Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 החדשה סדאן כבר ב138900 בעסקאות 0ק"מ? הסבר בבקשה

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יוחאי לא מדבר על אחריות שונה ברכבי אפס ק"מ זה ידוע שלעיתים האחריות והמפרט שונים.

הוא מדבר על התנערות מאחריות שאמורה להינתן על ידי היבואן. וזאת כשיקול להמנע מעסקאות אפס ק"מ.

לדעתי אין דבר כזה. וזה לא מונע מאנשים להסתמך על כך כדי להסביר לעצמם למה הם מעדיפים מהיבואן.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המקרה היחיד שאני זוכר שמזדה התנערו ממימוש אחריות : כאשר הרכב טופל ברשלנות .
וזה לא קשור לאפס ק"מ.

כנראה באמת מדובר בתיאוריה של שכנוע עצמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקנות ספורטאז וטוסון בערך באותו מחיר ב0 ק"מ למה שמישהו יעדיף את המאזדה הזאת?
מי שלא רוצה ג'יפון יעדיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקנות ספורטאז וטוסון בערך באותו מחיר ב0 ק"מ למה שמישהו יעדיף את המאזדה הזאת?

ומי שרוצה איכות, שקט, כח, וחיסכון יעדיף את ה3 החדשה, הספורטאג' והטוסון בנזין בזבזנים עד כדי כך שזה באמת כבר לא מתאים ל2019, צריכה אמתית של מתחת ל10 ק"מ לליטר זה מוגזם, בשבילי מדובר בדיל ברייקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכה אמתית של מתחת ל10 ק"מ לליטר זה מוגזם.

זה ממש לא נכון.

אתה צריך לקחת בחשבון שמדובר במנוע 2000 סמק, גם במאזדה וגם בספורטאז'.

חסכוניים הם לא.

ובכלל, להכליל תחת המילים "צריכת דלק עירונית" נתון אחד בלבד - כאילו הוא האורים ותומים של צריכת הדלק של הרכב - זה לא נכון.

לצריכת דלק עירונית יש מנעד כל כך רחב שמבלי להכיר באופן מדוייק את מתווה הדרך, אופי השימוש והאיזור העירוני הספציפי (ושעות הנסיעה), קשה מאוד להגיע לנתון אמת שיכול, על גבי רשת האינטרנט וכתיבה של כמה מילים, לומר אם זה נתון טוב או לא.

הדרך היחידה לבדוק את ההבדלים בין רכב לרכב היא פשוט לבדוק אותו בדיוק על אותו המסלול, לאורך פרק זמן של ימים או שבועות, ואז לדעת מי מהם יותר חסכוני.

תהיה בטוח שמי שנוסע נסיעה עירונית בשעה 8:00 בבוקר ביום חול - בתל אביב, יקבל נתון אחר לגמרי ממי שנוסע את אותה הדרך, באותה השעה, בדימונה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון.

אבל המסקנה שלך היא שאי אפשר לדעת האם הטוסון והספורטאז׳ בזבזניים?

בכל בדיקה שראיתי הם על הצד היותר צמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע הskyactive 2.0 של ה3 חסכוני מאוד, וזה מניסיון, לי הצריכה היתה בין 13-14 ק"מ לליטר בנסיעה שרובה עירונית,

יש לי 3 שכנים (אחים שקנו את הטוסון החדש ואחד הספורטאג'), הטוסון אחד elite אחד panoramic, והקיה דגם הטורבו GT.

וכולם טוענים שהם בזבזנים, הספורטאג' פחות, הוא עושה סביב ה11-11.5 ק"מ לליטר אך מדובר במנוע 1.6 טורבו, הטוסון שניהם עם מנוע 2.0 כמו המאזדה אך טוחנים ליטר כל 9.5 ק"מ, אז חסכוני, זה ממש לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע הskyactive 2.0 של ה3 חסכוני מאוד, וזה מניסיון, לי הצריכה היתה בין 13-14 ק"מ לליטר בנסיעה שרובה עירונית

תשמע, אני כבר מזמן הפסקתי להאמין לאגדות אורבניות כמו אלו... כן בטח, 13-14 בנסיעה שרובה עירונית למנוע 2000 סמק בנזין ותיבה אוטומטית, בישראל.

