Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ככל שהרכב אצלי יותר, כך קשה לי יותר להחליפו

Freak_Miky
שימו לב! השרשור הזה בן 1712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שדרוג רכב כאשר יש לך אך אחד שעובד טוב היא לעולם לא החלטה כלכלית - זה לא העניין - תביט ככה על החיים שלך, כמעט כל ההחלטות שתיקח, אולי כל ההחלטות שתיקח אפילו - לא יהיו כאלו שידברו אל הלב שלך אפילו משעממות להחריד.

אז אם אתה אוהב את הרכב - תישאר איתו.

קורץ לך לשדרג - תהיה כנה עם עצמך ואם תחליט ללכת על זה ולהוציא כסף שלא יחזור כי החלטת להשקיע על הנהנתנות שלך - תבחר משהו שאתה באמת רוצה!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את ההתלבטות הזו מקרוב, כל הזמן נקרעתי בין האהבה לרכב הקיים והעובדה שהוא משרת נאמנה לבין הרצון להתחדש מפעם לפעם.

בסוף מה שהכריע אצלי היא הזדמנות לקנית אקזמפלר מיוחד שלא דרשה הוספת סכום עתק ביחס לרכב הקודם והקיבעון שלי של לא להחזיק רכב בן יותר מ10 שנים.

בכל מקרה - אני לא חושב שנכון להסתכל על זה במובן של כמה אפשר לקנות בשווי של הישן.

בשדרוג של רכב צריך להוסיף כמה עשרות אלפי שקלים, אחרת אין בשביל מה לשדרג .

אם אתה יודע לאיזה רכב אתה רוצה לשדרג והפרוטה בכיסך, תתחיל לחפש על אש קטנה את האקזמפלר המושלם וברגע שתמצא אותו -לך על זה. ככה אני עובד.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידיוק באותו המצב כמו שלך, קורולה 08' אצלי 7 וחצי שנים ולאחרונה החלפתי קלאץ ומנוע הפעלה ב2400, עכשיו מתמקד בתיקוני צבע..

הרכב מספק וזה מה שחשוב.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אני במצב הזה. רכב שעלה לכביש לפני כ- 17 שנים, מחירון כנראה כלום וקצת. משרת אותי באמינות, עשיתי הרבה שינויים ושיפורים, הקדשתי ימים ולילות בעבודה על הרכב, סה"כ המצב שלה טוב. מאוד מרוצה ממנה, אבל חסר לי כוח. חוץ מהכוח היא לא פחות ממושלמת בשבילי. נראית טוב, נשמעת נהדר, חדה, יציבה ומתנהגת יותר מהרבה חדשות שבכלל לא מושכות אותי. בחלקים היא שווה הרבה יותר מכרכב שלם ובמחיר הריאלי שכנראה ישלמו לי עליה- כבר עדיף להשאיר אותה אצלי.

כבר כמה פעמים חשבתי לקנות אחת נוספת או אפילו להחליף, אבל בכל פעם שאני נוהג עליה- אני מבין למה אסור לי למכור אותה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פבליק - לפי התאור שלך מצבך שונה. זו לא סוזוקי ליאנה גנרית (לדוגמא) - אלא רכב שעבר התאמה אישית בהשקעה לא קטנה (זמן או כסף - וזמן הוא כסף). לכן הסף שלך להחלפה יותר גבוה. ועדיין, זמנה של המכונית לעבור לידיים הבאות או למגרש הגריטה יגיע, אלא אם יהיה מדובר במקרה הנדיר של מעבר לסטטוס אספנות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה - אני לא חושב שנכון להסתכל על זה במובן של כמה אפשר לקנות בשווי של הישן.

בשדרוג של רכב צריך להוסיף כמה עשרות אלפי שקלים, אחרת אין בשביל מה לשדרג .

אם אתה יודע לאיזה רכב אתה רוצה לשדרג והפרוטה בכיסך, תתחיל לחפש על אש קטנה את האקזמפלר המושלם וברגע שתמצא אותו -לך על זה. ככה אני עובד.

אני חושב שחלה אי הבנה, ההשוואה שלי למה אפשר במחירון של הרכב הנוכחי שלי היא רק לצורך הדוגמא שבסכום הזה אפשר לקנות רק משהו פחות טוב.

ברור לי שאני צריך להוסיף, לדעתי תוספת של כ- 60K ש"ח לרכב שיהיה שווה כ- 80K ש"ח עם ירידת ערך שנתית נמוכה להחריד זה בדיוק מה שמתאים לכיס שלי כרגע. הדילמה היא - מה אני מקבל בעצם ב- 60K ש"ח תוספת לעומת הרכב הנוכחי? נניח האם אוונסיס 2016 תתן לי כל כך הרבה סיפוק ביחס לתוספת הכספית הגדולה?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא תיתן לך רכב חדש יותר,מרווח ומאובזר.

