Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר מכס ומס עבור חלק חילוף (הכותרת נערכה)

killerscript
שימו לב! השרשור הזה בן 2162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים אני רוצה לקנות את המוצר הבא אבל הבנתי שלוקחים מכס, מע"מ ומס קניה שאני לא מבין בזה, מדברים על אחוזים מסויימים שאין לי מושג מה הם.

לינק 1

לינק 2

לינק 3

אפשר הסבר?

מחיר המוצר נע באיזור ה390-570 ש"ח.

דמי משלוח הם באיזה ה25-50 ש"ח.

סה"כ 620 ש"ח פחות או יותר

אשמח לקבל הסבר על מכס ולדעת כמה עלי לשלם במכס מעבר למה שאני משלם על הרכיב לרכב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

48% על כל המחיר כולל משלוח אם זכרוני אינו מטעה

המיסוי ירד ל-39.2%.

1. יש גם מע"מ לא? של 17%?

2. ואיך אני מחיל אותו על המחיר שלי+משלוח כדי לדעת כמה יוצא לי סך הכל?

3. מע"מ(17%) ומס(39.2%) זה כל מה שאני צריך לדאוג לגביו? כי הבנתי שצריך גם כל מיני אישורים הזויים ממשרד התחבורה או משהו?

דרך אגב החלק הזה מיועד לטרקטורון, לא רכב רגיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

39.2% כולל כבר הכל על 620 ש"ח.

אז אני פטור מהמס 17%? איך?

בכללי לכל הגולשים:

אחד מהמוכרים אמר לי שכדי שלא יעלו עלי במכס הם יכולים לרשום על האריזה של המוצר איזה מחיר שאני רוצה.. אז אם אגיד שירשמו שזה עולה פחות מ75$ אני מסודר לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מהמוכרים אמר לי שכדי שלא יעלו עלי במכס הם יכולים לרשום על האריזה של המוצר איזה מחיר שאני רוצה.. אז אם אגיד שירשמו שזה עולה פחות מ75$ אני מסודר לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאומרים פחות או יותר רבים שעוברים במסלול הירוק בנתב"ג. אתה לא מסודר אם עולים עליך.

מה זה המסלול הירוק?

איך יעלו עלי? זה לא שיש קבלה מודבקת על המוצר הדרך היחידה לדעת כמה המוצר עלה זה נטו מה שרשום על הדפס המשלוח שהמוכר מדביק עליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למוצר יש גודל ומשקל. אפשר להוציא אותו מהאריזה. חברת שילוח שאולי רוצה להרוויח על חשבונך. זה לא רק קבלה.

מה זה משנה המשקל והגודל אם המחיר נמוך מ75$? אם הוא נמוך יותר מזה אז אין מכס אין מס ואין מע"מ לא ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי מ-fedex לפני כמה ימים בולמים שהוזמנו מאנגליה דרך איביי.

הבולמים עלו 600 ש״ח כולל משלוח ול-fedex שילמתי עוד 455 ש״ח לפי הפירוט בתמונה

FEDEX הם פשוט נוראים עם העמלות האלה. 250 ש"ח על עמלות מכס זה לא נורמאלי. מה הם עשו שם, עשו תקינה מחדש של החלק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה המשקל והגודל אם המחיר נמוך מ75$? אם הוא נמוך יותר מזה אז אין מכס אין מס ואין מע"מ לא ככה?

דברים לא חייבים ללכת רק לפי המסמך. אם יחשדו או אם חברת השילוח תרצה לעשות לך תרגיל, תמצא את עצמך עם הוצאות נוספות. שיקול שלך מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...