Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי פגיעה ברכב ונסיון לפשרה

b-e-n-n-y
שימו לב! השרשור הזה בן 1576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני חושב שהוא יבחר לא לתקן, אבל הוא נפגע וזכותו לקבל את עלות הנזק.

גם אני בחרתי לא לתקן חלק מסוים אך קיבלתי עבורו את הנזק מהביטוח.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זכותו לא רק לקבל את עלות התיקון אלא גם לבחור איפה לתקן.

הרי כל אחד מאיתנו אם הרכב שלו היה נפגע לא היה מחפש את ההכי זול אלא את ההכי טוב אז למה כשזה רכב של מישהו אחר שאנחנו עשינו את הנזק פתאום פחח סוג ד' מספיק טוב?

אף אחד מאיתנו לא חברת ביטוח ולא דופק רכבים על בסיס יומי. אם קרה ופגענו אז צריך לאפשר לנפגע לתקן לשביעות רצונו ולהיפרד בלחיצת יד וחיוך. כשגורמים נזק צריך גם לדעת לשאת בתוצאות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג לילה,אני לא מסכים איתך.

יש דבר כזה שנקרא פרופורציות,וברכב ששווה 2500 שקל אף אחד לא יתקן כנף מעוכה ב2500 שקל.

זה לא רכב חדש ואין לזה שום הצדקה מעבר ללדפוק את הצד השני.

דיי ברור שהוא יקח את הכסף וידחוף אותה החוצה עם לום.

ברכב הקודם פגעו לי 4 פעמים ואף פעם לא השאירו פרטים.

אם אצטרך להתמודד עם מצב כזה זו תהיה דילמה רצינית,והאמת,אין לי מושג מה אני אחליט באותו רגע.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר יש לו הצעה בכתב ממקום מוסמך, איך כול אחד היה מתנהג זה משהו אחר.

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם כל האוטו מעוך גרמת נזק שלתקן אותו עולה X אז תשלם את ה X ותגיד תודה שהוא לא רוצה גם את הנזקים העקיפים שגרמת לו (רכב חלופי ויום עבודה למשל).

כמו שאמרתי, זכותך לקחת שמאי וזכותך גם לערב ביטוח אבל אין לך זכות להחליט בשבילו גם אם הוא מנצל את הסיטואציה. בשבילך אוי זו גרוטאה ששווה בלחץ 3000 שקל אבל בשבילו זה האוטו שהוא עבד קשה כדי לקנות ואין לו מאיפה לקנות אחר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי, פונה לבעל הרכב מציע 1500 שקל ולא נפגש בבית משפט לתביעות קטנות.

קח את הצעת המחיר + תמונות ופנה למוסך מטעמך לקבלת מחיר נוסף, מנסיון בתחום זה לא צריך לעלות יותר מאותם 1500 ש"ח וגם זה בהגזמה.

בעל הרכב עובד בשיטת המצליח, אני לא חושב שהוא ישקיע מאמץ בבית דין לתביעות קטנות , הוא פשוט מנסה לבדוק כמה ניתן לסחוט מהפוגע.

אכן זו ההרגשה המתקבלת ממנו! וזה מה שהומלץ לבעל הרכב הפוגע...

זכותו לא רק לקבל את עלות התיקון אלא גם לבחור איפה לתקן.

הרי כל אחד מאיתנו אם הרכב שלו היה נפגע לא היה מחפש את ההכי זול אלא את ההכי טוב אז למה כשזה רכב של מישהו אחר שאנחנו עשינו את הנזק פתאום פחח סוג ד' מספיק טוב?

אף אחד מאיתנו לא חברת ביטוח ולא דופק רכבים על בסיס יומי. אם קרה ופגענו אז צריך לאפשר לנפגע לתקן לשביעות רצונו ולהיפרד בלחיצת יד וחיוך. כשגורמים נזק צריך גם לדעת לשאת בתוצאות.

