Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טייפ מנהלים להקלטת הרצאות

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא רוצה לתפוס אותו אומר משהו גזעני ואז לעשות לו שימינג בפורום.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש לי איפשהו איזה מקליטן כיס ששוכב חסר שימוש, אם אני זוכר נכון אז הוא מהסוג של הביוקר (לא ברמה של זום אבל בטוח יותר טוב מהקלטה מהפלאפון).

אני יכול להשאיל* לך אותו לתקופה לא מוגבלת.

*אני בטח אשכח שהוא קיים כבר אחרי שבוע :-P)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשאל שאלה אחרת, למה אתה צריך להקליט את המרצה?

כי יש אנשים שלמדים טוב משמיעה ואוהבים להאזין להרצאה פעם נוספת בבית.

חייב לציין שאצלנו כשמקליטים מרצה פשוט שמים איזה מחשב נייד/טלפון/טייפ על השולחן שלו ומבקשים ממנו שידבר מהאזור. לא נתקלתי במרצה שסירב ורובם דווקא קיבלו זאת בהבנה וזרמו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי יש אנשים שלמדים טוב משמיעה ואוהבים להאזין להרצאה פעם נוספת בבית.

חייב לציין שאצלנו כשמקליטים מרצה פשוט שמים איזה מחשב נייד/טלפון/טייפ על השולחן שלו ומבקשים ממנו שידבר מהאזור. לא נתקלתי במרצה שסירב ורובם דווקא קיבלו זאת בהבנה וזרמו.

מיותר להחריד, אם אתה סטודנט ויש לך עוד 3-4 קורסים לפחות, לא יהיה לך זמן להקשיב להרצאה של שעתיים בבית אחרי שכבר היית בה בבוקר.

אם מדובר בלימודי מדעים מדוייקים אז יש שפע חומר באנטרנט עבור נקודות ספציפיות שלא הובנו כמו שצריך, ביוטיוב או ספרים.

אם מדובר במדעי הרוח וחבריו אז כדאי לכתוב פשוט נקודות במהלך השיעור, הרבה פעמים המרצה מדבר 3 שעות על משהו שאפשר להגיד בכמה שורות, חשוב לחסוך בזמן בהיותך סטודנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי איפשהו איזה מקליטן כיס ששוכב חסר שימוש, אם אני זוכר נכון אז הוא מהסוג של הביוקר (לא ברמה של זום אבל בטוח יותר טוב מהקלטה מהפלאפון).

אני יכול להשאיל* לך אותו לתקופה לא מוגבלת.

*אני בטח אשכח שהוא קיים כבר אחרי שבוע :-P)

תודה רבה על ההצעה, אני רוצה בנתיים לנסות עם טלפון אחר יותר מתקדם, נראה איך ייצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר להחריד, אם אתה סטודנט ויש לך עוד 3-4 קורסים לפחות, לא יהיה לך זמן להקשיב להרצאה של שעתיים בבית אחרי שכבר היית בה בבוקר. זה לא נכון. עובדתית. כאילו ליטרלי זו טעות סלח לי על הסלנג פקאצה. עובדה שיש כאלו שלמדים 9 קורסים ועדיין מקשיבים שוב, אם לא לכל, אז לנקודות מסוימות ולכן אין בזה שום דבר מיותר. זו פשוט העדפה אישית.

יתרה מזאת, יש כאלו שמפספסים הרצאה ואז מאזינים להקלטה במהירות 1.5.

אם מדובר בלימודי מדעים מדוייקים אז יש שפע חומר באנטרנט עבור נקודות ספציפיות שלא הובנו כמו שצריך, ביוטיוב או ספרים.

אם מדובר במדעי הרוח וחבריו אז כדאי לכתוב פשוט נקודות במהלך השיעור, הרבה פעמים המרצה מדבר 3 שעות על משהו שאפשר להגיד בכמה שורות, חשוב לחסוך בזמן בהיותך סטודנט.

אני מבין שלמדת לכל התארים האפשריים ביקום?

אל תיפגע ממה שאני אומר כי זו לא כוונתי, פשוט אתה מאוד נחרץ (וטועה). למשל, אצלי יש 120 אנשים במחזור ורבים למדים בדרכים שונות. לא רק שאין דרך נכונה (או במילים דומות לשלך: לא מיותרת) ללמוד תואר מסוים, אלא שגם הדרך הנכונה משתנה מאדם לאדם באותו התואר. דהיינו גם התואר וגם האדם הם משתנים גדולים מדי בשביל לקבוע שמשהו "מיותר לחלוטין" עבור כולם.

בוא לא נשכח שאפילו יכול להיות שמדובר באיזה קורס מקצועי/טכני, או איזה מרצה אגדי שרוצים לשמוע דווקא אותו.

הסיבה פה לא משנה.

הוא מחפש פתרון, לא המלצה למה לא להקליט.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עידכון:

נקנה מכשיר כזה ב 199 ש"ח, כולל כרטיס זיכרון 16Gb.

איכות הקלטה סבירה, בשמיעה חוזרת אפשר בהחלט להבין מה המרצה אומר. יש קצת רעש רקע אבל עדיין שומעים בסדר גמור.

תודה לכל המגיבים. 20181115_101603.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...