אשרי המאמין.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אני כבר מזמן הפסקתי להאמין לאגדות אורבניות כמו אלו... כן בטח, 13-14 בנסיעה שרובה עירונית למנוע 2000 סמק בנזין ותיבה אוטומטית, בישראל.

אשרי המאמין.

למה לי לשקר או לנסות ליפיף רכב שכבר מכרתי,

זו האמת, האוטו כבר לא אצלי, נמכר, אך זה בדיוק מה שהוא היה, מאוד חסכוני, אני זוכר שבהתחלה כאשר הרגל עוד היתה כבדה, לא עברתי את ה12 ק"מ לליטר בשום מצב, בתקופה האחרונה אחרי שכבר התחלתי להשמש ברכב כמו שאני רגיל, זה נע בין ה13.5 ק"מ לליטר, עם נטיה לכיוון ה14, המנוע הזה חזק וחסכוני מאוד.

אתה יכול לא להאמין זכותך, רק חבל שאתה מחליט להמשיך לחשוב בתוך הקופסה במקום להכיר טכנולוגיה של מאזדה שידעה להוציא נתונים מצויינים ממנוע אטמוסיפירי תוך כדי חיסכון שמנועים כאלה לא ידעו בעבר, ועל זה מגיע להם שאפו.

נשמע אופטימי אבל לא בהכרח אגדה.

נהג עם רגל ימין מתונה מאוד ונהיגה עירונית לא פקוקה.

אכן מדובר בנהיגה עירונית, יחסית לא פקוקה כמו המרכז, כאן הפקק הוא ממש קצר בדר"כ ביציאה וקרוב לרכבת, פקק של לא יותר מכמה דקות בודדות, אך גם הנסיעה הביתה לא ממש רחוקה, כרבע שעה לכל כיוון.

--

לשם השוואה, כרגע בקליאו 1.6 אוטומט הצריכה היתה 9.8 ק"מ לליטר.

התקופה שהשתמשתי בסיריון, הצריכה היתה סביב ה12.5-13 ק"מ לליטר.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לי לשקר או לנסות ליפיף רכב שכבר מכרתי,

זו האמת, האוטו כבר לא אצלי, נמכר, אך זה בדיוק מה שהוא היה, מאוד חסכוני, אני זוכר שבהתחלה כאשר הרגל עוד היתה כבדה, לא עברתי את ה12 ק"מ לליטר בשום מצב, בתקופה האחרונה אחרי שכבר התחלתי להשמש ברכב כמו שאני רגיל, זה נע בין ה13.5 ק"מ לליטר, עם נטיה לכיוון ה14, המנוע הזה חזק וחסכוני מאוד.

אתה יכול לא להאמין זכותך, רק חבל שאתה מחליט להמשיך לחשוב בתוך הקופסה במקום להכיר טכנולוגיה של מאזדה שידעה להוציא נתונים מצויינים ממנוע אטמוסיפירי תוך כדי חיסכון שמנועים כאלה לא ידעו בעבר, ועל זה מגיע להם שאפו.

אכן מדובר בנהיגה עירונית, יחסית לא פקוקה כמו המרכז, כאן הפקק הוא ממש קצר בדר"כ ביציאה וקרוב לרכבת, פקק של לא יותר מכמה דקות בודדות, אך גם הנסיעה הביתה לא ממש רחוקה, כרבע שעה לכל כיוון.

--

לשם השוואה, כרגע בקליאו 1.6 אוטומט הצריכה היתה 9.8 ק"מ לליטר.

התקופה שהשתמשתי בסיריון, הצריכה היתה סביב ה12.5-13 ק"מ לליטר.

מאמין ל 1 ל 13.5 אבל בתוך העיר? כנראה זו עיירת פיתוח עם נסיעה רציפה ורגועה על הילוך שלישי ועם רגל מאוד קלה בדוושה ללא רמזורים ועצירות אחרת זה לא נשמע הגיוני.

כמה קיבלת עם הרכב בנסיעה בין עירונית אם זה הנתון העירוני שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...