Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי פגיעה ברכב ונסיון לפשרה

b-e-n-n-y
שימו לב! השרשור הזה בן 1576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפי שאמרתי, ברמת הסביר. לא יכול להזמין רב אמן מחו"ל לתקן לו את הרכב ב 100,000 ש"ח אם כל מוסך מכובד בארץ יתן לו הצעה של 1500-3000 ש"ח.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל מי שהוא ירא שמיים, וודאי ישאיר (שלא יהיו אי הבנות, לא כל מי שיש לו כיפה הוא ירא שמיים, אני מתכוון לאנשים באמת יראי שמיים)

כמו אותה אישה יראת שמיים שניסתה להפיל עלי שפגעתי ברכב שלה כשהחלקתי לפני 17 שנה על שמן ונעצרתי 5 מטר לפני האוטו שלה. צרחה עלי על כל הרחוב, עד שאיזה שיכור שעבר ליד הראה לה שמי שבאמת פגע בה השאיר לה פתק מנוילן (!) מתחת למגב (היו גשמים באותו יום). לא צריך לדחוף את הדת לכל מקום, בטח לא למקום שאין לה קשר אליו.

הוא מירושלים, יש בסביבה המון פחחים ערביים שיתקנו את זה מקסימום באלפיה. צביעה מלאה לרכב עולה 3 אלף.

למה שיעשה את זה? בכלל, מי שמכם להורות לבן אדם שפגעתם לו באוטו מה שוויו ומה לעשות איתו? לא נאה לכם הצעת המחיר שלו, תפעילו ביטוח. אין לכם ביטוח, תתמודדו עם התוצאות, או תנהגו טוב יותר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון זה להחזיר את המצב לקדמותו. אם אני יכול להחזיר את המצב לקדמותו בחינם כי דוד שלי פתח, למה אני צריך להסכים לנסיון לצבוע את כל הרכב בצבע מיוחד של למבורגיני. וכמובן של מצב וסוג הרכב יש קשר למאמץ שנדרש כדי להחזיר מצב לקדמותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לך לקבל הצעה מ2-3 מוסכים נורמלים, לא מרצדס, לא כפר קדיס,

אם מחיר התיקון יהיה קרוב למחיר שהוא דורש, תשלם לו,

זה שהרכב שווה 2500 ש''ח / שהוא לא יתקן אלא ישים את הכסף בכיס,

לא עניינך,

אם תקבל הצצעות סביב האלפיה + - ,

תגיד לו שאתה מוכן להיפגש בבית משפט,

סביר להניח שהשופט יראה בו סחטן למול שני הצעות מחיר סבירות שלך.

נ.ב. לדעתי יראת שמים היא גורם משמעותי ליושר, ובמקרה שלנו השארת פתק על הרכב הנפגע,

כמובן שיש עוד גורמים אבל לשלול את זה כגורם לא שייך.

עריכה-

לזה שמעלי,

הרעיון הוא לא להחזיר את המצב לקדמותו,

אלא לשלם/לפצות על הנזק שעשית, מה הוא יעשה עם זה - אין זה עניינך,

אם יש לך דוד פחח אתה לא יכול להכריח אף אחד לתקן אצלו...

עריכה אחרונה על ידי איצי בר

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו אותה אישה יראת שמיים שניסתה להפיל עלי שפגעתי ברכב שלה כשהחלקתי לפני 17 שנה על שמן ונעצרתי 5 מטר לפני האוטו שלה. צרחה עלי על כל הרחוב, עד שאיזה שיכור שעבר ליד הראה לה שמי שבאמת פגע בה השאיר לה פתק מנוילן (!) מתחת למגב (היו גשמים באותו יום). לא צריך לדחוף את הדת לכל מקום, בטח לא למקום שאין לה קשר אליו.

למה שיעשה את זה? בכלל, מי שמכם להורות לבן אדם שפגעתם לו באוטו מה שוויו ומה לעשות איתו? לא נאה לכם הצעת המחיר שלו, תפעילו ביטוח. אין לכם ביטוח, תתמודדו עם התוצאות, או תנהגו טוב יותר.

לא יודע מי אתה ומה מוצאך, אבל אם אתה יהודי, דע לך שליהדות יש קשר בכל צעד וצעד במשך היום...וכנראה לא הבנת את ההודעה שלי, אמרתי שלא כל אחד שיש לו כיפה (ואם זה לא ברור אני אוסיף שגם כיסוי ראש-לאשה) הוא ירא שמיים, וכנראה שהיא לא הייתה אחת מאלו, ואם כן הייתה לא הייתה מגיבה בצורה שהגיבה, מבטיח לך.

ובמקרה זה וודאי ווודאי שיש קשר לדת כי אדם שפוגע וגורם נזק ממוני לאדם אחר מחוייב לשלם לו על כך ואם לא עשה כן, עבר על איסור גזל.

כל האנשים במקום כשניסה הפוגע לברר האם מישהו מכיר את בעל הרכב הזה כולם צחקו ואמרו פשוט ללכת משם ושלום על ישראל, הם בחרו לא לעשות כך ובמצבינו היום זה לא דבר של מה בכך, אני אומר לך את זה מנסיון שלפני מס' ימים דפקו לי את הרכב וממש לא השאירו פרטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהי לא ירא שמיים בשום צורה (אתאיסט גמור) ואני תורם, מתנדב, מסייע לנזקקים ואפילו משאיר פתק כשאני פוגע ברכב ולא קובע לצד השני איפה יתקן.

