Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון 1.8 2012 נתקע בצומת. בעיית DSG7

j w
שימו לב! השרשור הזה בן 2489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככה זה שהחברה מנוהלת ע"י רואי חשבון, הכל על הלירה.

פות"ש יש לך כמה אופציות, נתחיל מהקל לקשה:

1. אם הרכב עלה לכביש בין השנים 2009-2012/3 , יכול להיות שהרכב באחריות מוארכת של הייצוגית שהייתה.

2. אם הרכב פספס את הקמפיין (של המוח גיר) אתה יכול לדרוש החלפה על חשבונם.

3. שלח מייל ליצרן בדרישה להחלפה / השתתפות ותציין שהרכב 2012 ורק עם 50K ק"מ.

קרה גם לאבא שלי, במזל זה היה כ-400 מטר מהמוסך (ולא בנסיעה ארוכה שהייתה מתוכננת לאותו יום), זה קרה שהרכב היה עוד באחריות (ביום הכי חם של 2015).

בהצלחה.

יש לי איביזה 14 שהלך לה הקלאץ (מפתיע :|) ונתנו לי אחריות עד 2019. אז אני לא בטוח למה אנשים אומרים עד 2013.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כי היבואן עצמו פרסם בעיתונות על הפסקת 5 שנות אחריות בזמנו .

יש לך מכתב מודפס ?

בכל מקרה : אם כבר הרכב של פות"ש במוסך : מה לגבי המנוע ? מסדרת CDA ? שותה שמן ? הוחלפו בוכנות ?

אני מאמין שאם פות"ש ירים קול צעקה בסוף יחליפו לו בחינם. אמנם זה יכול לקחת שבוע-שבועיים כמו שקרה לבחור מחודש שעבר שכתב פה. גם הוא יצא מאחריות , אבל אחרי מו"מ זה היה בסוף בחינם.

להאשים את הנהג בתקלה הזו זה ממש חרפה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על לאון 2012 1800. נסעתי עם אשתי בעיר ופתאום נקישה חזקה, הרכב טולטל, הסתכלתי אחורה אם נפגע ולאחר שלא ראיתי אף אחד צמוד אלי, חשבתי להמשיך לנסוע אבל שום דבר לא השתלב.

לא אפרט על שירות הגרר, אבל אחרי שלש שעות הגעתי למוסך.

הדיאגנוזה, "המח של הגיר" הלך וזקוק להחלפה.

דבר אחד לא ברור לי: החברה יודעת שיש לה בעיה ולא דואגת לידע אותך על תקלה שיש סיכוי גבוה שתקרה ועלולה להשאיר אותך תקוע פתאום במקומות ומצבים שיכולים להיות מסוכנים.

אני לא חושב שהנושא קבל התייחסות רצינית ולא טופל כראוי.

ובנוסף, העלות כולה עליך.

האם יש התיחסות לנושא זה?

כאן חייב להיות Goodwill מפולקסווגן-אם צ'מפיון לא הולך על זה

לכתוב מכתב לגרמנים-99.9% זה יעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד טוב לכתוב מכתב לגרמנים בגרמניה..

שם תקבל יחס הרבה יותר טוב מצ'מפיון הרעבים

מייל מגרמניה לצמפיון והביצים שלהם רועדות והם יחליפו לך הכל בחינם

אין לך מה להפסיד תנסה.

תכתוב מכתב מפורט באנגלית ברורה ותסביר את עצמך היטב ותכתוב שאתה מאוכזב וכו' וכו' ותמיד היה לך רכבי VAG והפעם אתה שוקל לא לקנות יותר רכבי VAG וכו' אל תדאג זה יעזור

לי לפחות עזר עם מרצדס :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה חברים , ואני לא קשור לצמפיון בשום צורה ישירה או עקיפה,

לפני מס' שנים, שנתיים או יותר, הוציאו הודעה לכל בעלי הVAGיות משנות ייצור 2010-2012 לבוא להחליף מוח גיר או כמו שקראו לו בזמנו מיכטרוניק ב DSG7

למה הרכב הזה לא עבר את הטיפול? יש לנו איביזה עם הגיר הנ"ל שהתייצבה בזמנו ועשתה את זה!

נכון שיש בעייה סדרתית מוכחה במוצר, אבל מצד שני הם אכן החליפו את זה על חשבונם בזמנו! וגם אפילו היה החזר כספי!

מי אשם בזה שהאוטו הזה פספס את הקריאה?

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי היבואן עצמו פרסם בעיתונות על הפסקת 5 שנות אחריות בזמנו .

יש לך מכתב מודפס ?

בכל מקרה : אם כבר הרכב של פות"ש במוסך : מה לגבי המנוע ? מסדרת CDA ? שותה שמן ? הוחלפו בוכנות ?

