Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 החדשה סדאן כבר ב138900 בעסקאות 0ק"מ? הסבר בבקשה

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנוע הskyactive 2.0 של ה3 חסכוני מאוד, וזה מניסיון, לי הצריכה היתה בין 13-14 ק"מ לליטר בנסיעה שרובה עירונית,

יש לי 3 שכנים (אחים שקנו את הטוסון החדש ואחד הספורטאג'), הטוסון אחד elite אחד panoramic, והקיה דגם הטורבו GT.

וכולם טוענים שהם בזבזנים, הספורטאג' פחות, הוא עושה סביב ה11-11.5 ק"מ לליטר אך מדובר במנוע 1.6 טורבו, הטוסון שניהם עם מנוע 2.0 כמו המאזדה אך טוחנים ליטר כל 9.5 ק"מ, אז חסכוני, זה ממש לא.

שמע,נראה לי שהתבלבלת,13-14 בנסיעהעירונית במאזדה??,אפילו עם רגל סופר קלה זה נשמע מופרך לגמרי,אפילו סופר מיני עם מנוע טורבו מודרני בקושי תגיע לנתון כזה עם רגל סופר קלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת אני לא מופתע מהתגובות, אני בעצמי הייתי די המום ומופתע מהנתון, אחרי זה התחלתי לחקור את הנושא ברשת,

וכאן באוטו למשל:

https://www.auto.co.il/model/mazda-3_g1462

וכאן בfuelly:

http://www.fuelly.com/car/mazda/3

כתוב שצריכת הדלק האמתית לדגם הספיריט דומה למה שהיה לי, היא 13.3 ק"מ לליטר, פה כבר הבנתי שאני לא הוזה, ובאמת המנוע הזה מאוד חסכוני.

וכן אני נסעתי עם רגל קלה, המנוע הזה מספיק חזק בשביל להזיז את המרכב הזה גם בלחיצה קלה מאוד.

כמו שאמרתי מקודם, בימים שהייתי עוד לוחץ פה ושם, הצריכה היתה בין 12- 12.5 ק"מ לליטר.

אני אומר את זה אחרי שהרכב כבר לו אצלי, המנוע הזה ה2.0 skyactive, הוא פשוט מצויין, חלק, חזק וחסכוני, כמו שאמרתי גם בעבר, הוא אכן לא כולל את הטכנולגיה הנפוצה במנועי הטורבו, אך אי אפשר להתעלם מזה שמאזדה הצליחו כאן ליצר מנוע מודרני עם טכנולוגית הskyactive המעניינית, והצליחו לספק מנוע 2.0 ליטר חזק וחסכוני שלפני עשור היה נחשב לסיוט צריכת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצויין באף מקום שם שזו הצריכה שקיבלו בתוואי עירוני אלא שזו הצריכה הממוצעת שיצא.

אני לא חושב שאתה משקר, לדעתי פשוט לא מדדת בצורה מדויקת כמה יוצא בתוואי עירוני או שפשוט התוואי העירוני שדגמת הוא לא מדד לתוואי עירוני נורמלי בשום צורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך העניין הנסיעות שלי הן כדלקמן :

עבודה: כל יום כוללת מקטע לא עמוס במיוחד, אני עובד ממש מוקדם ומסיים מוקדם, לפני העומס, אך בחזור לפעמים יש פקקון קטן, הנסיעה לא כוללת רמזורים כלל, אך יש עליה בהלוך שהיא ירידה בחזור, כקילומטר, ויש 11 כיכרות בדרך, בתקווה שלא פספסתי אחת :), 12 ק"מ לכיוון ביום.

סופ"ש: נוסע להורים מרחק של 30 ק"מ לכיוון בינעירוני ומגיע לחיפה לאזור הכרמל

טיולים: כל כשבועיים נוסע לטייל עם המשפחה בעיקר לצפון, אחרי כ 550 ק"מ סה"כ מתדלק כ250 ש"ח, מאמין שזה כ40 ליטר פחות או יותר.

