Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנשים כ"כ אוהבים את האינטרנט של בזק וכ"כ נגד האינטרנט של HOT?

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעבר הרחוק, לבזק היתה תשתית אינטרנט טובה ואיכותית ביחס למה שהציעו ב HOT. היו תקופות שגם לא היו להם מתחרים, אז זה מה שהיה.

חשוב לציין: המהירויות היו שונות בתכלית ממה שיש היום - ואז, 10 או 15 מגהביט היה משהו עצום.

ככל שעברו השנים, המתחרים שיפרו טכנולוגיות והגיעו למהירויות גבוהות מאוד ויציבות.

בזק נתקעו על 100 מגהביט ובחלק מהמקומות שהתשתית נשענת על חוטי נחשות עתיקים ומרחק גדול מהמרכזיה - גם את זה לא מקבלים.

עם הזמן התחילו לצוץ גם ראוטרים סלולאריים, שבעידן ה 4G נותנים יופי של מהירויות למי שאין בכלל תשתית קווית באיזור שהוא גר.

כולם יודעים שהעתיד נמצא בסיבים האופטיים, לכן גם בין המרכזיות של HOT עוברים סיבים אופטיים, והקטעים מנחושת (חוט נחושת RG6 עדיף מהחוט של בזק) הרבה יותר קצרים ביחס לבזק - מה שמאפשר להם מהירות של 200מגהביט ויציבות טובה.

גם כאן, כל עוד מדובר על מקטעים מנחושת - איכות החיבור והיציבות הם תלויים אך ורק בתשתית האיזורית של מקום מגוריך. סוג של רולטה, אבל זה מה יש.

עם כניסתן של פרטנר וסלקום לתשתיות האינטרנט עם סיבים אופטיים, רואים שהעתיד כבר כאן. 1000 מגהביט יציבים בלי פלאברות "עד כמה אתה רחוק מהמרכזיה" ואם "באותו רגע הפליץ בואש ליד המרכזיה, אז היה ניתוק". אין את הדברים האלו, וזה דבר מדהים !

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין שום דבר נפלא בטורנטים כשמהירות העלאה כ"כ מגוחכת ב 2018 (אלא אם כן אתה על פייבר) ואתה צריך לשמר ratio שפוי.

Sent from my Galaxy Note 9

זה לא בהכרח נכון. אני כרגע מוריד טורנט של 63GB תוך שעה ו15 דקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, אני חייב לציין שההודעה שלך קצת משעשעת.

פשוט הצלת את המשפחה שלך, עם הוט וקצב תעבורה של 200 מגה.

:)

תראה, כאשר יש בבית שני בחורים שמשחקים לא מעט במשחקי רשת, ועוד אחד שמשתמש בהטפליקס (בינתיים הפסיק) הרי 10 מס"ש זו בדיחה. וזה מה שבזק סיפקו, וגם זה לא היה יציב. משך שנה השתמשתי בסלולרי של פרטנר וקיבלתי מהירות מצויינת, אבל כאשר הבן הצעיר השתחרר מהצבא ההקצאה של 500 ג"ב לחודש לא הספיקה, ובינתיים גם התחילו לאכלס את נאות פרס שכנראה שהאנטנה שאליה התחברתי משרתת גם אותה - ואז המהירות ירדה פלאים.

על הסיבים שמשתלשלים בחניון של עגלת האשפה כבר כתבתי. FTTN או FTTG (כאשר N משמעו nothing ו-G משמעו garbage).

וכאמור - סלקום התקשרו כדי להציע לי חיבור סיבים. רק שזה בכתובת שעזבתי לפני 5 שנים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אנשים עדיין ממשיכים להיות מחוברים לבזק גם באיזורים בהם התשתית שלהם מגבילה אותם לעד 40 מגה? למה אנשים כ"כ לא אוהבים את האינטרנט של הוט?

המצב הוא בדיוק ההפך על סמך מה שתיארת בכותרת ובמשפט הזה.

אנשים מעדיפים HOT (עונה על סמך עצמי בלבד, אני משער שאתה הגעת להצהרה שלך גם לא על סמך בדיקה של 100% מהאוכלוסיה).

אתה יוצא בהצהרה לא נכונה ושואל למה זה המצב. זה לא נכון.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב הוא בדיוק ההפך על סמך מה שתיארת בכותרת ובמשפט הזה.

אנשים מעדיפים HOT (עונה על סמך עצמי בלבד, אני משער שאתה הגעת להצהרה שלך גם לא על סמך בדיקה של 100% מהאוכלוסיה).

אתה יוצא בהצהרה לא נכונה ושואל למה זה המצב. זה לא נכון.

כתבתי במפורש שמדובר על הסביבה שלי.

גם בבניין החדש אנחנו בוואטסאפ יותר מ30 דירות וכולם חוץ ממני ועוד בחור התחברו לבזק ולא להוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רזמל, האמת בשני הצדדים והסיבות הוצגו פה.

