Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב "יוקרה" מפנק עד 100K

Mike Lowrey
שימו לב! השרשור הזה בן 2278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש רכב מפנק, חזק, אמין ויוקרתי.

סדר החשיבות - אמינות, פינוק/יוקרה, צריכת דלק.

מחפש רכבים בסגנון של לקסוס, מרצדס, ב.מ.וו או משהו ברמות האלו. (לא דגמי הכניסה CT200H, סדרה 1 או A קלאס).

עדיפות לשנת 2013 או 2014, וכמובן משהו עם "בשר" מתחת למכסה המנוע. (אני אחרי קליאו 0.9T אז כנראה שהדרישה שלי לא בשמיים)

אובד עצות כבר ולא יודע מה לחפש.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שהיא עושה ממוצעים של 1 ל-6

הייתי רוצה בכל זאת משהו שקצת יותר נושק לכיוון של 1 ל-10

חוץ מזה שכמו שאמרת, זה דורש לרדת בשנתון (תקציב אוכל במידת הצורך ובהתאם לרכב למשוך אולי ל-110K אך לא מעבר) ואני לא מעוניין לרדת בשנתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוו s60 T5 מ-2014 ומעלה (מנוע 2 ליטר 245 כ"ס וגיר 8 הילוכים פלנטרי).

יש כל מיני גרסאות אבזור, מקינטיק (הכי פחות מאובזר) דרך אקטיב (אולי גם ביזנס, לא סגור על זה) ועד r-design (עם או בלי +). הגרסאות המאובזרת קצת גבוליות לתקציב, אבל במצב השוק הנוכחי הכל אפשרי.

אל תקנה מלפני 2014 - מנוע וגיר רובוטי של פורד, פחות מוצלחים (לא אסון, אבל למה לקחת סיכון).

שני החסרונות העיקריים הם מותג פחות "יוקרתי" (למי שזה חשוב לו) וקצת צפיפות במושב האחורי ובתא המטען.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ובסדר העדיפות שלך רשמת אמינות במקום הראשון, אני מניח שזה סוגר אותך פלוס מינוס רק ללקסוס.

ה-is נראית טוב אבל קצת צפופה מבפנים (גם לנהג, לא רק ליושבים מאחור).

אם הגודל מספק אותך זה אחלה רכב.

אם הסמל פחות חשוב לך תחפש קאמרי בת 3-4, אולי תכנס לך בתקציב (לפני 6 שנים רכשתי קאמרי בת 3.5 ב-100k אפילו שהמחירון היה באזור ה-130, לפעמים יש מציאות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני החסרונות העיקריים הם מותג פחות "יוקרתי" (למי שזה חשוב לו) וקצת צפיפות במושב האחורי ובתא המטען.

לא חושב שוולוו נחשב פחות יוקרתי מלקסוס למשל, ותכלס מתחרה עם הגרמניות גם אם התמחור בארץ אגרסיבי ונמוך מהן.

מה שכן הS60 צפופה באמת גם במושב וגם בבגאז׳ קצת יותר מ״קצת״.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתם מדברים על צפופה, אני רק רוצה לציין שאני מגיע מרנו קליאו.

אז על כמה צפוף אנחנו מדברים? אני מניח שעדיין יהיה מרווח משמעותית ממה שהיה לי. (כמובן שאלך לראות לפני)

אין לי שום בעיה עם וולוו, מבחינתי שוות ערך למרצדס ובמוו.

לגבי הוולוו, החל מינואר 2014? או שיש ערבוביה וצריך לחפש ממש את הדגמים שמגיעים עם הגיר הפלנטרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מרווחת מהקליאו, אבל אם אתה מתכנן על נסיעות ארוכות בהרכב מלא, זה ממש לא זה.

לא יודע בדיוק מתי הגיעה הגרסה המתוחה, תבדוק שיש 245 כ"ס ברישיון. לקודמת היו 203 אאל"ט.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתם מדברים על צפופה, אני רק רוצה לציין שאני מגיע מרנו קליאו.

אז על כמה צפוף אנחנו מדברים? אני מניח שעדיין יהיה מרווח משמעותית ממה שהיה לי. (כמובן שאלך לראות לפני)

אין לי שום בעיה עם וולוו, מבחינתי שוות ערך למרצדס ובמוו.

לגבי הוולוו, החל מינואר 2014? או שיש ערבוביה וצריך לחפש ממש את הדגמים שמגיעים עם הגיר הפלנטרי?

הלקסוס is צפופה יותר מהקליאו במושב הנהג.

זה לא שהיא קטנה, זה פשוט מבנה הקונסולה המרכזית שתופסת המון מקום ולכן רגל ימין נשענת עליה וההרגשה צפופה.

אני אישית ממש לא אהבתי אבל תנסה בעצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון, הבן אדם הדגיש יוקרה (גם בכותרת וגם בתוכן ההודעה). קאמרי לא קשורה פה with all due respect

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה נכון שהיא לא מרגישה בדיוק כמו לקסוס, אבל האמן לי שהיא ממש לא רחוקה מכך, ממש לא.

ובתמורה מקבלים רכב מרווח מאוד ועם תא מטען ענק.

אני משווה כמובן ל-is.

המקבילה של לקסוס לקאמרי היא ה-GS וגם היא קטנה יותר משמעותית, הגודל המקביל לקאמרי הוא באזור ה-LS.

ה-GS. רגישה כבר הרבה יותר איכותית מהקאמרי וכמובן שעל ה-LS בכלל אין מה לדבר, אבל המחירים של שתיהן לא באזור בכלל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך ברכב גדול במיוחד, פשוט לא רכבי סופר מיני.

אם הלקסוס IS250 אכן צפופה כמו הקליאו, אז היא יורדת מהפרק.

מה בנוגע לאמינות של הוולוו? יש משהו שצריך לבדוק/להסתכל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש משהו יותר מרווח מקליאו - כל וולוו או לקסוס שבהיצע יענו לזה.

הצעה קצת יוצאת דופן - קאדילק ATS, יש סיכוי טוב שתוכל להכניס 2014 בתקציב, דומה מאוד ל-IS250 במימדים ולטעמי עולה עליה בכל פרמטר חוץ ממוניטין האמינות המפואר של לקסוס.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ בחום על הG37 אבל אמרת צריכת דלק אז...

מאיזו סיבה פסלת את הCT200h? מדובר ברכב שעונה על כל הדרישות שלך.

אתה יכול גם לחפש אאודי A3 מנוע 1.4T משנתוני 13-14.

ביצועים לא רעים בכלל, תא נוסעים נחמד מאוד, לגבי אמינות לא יצא לי לשמוע על בעיות מיוחדות.

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאודי A3 לא מגיעה עם dsg7? אם כן, היא ממש לא בחירה טבעית למי שאמינות הוא פרמטר מהותי עבורו.

אם הסמל פחות משנה, מאזדה 6 פרימיום פלוס גם יכולה להיות אפשרות סבירה, קצת בדומה לקאמרי.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...