמן לתקן על חשבוני אצל מוסך טיל או לקבל במזומן את הצעת המחיר. הוא בחר באופציה השניה, פות"ש לדעתי זה מה שעליך לעשות, תביא הצעת מחיר נגדית מפחח סביר ותאמר לסחטן שזה מה שהוא יראה ממך ושקל לא יותר.

או שהוא מוזמן לתבוע את הביטוח שלך.

לא יודע איזו הצעה נתת ומי הפחח אבל כשלי פוגעים ברכב או כשאני פוגע למישהו ברכב רק בעל הרכב מחליט איפה לתקן והפוגע מחליט רק אם לערב ביטוח או לשלם ישירות לפחח.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מעניין - האם ביטוח צד ג' רשאי להכריז אובדן להלכה ולתת לרכב הנפגע את שווי הרכב?

אולי פות"ש יכול לשלם בעצמו את שווי הרכב במחירון, לקבל לידיו את הרכב ולמכור אותו?

בגבולות הסביר.

אם אתה מביא הצעה לתיקון ב- 50,000 ש"ח ואני מביא הצעה זהה לתיקון ב- 5,000 ש"ח משלושה מוסכים מכובדים ברור שזה לא מתקבל על הדעת.

עריכה אחרונה על ידי Nemesis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לקבל הצעת מחיר לpdr.

אמור לצאת יותר זול ולא נראה שעשית יותר מידי נזק לצבע הגם ככה שרוט ומקולף.

נהג לילה,זו סחיטה חד משמעית וגם השופט יראה את זה ואם הוא הגיוני יזרוק אותך ביחד עם הקבלות שתביא לו.

אחרת הוא פותח פתח חוקי לסחטנות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה קבעת שזו סחיטה?

אני לא ראיתי את ההצעה ולכן לא יודע אם היא סבירה או לא. אולי נשברו הקליסים שךל הפנס והפנס עולה הרבה כסף (רק לקבלת מושג, פנס של ספארק עם לדים עולה 5000 ש"ח לפני הרכבה)?

אם אתה חושב שזו סחיטה תפעיל ביטוח ושיסתדר איתם. אתה יכול להגיד בסכום כזה לא שווה לי ולך תסתדר עם הביטוח ואתה יכול לשלם. אתה לא יכול להיות גם השמאי, גם התובע וגם המוציא אל הפועל. כשתגיד לו לך לביטוח יכול להיות שבאמת ילך ויכול להיות שיחליט לוותר ולקבל פחות אבל ההחלטה היא שלו ולא שלך.

עריכה: אם אתה חושב שהוא סחטן אז פעם הבאה תדפוק למישהו אחר את האוטו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה לדים אתה מדבר? אקסנט ענתיקה כל האוטו לא שווה 1000 ש"ח.

ברור כשמש שמדובר בסחטן קטן וגם השופט יראה את זה.

ברגע שהסחטן יבין שהוא לא יקבל שקל יותר מהצעת מחיר סבירה

הוא יתקפל כמו בלרינה. בביהמ"ש חלה חובה על הנפגע להקטין את נזקיו. לא להעצימם.

וואלה יופי אז שפשפו אותך, בוא תלך לתקן את האקסנט העלובה שלך במוסך מרצדס למה לא?

בגלל זה אנחנו נראים כמו שאנחנו נראים, אדם לאדם זאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלוח לחפש אתה לא יכול. המקסימום שאתה יכול זה להפעיל ביטוח.

הוא יקמבן עם הפחח הובדן להלכה, יקבלו את הכסף מהביטוח, הפחח קונה את האוטו, מוכר לו אותו בחזרה במחיר מוזל ומתחלקים בכסף מהביטוח. אתה מנגד תקוע עם השתתפות עצמית ועליית הפרמיה.

יתבע את הביטוח של הפוגע , ישלחו לו שמאי מטעמם אשר יעריך את הפגיעה הזו בלא יותר מ 1000 ש"ח במוסך הסדר שלהם.

יפנה הפוגע לחברת הביטוח שלו ויגיד אני משלם ישירות לפחח מכיסי ובזה בא לציון גואל.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותו המלאה של בעל הרכב ****הנפגע**** לתקן איך שהוא רוצה ובכל מקום שהוא רוצה.

לבעל הרוכב *הפוגע* אין שום יד ורגל בעניין,

והחישוב היחיד שצריך להיעשות הוא כלכלי - מה יותר כדאי, לשלם 2500₪ או לשלם השתתפות עצמית + עליית פרמייה. במקרה הספציפי של הרכב שלי והעבר הביטוחי שלי - במצב כזה היה עדיף לי לשלם את מלוא ה-2500. אצל אדם אחר עם רכב אחר כנראה שיהיה זול יותר לערב את הביטוח.

לגבי כינויים בסגנון "סחטן" וכו' - לא לעניין. בשביל זה יש ביטוח.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...