Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח משומר דרך על...עקיפה מימין?

שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוהו, יש לי את זה בכל כך הרבה יותר בוטה אבל אני מחזיק את עצמי שלא להגיד באמת מה שאני חושב על היודנראטים האלה...

שלא לדבר על זה שהפרוייקט הזה נולד בחטא וממשיך לחיות בחטא ולא אמור להיות קיים בכלל במדינה מתוקנת. עבירות מסכנות חיים עאלק.... רק בפורום הזה כבר יש 2 דו"חות שכל קשר בינם לבין "מסכנות חיים" מקרי לחלוטין.

במחשבה שניה, לא רוצה להתייחס

עריכה אחרונה על ידי אביG
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם על כל 10 דוחות על התנחלות בשמאלי יהיה דוח אחד על עקיפה מימין וואללה מיזם "מבורך"

דוחות על אלה שלא עוצרים באדום או בשלט עצור או עקיפה על קו לבן רציף וואללה מיזם "מבורך"

יש לו ביקוש מכל אלה שהתחפשו לשוטר בילדותם ופחדו להתחפש לשודד.

אכיפת החוק צריכה להיות בידי שוטרים מיומנים שישרצו בדרכים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אלף 3,אז לצערך לא רק שהמיזם לא ייסגר, אלא רק מוסיף לגדול ככל שעובר הזמן. ואליבא ד'ראשי המיזם, הביקוש להצטרף למיזם, גדול מן ההיצע נכון לעכשיו.
ברור שזה לא יסגר. הרבה יותר מסובך, יקר ודורש זמן ארוך לגייס כמות גדולה של כח אדם איכותי ולהכשיר אותו מקצועית לעבודת שיטור ואכיפה מאשר לנדב כל מיני מחפשי צדק עם סמארטפונים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני, נניח שאתה נוסע בכביש בנתיב הימני במהירות 90 קמ"ש, משיג רכב שנוסע בנתיב השמאל במהירות של 70 קמ"ש. אז אתה לא ממשיך לנסוע כמו שנסעת? אתה מוריד את המהירות ל 60 קמ"ש כדי לא לעקוף אותו מימין ותוקע את כל התנוע? ברור שתמשיך כמו שנסעת.

אני בעצמי ראיתי איך ניידת משטרה עשה את זה, וכולם עושים את זה כל הזמן.

מצב אחר נניח שמישהו החליט לעמוד בכביש עירוני עם קו הפרדה רצוף, שם וינקר ולא מעניין אותו כלום. אז מה תעשה? תחקה לו 10 דקות עד שאשתו תסיים את הקניות בקיוסק?

השומר דרך הסמוי מאחוריך כבר מתכונן ללחוץ באפליקציה כדי "להציל חיים", ואז עובר בעצמו את קו ההפרדה הרצוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שם מטופש - "שומרי דרך". זה התלונה הכמעט יחידה שיש לי על הפרויקט.

כל ההתיחסות פה אל אזרחים כאל שוטרים שגויה, כי הם לא. מי שאוכף - משטרה, לפי הסמכות שלה. לא אזרח כותב דוח, לא אזרח מגיש כתב אישום ולא אזרח מפנק בנקודות - הכל נעשה על ידי משטרה ומשרד התחבורה.

האזרחים המדווחים רק מוסרים עדות דיגיטלית.

זה שמשטרה בוחרת לתת דוחות דווקא על עקיפה מימין - זה הסגנון הידוע של משטרה, לאכוף מה שנוח לה. מאותה עדות מוסרטת היא יכולה לכתוב דוח גם על אי שמירת על ימין, רק שהדבר משמעותית יותר קשה להוכחה, בעיני - אין קריטריון ברור שיכול להבדיל בין התנחלות על שמאל לבין עקיפה לגיטימית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרויקט אשר נועד למסך את העובדה שיש חוסר ענק במשטרה על כבישי הארץ... , בכירי המשטרה החליטו שבמקום ניידות הם יציבו מצלמות מהירות אשר מתרסקות בבית המשפט, ומצד שני יתנו לנהגים מצלמות על מנת לאכוף חוקי תנועה .. נהגים ללא שום הכשרה בתחום אכיפת החוק, הפרויקט הזה צריך להיסגר לאלתר.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגים ללא שום הכשרה בתחום אכיפת החוק, הפרויקט הזה צריך להיסגר לאלתר.

עוד חוזר הניגון. האזרחים לא אוכפים. הם מוסרים עדות. מבחינה משפטית - שני דברים שונים לגמרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עזוב הגדרות משפטיות, בתכלס מה שקורה בשטח זה שאזרחים עושים עבודה של משטרה. זה לא משנה מי בסוף כותב את הדו"ח, אותו "שומר דרך" הוא כבר לא רק עוד נהג על הכביש אלא אמצעי אכיפה בנוסף. זה מצב לא תקין עוד לפני שנכנסנו לאיך זה עלול להשפיע על צורת הנהיגה שלו, בניגוד לשוטר שעובר הכשרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא מוסרים עדות

הם מתלוננים

במשפט אם יהיה כזה הם יבואו להעיד

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב הגדרות משפטיות, בתכלס מה שקורה בשטח זה שאזרחים עושים עבודה של משטרה. זה לא משנה מי בסוף כותב את הדו"ח, אותו "שומר דרך" הוא כבר לא רק עוד נהג על הכביש אלא אמצעי אכיפה בנוסף. זה מצב לא תקין עוד לפני שנכנסנו לאיך זה עלול להשפיע על צורת הנהיגה שלו, בניגוד לשוטר שעובר הכשרה.