אני מאמין שאם פות"ש ירים קול צעקה בסוף יחליפו לו בחינם. אמנם זה יכול לקחת שבוע-שבועיים כמו שקרה לבחור מחודש שעבר שכתב פה. גם הוא יצא מאחריות , אבל אחרי מו"מ זה היה בסוף בחינם.

להאשים את הנהג בתקלה הזו זה ממש חרפה.

אין לי מכתב מודפס, פשוט היה לי רעשים שהייתי נוסע בעליות (כנראה לחץ על הקלאץ) - שמתי את הרכב במוסך (שאלתי לפני אם יש אחריות, אמרו שכן, עד 2019) והחליפו לי קלאץ, דיסקיות, ושייבה. חינם תחת אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שעוד משתמש קיבל 5 שנים אחריות עד 2019 . מה זה פה ? שיטת מצליח ?

האחריות אצלי ברכב היא עד יולי 2018 (רכב שנת 2013).

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ביזיון, עוד לא עבר 50K והקלאץ' שווק חיים,מסכים אם אלוןבר, אומנם נשארת השאלה באמינות מנועים אבל בכל אופן זאת הסיבה שלקחתי גרמניה ספרדיה ידנית, פחות כאב ראש אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו עבר את כל הטיפולים שהומלצו במוסך והטיפול האחרון במרס ולא נאמר לי שיש צורך בהחלפת "המח".

נציגת השירות אמרה לי שהרכב עבר טיפול קטן "לבקשת הלקוח" ואכן כך נרשם בטופס השירות, אבל מעולם לא בקשתי טיפול כזה או אחר אלא לפי קביעת המוסך. לזה הכוונה בהטלת האחריות עלי.

האם יש לכם מושג למי לפנות בוואג? כתובת מייל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פה מקרה דומה בפורום לפני חודש בערך, של בעלים של איביזה שקרה לו אותו הדבר, הרכב היה רק חודש אחרי 5 שנות אחריות יצרן, והסכימו להחליף לבנאדם את המכטרוניק ללא עלות (או בהשתתפות עבודה בלבד אחרי הנחות).

ההבדל אולי, שטרם שנגמרה לו האחריות הוא התלונן על משהו שקשור לגיר, וביקש שיבדקו לו את מוח הגיר ולטענתו אמרו לו שהכל בסדר ושאין צורך להחליף את החלק המדובר.

מוזמן לעיין בפוסט המדובר:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?631509-%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%94-%D7%91-DSG7-%D7%97%D7%95%D7%93%D7%A9-%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%99-%D7%A1%D7%99%D7%95%D7%9D-%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%9E%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%AA%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%94-%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%92%D7%99%D7%A8-%D7%9E%D7%9C%D7%A4%D7%A0%D7%99

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בערב אין לאן לגרור את הרכב :?

ועוד משהו, לא קשור.

החזרתי את האוטו מן המוסך ביום ששי, ביום ראשון ירדתי למטה ומצאתי שמחזיר אור אחורי נעלם (לא קשור למוסך ולטיפול).

זה קורה לי פעם שניה שחלק נגנב בחצר, כנראה בלילה.

זה חלק ספציפי לסיאט לאון 2009-2012. האוטו לא נראה מן הרחוב וה"שואל" נכנס במיוחד לצורך זה.

זה חייב להיות בעל אוטו דומה שיודע את מיקום הרכב ומדי פעם עושה השלמת ציוד.

יש סיכוי שהוא גם חבר בפורום, אז אנא, הפסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן חייב להיות Goodwill מפולקסווגן-אם צ'מפיון לא הולך על זה

לכתוב מכתב לגרמנים-99.9% זה יעזור

בדרך כלל זה מה שקורה. הם מתישים אותך עד שאתה זוחל אליהם על 4 ומתחנן לרחמים, והם כמו אביר על סוס לבן באים לקראתך במחווה של "רצון טוב". ואז באים ומפרגנים להם שהם תיקנו תקלה שהיו צריכים לתקן, בגלל פאק של היצרן, על חשבונם כי הם תותחים.

הכותל מלא בפתקי "אלוהים, תעשה שצ'מפיון יבואו לקראתי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירות VW הפתיע אותי בכל זאת.

נכנסתי אם פולו 1.2 2010 לטפול ואשתי בקשה לבדוק גם את הגיר שלה. בבדיקה התברר שצריך להחליף את המח והפעם קבלתי השתתפות מלאה של החברה בעלות החלק ו- 20% בעבודה עם שנתיים אחריות.

בסך הכל עלה לי 8500 ש"ח עם הרגשה של חמוץ מתוק.

מסתבר שעל רכבי פולקסוואגן נותניפ אחריות יותר ארוכה מאשר על סיאט.

לידיעתכם (או שכל מקרה לגופו של ענין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...