זה הניסיון שלי take it or leave it :)

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נשמע כמו משהו שהייתי מגדיר כתוואי עירוני.

נשמע שאתה לא סובל מפקקים כמעט, וגם אחוז הק"מ בתוואי העירוני הוא לא הרוב.

בכל מקרה מביקורות שלך ושל אחרים נראה שהמאזדה מציעה צריכת דלק טובה מאוד ביחס למנוע 2.0 אטמוספרי. זה לא דיזל, אבל לא רחוק/זהה למנועי טורבו צנועי נפח וזה יפה מאוד.

לעניין המחיר, הספיריט הקודמת גם לא הייתה זולה. בימי מכירות היו עליה הנחות יפות. מאמין שזה יקרה גם עם הדגם החדש, אבל לא מיד.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלי נוסעת כל יום לתא ובחזרה מראשון על cx5 חדשה.

יוצאת יחסית מוקדם וחוזרת הפקקים.

לפי מחשב דרך הרכב עושה 1:13.3

נסיעה רגוע,

אותו תוואי, אותה נסיעה ב b4 2007 .

הרכב צרך 1:10. (לפי מחשב)

חסכוני הוא כן, במיוחד בהשוואה למתחרים שלו טוסון וספורטאז.

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי ולא מוצא;

פה בפורום התפרסם שרשור על בחור שרצה לממש אחריות על תקלה ברכב שנקנה 0 ק"מ מחברת ליסינג. הלך לחברה ושלחו אותו ליבואן. הלך ליבואן ושלחו אותו לחברה ("לא קנית מאיתנו"). לא זוכר איך זה נגמר, אבל כיף גדול זה לא היה.

בקיצור, שכל אחד יעשה חושבים אם כל כך שווה לחסוך את הכסף הזה.

לא נשמע לי הגיוני.

אלא אם כן יש איזה משתנה "נסתר" בסיפור, וזה לא רק עניין ה-0 ק"מ.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היתה לי בעיה דומה איתם, אך לא מדובר באחריות, ולא יודע אם בכלל מדובר על המקרה שלי,

זה היה עם ה301, שבמפרט היה כתוב שיש BT לרדיו דיסק, בפועל קיבלתי רדיו דיסק פשוט יותר בלי BT, ואפילו לא היה תואם לחוברת ההדרכה שהיתה בתא הכפפות, ואכן כל אחד זרק את הכדור לצד השני, זה היה בין טרייד מוביל ולובינסקי, עד שבסוף נשברתי ונשארתי עם מה שהאכילו אותי כמו ילד טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איבזור בהחלט יכול להיות הבדל בין גירסאות יבואן (שאז למעשה אתה יכול לקנות כל גירסה שתרצה) לעומת גירסת ה-0 ק"מ (שאז אתה קונה מה שיש)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, הבעיה כאן היתה שבאתר הרכישה היה קישור למפרט שיש ללובינסקי, ושם הופיע שיש BT,

אחרי שסיימתי את העסקה נסעתי הביתה והתחלתי לחפש בספר רכב כולל חוברת הדרכה למערכת השמע שהיתה שם בנוסף, שמתי לב שבחוברת היא נראת טיפה שונה ממה שיש לי ברכב, וכאשר ניסיתי לחבר את הטלפון לא הצלחתי למצוא את פונקציית הBT, לכן למחרת נסעתי ללובינסקי, וכאן התחילה הסאגא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, זה היה HUD מובנה כחלק מהדשבורד או 1Din/2Din כזה נשלף?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נשמע לי הגיוני.

אלא אם כן יש איזה משתנה "נסתר" בסיפור, וזה לא רק עניין ה-0 ק"מ.

גם לי לא. ואכן אין בנמצא עדויות בעניין. ועדיין יש כאלו שנמנעים בגלל זה.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...