Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא ג'וליה - אלפא אמיתית, לטוב - וכנראה שגם לרע

504L
שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פרקש, תשאל את פאלו כבעל נסיון בדירקטוריון של חברה גדולה, האם כל פרויקט בחברה שעלה מאות מיליונים לפתח, היתה ציפייה שהוא יהיה ריווחי כבר בשנה הראשונה למכירות שלו. אני לא יודע למה FCA מפרסמים ציפיות גבוהות בפומבי, יכול להיות שזה מכוון ויכול להיות שזו טעות. מה שאני יודע בוודאות זה שפרויקט כזה לא ניתן לתכנן שיהיה ריווחי בשנים הראשונות ולכן הוא תמיד יהיה הפסדי בהתחלה.

עריכה אחרונה על ידי ash156
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסיפור של לקסוס אפילו לא מזכיר את זה של הג'וליה.

לקסוס כיוונה ישירות אל סדרת S של מרצדס, שהיתה בסוף שנות ה 80' מכונית הפאר הנמכרת ביותר, והחליטה לפתח מתחרה.

תצלומי ריגול שדלפו למטה החברה החדשה הראו שמרצדס עיצבה ליוייתן על גלגלים, שאלגנטיות ממנה והלאה, ועיצבה נכון את המכונית.

ללקסוס היה גב כלכלי איתן להפליא, מחברה שמוכרת מכוניות, לא מצגות, ועשו בחכמה רבה שניתקו אותה מטויוטה.

כמכונית, הלקסוס היתה שוות כוחות למרצדס, ויחד עם תדמית האמינות היפנית, הצליחה היטב בארה"ב משנתה הראשונה.

וכן, מותג שנכשל בשנתו הראשונה, סיכוייו להתרומם ללא שינוי מהותי באסטרטגיה או בתמחור, די נמוכים.

והג'וליה תצליח או תכשל בין אם אני ארצה בכך ובין אם לאו.

ואף יצרן לא יהיה מוכן לשרוף כסף בלי סוף, כשלא רואים את הסוף.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרקש, תשאל את פאלו כבעל נסיון בדירקטוריון של חברה גדולה, האם כל פרויקט בחברה שעלה מאות מיליונים לפתח, היתה ציפייה שהוא יהיה ריווחי כבר בשנה הראשונה למכירות שלו. אני לא יודע למה FCA מפרסמים ציפיות גבוהות בפומבי, יכול להיות שזה מכוון ויכול להיות שזו טעות. מה שאני יודע בוודאות זה שפרויקט כזה לא ניתן לתכנן שיהיה ריווחי בשנים הראשונות ולכן הוא תמיד יהיה הפסדי בהתחלה.

זה בסדר. התייחסתי לזה. הם תיכננו למכור 100K יחידות ולהפסיד. בפועל ימכרו במקרה הטוב 40K יחידות. מה אתה חושב שדירקטוריון יגיד? יתן להם להמשיך בתוכנית למרות שהם מפסידים פי כמה מהצפוי? אולי את זה כדאי לשאול את דעתו של פאלו.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה היעד של לקסוס בשנה הראשונה? כמה זמן לקח לאינפיניטי להגיע למספרים האלה?

תחפש לבד.

אני טורח לבדוק את העובדות לפני שאני כותב תאוריות.

כמו שכתבו לך הבעיה היא לא נתח השוק בטווח הקצר, הבעיה היא חוסר יכולת לעמוד ביעדים. זה קודם כל. יעדים של חברה ציבורית אלו לא הנפצות בעלמא.

הבעיה השנייה היא היסטוריה של חוסר יכולת של פיאט ליישם תוכניות עקביות ארוכות טווח, בכל סיגמנט אפשרי. ההיסטוריה של פיאט רצופה בהברקות, מחד, וחוסר המשכיות, מאידך.

לעומת זאת, שים לב, בהשוואה, לא למותגי העל היפנים, אלא למותג העל האירופאי - Audi, והדרך המרשימה שלו להיות מתחרה ל-BMW ומרצדס.

שוב, הדבר העצוב הוא שהערכים שמקושרים למותג אלפא רומיאו, ספורטיביות ואלגנטיות, באים לידי ביטוי לא רע בג'וליה... וזה לא מוכר. אנשים מעדיפים סולידי ומשעמם. זה מריח כמו מותה של הספורט סדאן.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרקש, תשאל את פאלו כבעל נסיון בדירקטוריון של חברה גדולה, האם כל פרויקט בחברה שעלה מאות מיליונים לפתח, היתה ציפייה שהוא יהיה ריווחי כבר בשנה הראשונה למכירות שלו.

מי דיבר על רווחים?!

אין לנו מושג מה הרווחיות של הפרוייקט.

מה שכן יש זה יעדי מכירות.

החברה לא מתקרבת ללעמוד ביעדים שלה.

ומה שחן אומר (והאיש אינציקלופדיה מהלכת) שההסיטוריה מלמדת שרכב שלא מצליח בשנתו הראשונה, לא יצליח בהמשך.

ומקורות בחברה אמרו שכל הפרוייקט תלוי בהצלחת הג'וליה.

אז תחבר את הנקודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך הרבה כתיבה, ואולי 10% ממנה על ידי אנשים שבכלל מתכוונים/התכוונו לרכוש את הרכב...

מה הרלוונטיות של מי מתכוון לרכוש את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי יעד המכירות היה 100,000 מכוניות, בעוד שבפועל נמכרו פחות מ 40,000.

הכי פשוט בעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לקחתי את השנה מיוני שנה שעברה עד יוני השנה.

בתקופה זו נמכרו באירופה 21,600 מכוניות.

המכירות בארה"ב זניחות לעת עתה.

ומה בדיוק יכול לקרות בחודשים שנותרו ? שואל בלי טיפת ציניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלו, אם אין לנו מושג מה הריווחיות של הפרויקט (ואני בהחלט מסכים שאין לנו שמץ מושג), למה כתבת שזה פרויקט הפסדי?
יש לי בעיה קשה בהתדיינות עם המצאות של דברים שלא כתבתי .

תחזור בבקשה לטקסט וקרא בקפידה. הוא מנוסח על לשון השלילה (מה אנחנו לא יודעים)

בהודעות אחרות כתבתי בדיוק מה אני כן חושב.

לא יודע איך להיות יותר מדוייק מזה

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא לא אורך הנשימה של פיאט או כמות המזומנים שיש לה לשרוף על פרויקט הפסדי.

אם אנחנו לא יודעים כלום על ריווחיות, למה להגיד שהפרויקט הפסדי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה ה100K נראה לי איזו טעות. זה הרי לא סביר. לגבי המצב בישראל: מכרו הרבה יותר LE מאשר מילאנו, מה שמראה שהרוכש הפוטנציאלי מוכן לשלם יותר כדי לקבל יותר (אבזור). יש בעיה לדעתי במילאנו, והיא לא גודל הג'אנט או הריפוד, גם לא הגג, אלא הפלאפים, שבינינו - כמה כבר משתמשים בהם? תמחור מעט יותר נכון של המילאנו היה מוכר אותה יופי לדעתי, אבל מתנגד כמובן בתמחור של ג'ולייטה למיניהן. בעיה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...