עצם ההתחדשות והשינוי לרכב מודרני וחדש זה משהו שקשה לכמת.

האם אין מה לקנות בסכום הזה?כנראה שיש.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה אפשרויות ב 80 אלף. לדעתי קודם תחליט מה הדברים שמפריעים לך היום והיית רוצה לשפר. מבחינתי אני לא אחליף מוצר - אלא אם יהיה שדרוג משמעותי (להוציא מוצרים תקולים).

האם היית רוצה לשפר צריכת דלק, ביצועים, נוחות, התנהגות כביש, מראה, בידוד רעשים, אבזור, בטיחות? כך תוכל להתחיל ולצמצם אופציות ולהתקדם לרכב הבא בצורה שתרגיש לך הכי משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שחלה אי הבנה, ההשוואה שלי למה אפשר במחירון של הרכב הנוכחי שלי היא רק לצורך הדוגמא שבסכום הזה אפשר לקנות רק משהו פחות טוב.

ברור לי שאני צריך להוסיף, לדעתי תוספת של כ- 60K ש"ח לרכב שיהיה שווה כ- 80K ש"ח עם ירידת ערך שנתית נמוכה להחריד זה בדיוק מה שמתאים לכיס שלי כרגע. הדילמה היא - מה אני מקבל בעצם ב- 60K ש"ח תוספת לעומת הרכב הנוכחי? נניח האם אוונסיס 2016 תתן לי כל כך הרבה סיפוק ביחס לתוספת הכספית הגדולה?

תתחיל בלחשוב איך ה60 אלף שח יניבו לך את התועלת הרבה ביותר, בכלל - חסכון ליום סגריר, השקעה בעסק, סגירת משכנתא כדומה. הדוגמאות כמובן גנריות.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שתתאכזב מהביצועים ואופי הפעולה של יחידת ההנעה של האוונסיס.

האוקטביה שלך הוא דגם מוצלח ומודרני לחלוטין, יחידת הנעה מודרנית שגם היום קשה למצוא (שילוב של מנוע דיזל עם גיר dsg רטוב), תא מטען ענק עם דלת חמישית ואיכות חומרים מצויינת.

כמובן שהבטיחות הפאסיבית כבר לא מעודכנת ואין בכלל אביזרי בטיחות אקטיביים וזאת הסיבה הגדולה ביותר כדי לבצע שדרוג לדעתי.

מולטימדיה אפשר להתקין אם לא התקנת כך שזה לא סיבה לשדרג.

הרכב גם צפוף יחסית בעיקר במרווח הרגליים מאחור, אבל עם זה אפשר להסתדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב גם צפוף יחסית בעיקר במרווח הרגליים מאחור, אבל עם זה אפשר להסתדר.

אין לי מושג למה כתבת את זה, אבל הרכב מאוד מרווח וזה אחד היתרונות הבולטים. ניסיתי להושיב את התינוק ברכבים בעלי דלת אחורית פחות רחבה משל האוקטביה, אין לי מושג איך אפשר לחיות עם זה פשוט לא נוח.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אצלך יש דלת תא מטען בסגנון האצ׳בק, יהיה לך קשה לעבור לתא מטען רגיל, מנסיון.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג למה כתבת את זה, אבל הרכב מאוד מרווח וזה אחד היתרונות הבולטים. ניסיתי להושיב את התינוק ברכבים בעלי דלת אחורית פחות רחבה משל האוקטביה, אין לי מושג איך אפשר לחיות עם זה פשוט לא נוח.

בזמנו שקלתי לרכוש את האוקטביה בדגם הזה (לא הדיזל) ומרווח הרגליים במושב האחורי בבדיקה שלי נמצא כצפוף.

בסיס הגלגלים הוא רק 2.58 ס״מ קטן מאד במושגים של היום כאשר לרכבים משפחתיים מודרניים יש בסיסי גלגלים של כ- 2.7 ס״מ ומספיק שתכנס כמעט לכל רכב משפחתי מודרני ותראה את ההבדל (אוקטביה, קורולה, אלנטרה, גרנד קופה וכיוצ״ב).

אם המרווח מספיק לך אז זאת עוד סיבה להישאר עם הרכב :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטביה מתוכננת בצורה כזו שיש מרווח טוב מאוד גם מאחורה. אתה מתכוון 270 ס"מ או 2.7 מטר. למיטב זכרוני, במחיר של 80K יש רק את המגאן סטיישן דיזל שמזכירה את היכולות של האוקטביה, כאשר הגיר DSG6 לדעתי הרבה יותר כייפי מהרובוטי של הרנו, אבל בקטנה.

לדעתי, כל רכב אחר ללא בלימה אוטונומית ותיקון אקטיבי לסטייה מנתיב, לא ממש שווה שדרוג מהאוקטביה.

אין במודלים האלה רכב כזה חסכוני, חזק ואמין, עם תא מטען של וואנדורה.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...