מסכים איתך, אבל יש פרופורציות כמו שכבר אמרו, הוא לא נראה איזה דיטיילר שדואג לרכבו אלא זה נראה שהוא מנסה לתפוס גל, גם לפי ההצעה שהביא יש בה דברים שנראים קצת מוזר ולא ברור האם ההצעה ממוקדת על הפגיעה הזו ספציפית, לכן בגלל הרגשת החוסר אמינות יש רצון לבדיקה נוספת במקום אחר, ניטרלי ואמין, האמן לי שאם הנהג היה עושה נזק לאדם אחר בשווי שברור שמגיע לו הוא היה משלם בלי להסס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שווי האוטו הנמוך, האינטרס של בעל האוטו לתקן בזול יותר. מחיר תיקון גבוה יורעד את האוטו מהכביש. מה הוא יקנה במקום?

מה המחירון של הרכב? כמה אלפים בודדים בלחץ.

לדעתי, אם יפנה לביטוח האוטו הזה ירד מהכביש כמעט בוודאות.

אני הייתי מסביר לו את העניין ומנסה להגיע איתו להבנה ולתקן במינימום האפשרי

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסביר לו שהמחיר שהוא נתן זה מחיר של טוטאלוס. אי אפשר לאכול את העודה ולהשאיר אותה שלמה (גם לקבל חצי מחירון וגם להשאיר את הרכב).

מציע לו סכום סביר יותר, נניח 1500 ש"ח, ואם הוא מסרב שולח אותו לחפש בטענה שהוא נוכל. זה שהשארת פתק ישחק לטובתך במשפט לדעתי.

זה ההימור שאני הייתי לוקח במוקם החבר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלוח לחפש אתה לא יכול. המקסימום שאתה יכול זה להפעיל ביטוח.

הוא יקמבן עם הפחח הובדן להלכה, יקבלו את הכסף מהביטוח, הפחח קונה את האוטו, מוכר לו אותו בחזרה במחיר מוזל ומתחלקים בכסף מהביטוח. אתה מנגד תקוע עם השתתפות עצמית ועליית הפרמיה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול וזה מה שהייתי עושה. לדעתי, הלכת רחוק מאוד עם הקונספירציה. כמו שאמרתי, הימור שאני הייתי לוקח.

במקרה הגרוע משלם 1000 ש"ח השתתפות עצמית + אבדן פרמיה שהיא נניח כמה מאות שקלים למשך 3 שנים.

אתה היית משלם 2700. אני חושב שהמקרה שלי עדיף. אל תשכח שאצלך גם הרכב שלך לא מתוקן, זה עוד כמה מאות שקלים מינימום. בהפעלת ביטוח גם שלך מתוקן.

בקיצור, דעתי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי עוד בהתחלה שהבחירה בין לשלם או להפעיל ביטוח היא מתימטית. לכל אחד יש את ההשפעות שלו על הפרמיה והעלויות שלו.

אישית היינתי מנהל איתו מו"מ ומגיע לעמק השווה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלוח לחפש אתה לא יכול. המקסימום שאתה יכול זה להפעיל ביטוח.

הוא יקמבן עם הפחח הובדן להלכה, יקבלו את הכסף מהביטוח, הפחח קונה את האוטו, מוכר לו אותו בחזרה במחיר מוזל ומתחלקים בכסף מהביטוח. אתה מנגד תקוע עם השתתפות עצמית ועליית הפרמיה.

בוודאי שהוא יכול לשלוח אותו לחפש.

ואז הנפגע צריך לתבוע אותו בבית משפט, ואז נראה אותו.

גם אתה וגם יוליאן מיתממים לחלוטין פה בתגובות שלכם, אני די בשוק מהעניין.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קל לכתוב מהבית לשלוח אותו לחפש, להתחיל תביעות, לקחת ימי חופש ( הפסד כספי).

בפועל הרבה אנשים יעדיפו לשלם ולשכוח מהסיפור במיוחד אם הם אשמים.

אתה רוצה לצאת למשפט אוקי, אני לא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...