Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא ג'וליה - אלפא אמיתית, לטוב - וכנראה שגם לרע

504L
שימו לב! השרשור הזה בן 2468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל אני סוגר את הפינה של ההפסד/רווח, לסובלים מקשיים בהבנת הנקרא.

הערה קטנה. מנסיון רב שנים אני יכול להגיד שברוב המקרים הבעיה אינה בקהל המאזינים שלך שמתקשים להבין מה אתה אומר, אלא בצורה שבה אתה מסביר את עצמך.

עריכה אחרונה על ידי ash156
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתור אחד שבאמת שקל מאוד ברצינות לרכוש את הרכב אני יכל להגיד שאותי באופן אישי עצר המחיר.

מבלי להיכנס לפרטים הקטנים אני יכל להגיד ש BMW מקבילה יצא 50K+ פחות ממה שדרשו על הגוליה אחרי הנחה.

אני מדבר על ה LE אגב, ומה שיותר מצחיק זה שאפילו המילאנו הערומה עדיין הייתה יקרה יותר מ 320I.

וזה לדעתי מה שימנע מהם להצליח.

אני מאוד אהבתי את הרכב, 3 נסיעות מבחן, באמת רציתי.

חבל מאוד.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה קטנה. מנסיון רב שנים אני יכול להגיד שברוב המקרים הבעיה אינה בקהל המאזינים שלך שמתקשים להבין מה אתה אומר, אלא בצורה שבה אתה מסביר את עצמך.
כתבתי משפט בעברית שתחבירית לא ניתן להבין ממנו מה שהבנת. פשוט התבלבלת בין מה שאני כתבתי לבין משהו שכתבו אחרים או שעשית קישור ביניהם, כשאין.

הכשל הלוגי הוא אצלך, לא בכתוב,כי המשפט מנוסח כהלכה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אתה מה זה הודית כאן בטעות שלך, שחבל על הזמן על יכולת ההקשבה שלך.

לפחות אני טורח להסביר את עצמי...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטונתי מלהבין או לא להבין. אני אמרתי לך שאם כמה אנשים כנראה לא הבינו אותך (למשל גם RK לא הבין), אז כנראה שהבעיה היא במי שכותב לא במי שקורא. או במילים אחרות, אם אנשים אומרים לך שאתה שיכור, לך לישון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אקל עליכם, בבקשה:

אם לא אפשר להכריז כבר שהתוכנית הזו מתה או שפיאט יושבת על ערימת מזומנים ענקית ומוכנה לשרוף הרבה כסף עד שהתחזיות שלה התגשמו.

העניין הוא לא אורך הנשימה של פיאט או כמות המזומנים שיש לה לשרוף על פרויקט הפסדי. הבעיה היא חוסר היכולת לעמוד ביעדים, שמעידה על קריאה לא נכונה של השוק.

תגובת במבי לפרקש, מבלי לכתוב דבר וחצי דבר (מיוזמתו) לגבי פרויקט הפסדי או לא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה הגיונית מאוד, אין קשר אם הפרוייקט מפסיד או מצליח, כשחברה מוציאה דגם מתוקשר כל כך, מכוון נהג, יוצאת בהצהרות מסויימות ואז לא עומדת בחצי מהיעדים, מדובר בבעיה, לא במוצר עצמו דווקא, אלא בהנהלה ובאנליסטים שלא קוראים את השוק נכון (כמו שאמרתי, מתעלמים מהחסרונות הממשיים של המוצר שלהם).

Sent from my A0001 using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה אחת קטנה על 'התחזית' - קל להתבונן בה בקלות ראש ולהגיד "ביג-דיל, אז כולה מכרו חצי ממה שחשבו שיימכרו", אבל הדברים שונים בתכלית.

אם מישהו באלפא לקח ברצינות את התחזית אז מתקן הייצור שנבנה תוכנן מראש לכמות כזו, כמות כוח האדם שנקלט והוכשר תהיה לפי התחזית, נחתמו חוזים עם ספקי משנה לאספקת תתי מכלולים בכמויות מסוימות, חוזי הובלה ושינוע בהתאם וכו וכו' וכו'.

אבל תחושת הבטן שלי אומרת ששום דבר מזה לא קרה, המספר שהופרח באוויר הוא סתם מספר ופרט לכמה חברי פורום מקומיים איש לא לקח אותו ברצינות, בטח שלא החברים מפיאט שמכירים מקרוב איך העסק מתנהל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל שטויות. זו רק בעיה בתוכנה, לא?.ככה לפחות חלק מאנשים טוענים פה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לראות פה ושם ג׳וליות על לוחית 17 באזור לידס והעיירה הארוגייט, הם גם נוסעות באמת, ולא על גרר!.

אך יש להודות שאנירואה הרבה יותר סדרה 3 ו-4 עם לוחית 17. ככה זה כשמפסידים במלחמה. כולם נוסעים במכוניות גרמניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל תחושת הבטן שלי אומרת ששום דבר מזה לא קרה, המספר שהופרח באוויר הוא סתם מספר ופרט לכמה חברי פורום מקומיים איש לא לקח אותו ברצינות, בטח שלא החברים מפיאט שמכירים מקרוב איך העסק מתנהל.

כשאני אמרתי את זה, הואשמתי באלפיזם-יתר. אנשים פה לוקחים הצהרות של אנשי כספים איטלקיים ברצינות הרבה יותר גדולה ממה שמגיע להם.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמור להעיד על עצמי? דיברתי על העניין הספציפי הזה, כי לא פעם אחת אמרתי שצריך לקחת הצהרות של איטלקים, בין אם זה יעדי מכירות, דיבורים על דגמי עבר או אפילו מה השעה, עם הרבה יותר מקורט מלח.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...