Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ככל שהרכב אצלי יותר, כך קשה לי יותר להחליפו

Freak_Miky
שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש באוקטביה דיזל 1.9 משהו מיוחד, היא בהמה.

תשאיר את הרכב, לא כל הנוצץ זהב.

זה לחלוטין בסדר שאתה רק אוהב אותו יותר, אני במצב דומה עם רכב הרבה יותר מיושן ופחות מפנק, אבל הוא עדיין הרכב הכי יפה ברחוב!

ורלוונטי לשרשור - לא כל הזהב נוצץ...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בהמשך לפוסט שפתחתי בפורום טכני, לגבי צריכת סולר גבוהה בפתאומיות.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?677641-%D7%90%D7%95%D7%A7%D7%98%D7%91%D7%99%D7%94-2007-%D7%93%D7%99%D7%96%D7%9C-%D7%AA%D7%A6%D7%A8%D7%95%D7%9B%D7%AA-%D7%A1%D7%95%D7%9C%D7%A8-%D7%A4%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%AA-%D7%92%D7%91%D7%95%D7%94%D7%94-%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%A4%D7%AA%D7%A8%D7%95%D7%9F

למזלי הרב, פתרתי את התקלה בפשטות (האבחון היה מסובך מאוד). הרכב פתאום התעורר יותר לחיים, כאילו נכנס בחודשים האחרונים לתרדמת הדרגתית מבלי ששמתי לב והייתי בטוח שאני רק מדמיין ירידה בסחיבה ובהספק (בגלל שהרכב ישן, בגלל הק"מ הגבוהה, בגלל שאוגוסט וקיץ וכו'). כמה שאני אוהב את הרכב הזה!

אז התפנקתי גם ברביעיית רמקולים חדשים ואיטום קל = 0 קרקושים, הן מהכביש והן בווליום גבוהה עם סאב.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק רציתי לשאול אותך אם ניחסת (מלשון נאחס) לעצמך עם שרשור ההלל הזה לרכב.

שמח לשמוע שהתקלה נפתרה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח לראות את העדכון הזה הרבה יותר מאשר שרשור על חיפוש ומציאת מחליפה חדשה.

כי לא נראה לי שהיית מוצא רכב שיספק אותך כמו שהרכב הזה מצליח לעשות.

מאחל לך שזו תהיה התקלה ה"משביתה" האחרונה ושתמשיך ליהנותת מהרכב עד לאספנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק רציתי לשאול אותך אם ניחסת (מלשון נאחס) לעצמך עם שרשור ההלל הזה לרכב.

שמח לשמוע שהתקלה נפתרה.

אכן, כך גם חשבתי לעצמי.

אני שמח לראות את העדכון הזה הרבה יותר מאשר שרשור על חיפוש ומציאת מחליפה חדשה.

כי לא נראה לי שהיית מוצא רכב שיספק אותך כמו שהרכב הזה מצליח לעשות.

מאחל לך שזו תהיה התקלה ה"משביתה" האחרונה ושתמשיך ליהנותת מהרכב עד לאספנות.

מה שהיה מקומם בכל הסיפור הוא שהייתי בטוח ב-100% שלא מדובר במשהו רציני, סתם צינור או חיישן וכיוב' - אבל הייתי תלוי באבחון חד של המוסכים בעבודת נמלים שלא אוהבים להתעסק בה. אני בטוח שבמוסך יבואן היו אומרים לי לשפץ מזרקים, לשפץ גיר (הצינור הניב לאחר מספר ימים תקלת DSG) ובסוף הייתי פותח שרשור שהוצאתי אלפי שקלים והתקלה לא נתפרה והמוסך מתנער מאחריות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ייחודי לענף המוסכים, וזה לא תמיד נובע מעצלנות (למרות שרוב הפעמים זה כן), לפעמים זה סתם אבחון שגוי על בסיס ביטחון עצמי וניסיון (שאמנם מועיל לרוב התקלות וגורם להם להיפתר בצורה מהירה יותר, אבל זה לא תקף לכולן).

החוכמה היא לעשות שיעורי בית לפני כמה שאפשר, וללכת למקומות שעובדים עם הראש ולא משחקים עם חלקים בתקווה שמשהו ייפתר בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף לשמוע על הטיפול האוהב שלך ברכב. הייתי במצבך לפני תקופה, הייתה לי סיוויק שמורה ומלוקקת ברמה אובססיבית שהגיע כבר ל 190K ק"מ ולכן החלטתי למכור, אמיתי, אני קצת מתחרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף לשמוע על הטיפול האוהב שלך ברכב. הייתי במצבך לפני תקופה, הייתה לי סיוויק שמורה ומלוקקת ברמה אובססיבית שהגיע כבר ל 190K ק"מ ולכן החלטתי למכור, אמיתי, אני קצת מתחרט.
שלי רק ב- 267,000 ק"מ, עוד לא הגיעה אפילו לחצי מיליון. מה שכן, הרכב מרגיש הרבה יותר טוב מכל קוריאנית בת 3+.

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיזקנו אותך, אבל בוא. קוריאניות בנות 6 ו 7 שנים שהיו בידיים פרטיות נמצאות במצב נהדר. מכני וגם אסטטי. לא משהו שניתן להגיד על חלק נכבד מהוואגיות בנות ה 3. יש לך את הדגם האחרון של האוקטביה הבדואית- אז תתפנק. משם ועד לצאת על קוריאניות יש קצת מרחק. עכשיו תתנצל (;-

• אהבתי 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיזקנו אותך, אבל בוא. קוריאניות בנות 6 ו 7 שנים שהיו בידיים פרטיות נמצאות במצב נהדר. מכני וגם אסטטי. לא משהו שניתן להגיד על חלק נכבד מהוואגיות בנות ה 3. יש לך את הדגם האחרון של האוקטביה הבדואית- אז תתפנק. משם ועד לצאת על קוריאניות יש קצת מרחק. עכשיו תתנצל (;-
מניסיון אישי לפני כחודשיים אחר חיפוש קוריאנית לאמא שלי 2014-2015, אקזמלפרים שמורים עד יד 00 עם ק"מ נמוך מהממוצע. בסוף פשוט קניתי אוונסיס 2009 שמרגישה כמו 2018 באותו הכסף, פתחתי על כך דיון נפרד.

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל, פשוט לא הצלחתי להבין את Krd - מהניסוח שלו, היה לו רכב במצב מעולה שהוא היה גם מרוצה ממנו ומכר אותו בגלל שמופיע המספר 190,000 ק"מ על השעון?

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה חשש מתקלות יקרות או משביתות. שיקול לגיטימי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אבחון נכון ומדויק של כל תקלה וטיפול בה בזמן, בטווח הארוך יעלה פחות כסף לתקן כמעט בכל מחיר מלהחזיק במקביל רכב ששווה פי 10 במחירון.

אובראול למנוע בטויוטה ששווה 20 אלף ש"ח במחירון, כנראה יעלה פחות מלהחזיק טויוטה ששווה 100 אלף ש"ח בטווח של 3 שנים לדוגמא. ההנחה היא כמובן שמדובר ברכב אמין שלא נוטה להתקלקל על ימין ועל שמאל.

העיניין הוא שלמרבית האנשים זה לא נתפס כהגיוני, על הנייר זה הרבה יותר ברור. בדיוק נתקלתי בפוסט בפייסבוק על אדם שמנסה לתקן את הרכב ואת כל העלויות הוא מייחס למחירון של הרכב.

עריכה אחרונה על ידי Freak_Miky

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...