מי שמשאיר פתק כי הוא מפחד מהעונש גרוע כמו זה שברח. נושאים באחריות כי ככה בני אדם מתנהגים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מי אתה ומה מוצאך, אבל אם אתה יהודי, דע לך שליהדות יש קשר בכל צעד וצעד במשך היום...וכנראה לא הבנת את ההודעה שלי, אמרתי שלא כל אחד שיש לו כיפה (ואם זה לא ברור אני אוסיף שגם כיסוי ראש-לאשה) הוא ירא שמיים, וכנראה שהיא לא הייתה אחת מאלו, ואם כן הייתה לא הייתה מגיבה בצורה שהגיבה, מבטיח לך.

ובמקרה זה וודאי ווודאי שיש קשר לדת כי אדם שפוגע וגורם נזק ממוני לאדם אחר מחוייב לשלם לו על כך ואם לא עשה כן, עבר על איסור גזל.

כל האנשים במקום כשניסה הפוגע לברר האם מישהו מכיר את בעל הרכב הזה כולם צחקו ואמרו פשוט ללכת משם ושלום על ישראל, הם בחרו לא לעשות כך ובמצבינו היום זה לא דבר של מה בכך, אני אומר לך את זה מנסיון שלפני מס' ימים דפקו לי את הרכב וממש לא השאירו פרטים

יהודי, כהן לצורך העניין, חילוני.

לא רואה שמץ קשר בין התנהגות אנושית של אדם לחברו לכל ציווי דתי שהוא, וודאי לא רואה צורך לדחוף אג'נדה דתית בפורום רכב. כשפגעתי, לרוע מזלי ועקב טעויות שלי, ברכבים אחרים, השארתי פתקים ואף שילמתי לאנשים. לא בגלל הדת, ולא למרות הדת. בלי שום קשר. אין מה להכניס דת לפורום רכב כמו שאין מה להכניס פוליטיקה.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרות נוספת זה לדווח לביטוח שלך. שיצרו איתו קשר וישלחו אותו לפחח בהסדר להצעת מחיר לתיקון.

אתה מודיע לביטוח כי אתה מעוניין לשלם מכיסך עד סכום של X (שנראה לך סביר) ישירות לפחח מבלי שנרשמת לך תביעה. כמובן שמתעד את הכל.

אם יסכים, אחלה.

לא יסכים - מבקש להזמין שמאי שיעריך את כל הנזק במלואו שנגרם. במקרה כזה, הוא ישאר בלי האוטו. הביטוח יברר את ערכו האמיתי של האוטו, כולל ירידת ערך קודמת אם היתה וישלם בהתאם. עם 3000 שקל, הוא לא יקנה שום דבר ששווה את הכסף הזה.

אגב ראשון,

אף פעם לא שמעתי על ביטוח רכב שמשלם על אבדן ימי עבודה.

אגב שני,

באחד הרכבים הישנים שהיו לי, משכתי מכה כזו עם פומפה קטנה של זכוכית אחרי מעט חימום של הכנף. בקושי ראו מה שהיה.

עריכה אחרונה על ידי מלטבשי

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אם הבנת מהודעתי משהו שלא כתבתי, אבל לא אמרתי לרגע שאין לבעל הרכב זכות לתקן וכדומה. נתתי לפוגע הצעה אפשרית לפשרה, שהייתה נשמעת לי הגיונית. אני גם בדעה שמי שנהג לא טוב ונכנס ברכב שישא באחריות, לצערנו זה קורה מעט מאוד במדינה שלנו. בשביל מקרים כאלו יש ביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר בין אביזר האופנה שיש לך על הראש ליושר ולתכונות שלך כאדם.

באותה מידה אפשר לקשור דת לעבירות אינוס ילדים.

אני לא הייתי משלם כסף לאדם אלא לבעל מקצוע,גם אם זה ה2500 שקל האלה,שלא יהיה מצב שהוא שם אותם בכיס.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי משלם כסף לאדם אלא לבעל מקצוע,גם אם זה ה2500 שקל האלה,שלא יהיה מצב שהוא שם אותם בכיס.

למה? גרמת לנזק, תישא באחריות. מה הנפגע עושה עם הפיצוי לא באמת עניינך.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה אתה לא ממש צודק. הנפגע לא חייב לקבל את ההצעה שלך לתיקון הנזק בעוד אתה כן חייב לקבל את שלו, ואם תגיעו לבית המשפט, הטיעון שלך לא יחזיק מים, כי הנטל להראות שההצעה שלו מופרכת יהיה עליך, ואם היא תהיה גבוהה אך לא מופרכת, תשלם בגדול.

בהמשיכי את הקו הדתי של פות"ש - הרצחת וגם ירשת? :)

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם החלק הראשון אני מקבל,אתה מכיר את התחום יותר טוב ממני ותמיד טוב ללמוד.

השאלה היא האם יש לי חובה כלשהי לתת לו כסף?

אני הייתי אומר לו:"אין בעיה,בוא למוסך תתקן את הרכב ואני אשלם על התיקון את ה2500 שקל שהוא דורש".

ושיהנה עם הכנף החדשה שלו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...