איזו הכשרה בחייך.

ראית פעם מתנדבים של המשמר האזרחי?

לא מבין את האנטיגוניזם. בחיי.

זה כמו שבאחת הערים הגדולות הייתה ניידת פיקוח מצלמת. הייתה נוסעת בצירים - רכב מפריע היה מקבל דו"ח הביתה. בלי - "מזדה תזוז" "רגע, 5 דקות אני חוזרת" "חניתי רק לשנייה" וכו'.

התושבים התחילו להתבכיין - "איזה ביזיון" "שיבוא ויגיד לי לזוז קודם" "דוח בלי התראה מראש" "הילד/אשה/לא יודע מה היו ברכב".

אגב, גם אני קיבלתי מהם דו"ח. מוצדק.

לדעתי זאת הייתה אכיפה מעולה. אתה שם את הרכב איפה שאסור? תקבל דו"ח. זה לא מעניין אף אחד אם זה לחמש דקות או לא. ולא - זאת לא עבירה מצילת חיים. זאת איכות חיים.

הפרוייקט בוטל כחלק מתעמולת בחירות.

אז אני בעד שיהיו שומרי דרך שימנעו עבירות בריונות. כי שיש משטרה כולם טלית שכולה תכלת. ופתאום יש לך מראה אמיתית לחברה.

וכל הווכחנים אכלו אותה - כי התירוצים לא עובדים.

לפי דעתי אכיפה בכלל צריכה להיות אלקטרונית בלבד ועם מצלמות.

שוטר רוצה לאכוף עבירות בריונות/נתיבים וכו'. שיישב במשרד עם קפה ומזגן ושיהיה לו מצלמה בשטח.

כל רכב שמבצע עבירה - הקטע וידאו נשמר והדוח נשלח הביתה.

הנהג מגיע למשפט? השוטר נשאר בבית.

רק הקטע וידאו מוצג והשופט יחליט.

יחסוך לכולם הרבה כסף זמן וגם יביא לכבישים נעימים יותר.

אין לשומר הדרך מה לבוא להעיד - כי אם זה לא קיים בצילום - זה לא קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין לי שום בעיה עם אכיפה אלקטרונית, להפך.

לדעתי אכיפה, משטרה ועוד שירותים שתפקיד המדינה לספק לא צריכים להסתמך על התנדבות, זה הכל.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך לעשות אכיפה על כל שטות בכל מקום.

אלא רק על דברים שבאמת מפריעים במקומות מסויימים ובאמת מסכנים חיים.

אחרת זה הופך את המדינה למדינת משטרה, שמצלמת כל אחד בכל מקום. סוג של סין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה לדעתי כתב פה שאנחנו צריכים הרבה שוטרים ברחובות.

לדעתי בכל הקשור לאכיפה אפקטיבית עבירות תעבורה. עדיף שוטר אחד על 5 מצלמות מאשר 5 שוטרים בשטח.

מה זה "מדינת משטרה"?

מדינה שבא אנשים מתנהגים כמו שצריך?

שלא חותכים אותך - או שמישהו מעיר למישהו אחר - אז הוא שואל אותו - מי אתה בכלל? אתה שוטר? מה אתה מתערב?

אם כן סבבה - תביא לי את זה.

לדעתי, עברנו את גבול הטעם הטוב מזמן.

יש שלב שבו יש סובלנות לעבירות קטנות וכולם מסתדרים. זה כבר לא קורה.

מישהו פעם חתך אותי בפראות בציר מרכזי - סימנתי לו שיש לי מצלמה ברכב - עשה לי אצבע משולשת והמשיך לחתוך עוד רכבים.

מן הסתם הוא ידע שאי אפשר לעשות עם זה כלום.

אולי אם היה חושב שיש מי שעוקב אחרי משתוללים כאלו - הם יזהרו יותר.

אגב, יש לי חבר שהוא שוטר תנועה.

הוא הסביר לי שעבירה כזאת של רכב שחותך רכבים אחרים ומשתולל - מה שנקרא "נהיגה בקלות ראש" - קשה מאוד לתת על זה דו"ח/הזמנה.

כי קשה לתאר על הכתב את העבירה ולהתמודד איתה - ומעדיפים מראש לא להיכנס לזה.

אור אדום או פלאפון מאוד קל לתת.

כאן אם יש לך הוכחה מצולמת שאתה יכול להראות - קל לשפוט האם נעשתה עבירה או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוסיה כל בן אדם עשירי - שוטר.

עזר להם לפתור את העבריינות? לא. זה הפך אותם למדינת משטרה, שכל אזרח מפחד מהשוטרים שמחפשים על מה להעניש את האזרחים. זה מה שנקרא מדינת משטרה.

ההתנהגות הזאת בכבישים מגיעה מחינוך ועצבים וגידול בכמות השוטרים לא יעזור פה הרבה, רק יעביר את העצבים למקומות אחרים.

הנהג ש"מתפרע" בכבישים, אלה אנשים שהוזנחו על ידי המדינה עשרות שנים. אני מדבר על ספורט מוטורי.

אז הם ימשיכו להתפרע בכבישים כל עוד לא נותנים להם יחס ראוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...