גם אצלנו בזק מוגבלים ל 40 מגה ולכן הלכנו על הוט (מקבלים מהם 80/2 ולעיתים גם 80/2.5).

עם זאת אני מכיר אנשים באיזור שכל כך לא רוצים הוט (בגלל השירות, לא בגלל האינטרנט - דיסקו לדוגמא) שהם יעדיפו להסתדר עם 40 מגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוט פנו אלי השבוע בהצעה לבנדל של אינטרנט וטלויזיה, שהיה חוסך לי איזה 80 ש"ח לחודש והיה נותן לבנים גישה לעוד כמה ערוצי ספורט, אולי אפילו ב-HD.

בגלל הזכרונות מלפני 15 שנה האשה הטילה וטו.

אישית הייתי מוותר בכלל על הטלויזיה, אבל יש מישהי שאוהבת את הסדרות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כניסתן של פרטנר וסלקום לתשתיות האינטרנט עם סיבים אופטיים, רואים שהעתיד כבר כאן. 1000 מגהביט יציבים בלי פלאברות "עד כמה אתה רחוק מהמרכזיה" ואם "באותו רגע הפליץ בואש ליד המרכזיה, אז היה ניתוק". אין את הדברים האלו, וזה דבר מדהים !

רק אם אתה גר באיזור שיש בו את זה. אם הייתה לי אפשרות להתחבר לזה, לא הייתי נשאר דקה עם נזק.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין עם פות"ש - האינטרנט של הוט ב 3 דירות שונות בהן גרתי היה מעולה והתאים למה ששילמתי.

כל פעם שעברתי לדירה חדשה עשיתי סקר שוק ובסוף נשארתי עם הוט.

וגם בכל השנים האלו ידעתי שבזק אחראים הבלעדיים למחירים הגבוהים שמשלמים בשוק התקשורת בישראל. קניית חברה במינוף ענק + "החבר הכי טוב של ביבי", "אין שר תקשורת", "לא עושים/עוקפים רפורמות" גרם לנו לשלם אלפי שקלים יותר למוצר של תקשורת קווית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי האינטרנט של הוט - כשזה עובד, זה עובד, כשלא עובד, דבר ללמפה.

באמת? אוקיי, נסה את בזק:

בדירה הראשונה שלי היה לי בזק.

אחרי תקופה (פחות משנה), האינטרנט הפסיק לעבוד. לחלוטין. היה מגמגם לכמה שניות פעם פעמיים ביום, ונודם.

בא טכנאי אחד, בא שני, בא שלישי. לא הצליחו לפתור כלום.

שיחה עם הנציגה.

שורה תחתונה, אמרה לי "שמע, חכה שהאינטרנט החדש יגיע לאיזור שלך (הכבל התת ימי שאין לך, יש לך?).

מתי זה יקרה שאלתי.

"חצי שנה בערך" הייתה התשובה. "בכל מקרה לא יותר משנתיים".

מאז אני עם הוט...

תקלות נדירות, שנפתרות לשביעות רצוני.

הבאג היחיד שהיה לי איתם היה במעבר הדירה האחרון, שהנציג לא רצה להגיע משום מה ונתקעתי בלי אינטרנט כמעט שבוע. בגלל שהם החליטו להשתמש במספר הטלפון הישן (והמנותק) שלי, למרות שיש להם את ה"חדש" שלי ושכבר עברתי איתו דירה אחת.

שורה תחתונה:

מסכים לחלוטין עם פות"ש - האינטרנט של הוט ב 3 דירות שונות בהן גרתי היה מעולה והתאים למה ששילמתי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר חצי שנה שאני מחובר על ידי סיבים אופטיים של פרטנר במהירות של 1,000 מגהביט הורדה ו-100 מגהביט העלאה.

אני יכול לסכם את זה באופן הבא: אם במקרה פרטנר מגיעים אליכם, תעיפו את בזק והוט מיד, זה עולם אחר, שירות אחר, מחיר אחר.

למי שמבין גם, הפינגים פשוט מדהימים ומעולים, ג'יטר נמוך ויציב כאין כמוהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם בזק משנת 99 +-

כשהוט נכנסו לשוק פשוט שמעתי מהמון אנשים על בעיות אז לא ניסיתי

טוב לי עם בזק

לא מזמן התקלקל לי הראוטר, פשוט הלכתי לשם קבלתי חדש בחינם

אם הוט היו יותר טובים סביר להניח שהשמועה הייתה מתפשטת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בדיוק בחינם, הם גובים דמי חכירה חודשיים עבור הראוטר (או לפחות, אמורים). אחרי כמה שנים אתה מגלה ששילמת את הראוטר לפחות פעמיים. עדיף להחזיר להם את הראוטר ולקחת אחד נרמלנה מחנות מחשבים כלשהי.

Sent from my Galaxy Note 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...