Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות תזכורת אישי מפנגו ללא ידיעתכם

gili007
שימו לב! השרשור הזה בן 1874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אליי התקשרו אחרי שנרשמתי בוודאות לפנגו הרגיל (לא סימפל) ושאלו אותי אם אני רוצה לשדרג לפנגו סימפל ב5 ש"ח לחודש ואמרתי לא, אבל הפעילו לי את השירות בכל זאת ללא ידיעתי במשך שנה. במקרה שמתי לב בחיובים בכרטיס אשראי

היי,

חייבו אותך בוודאות למרות שלא הסכמת לשירות ?

דבר איתי 054-7577973

שברולט ספארק 2011

הרדיו רק בעייתי

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אצלי לפחות פנתה נציגה והציעה לי מגוון שירותים כמו תזכורת וחילוץ וכו' השיחה הוקלטה אני יודע כמה אני משלם והכל נראה בסדר. לפעמים יכול להיות שנופלים על אנשי מכירות שלא דופקים חשבון, לא ללקוחות ולא למערכת שמעסיקה אותם והעיקר העמלה שלהם על עוד מצטרף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים,

לא נכנסתי לשרשור הזה עד עכשיו, קראתי ובדקתי מייד ו...כן. עקצו גם אותי בהמון כסף.

איזה חבורת נוכלים.

מוריד סלופארק. נעבוד איתם קצת, וניפרד מפנגו לעולמים, גם בזכות מנהלת השיווק המוכשרת. אח"כ גם נעדכן בפייסבוק. אני בטוח שאת העוקץ הזה הם עשו לכולם.

איזה חברה עלובה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי צירוף מקרים, אבל קרה לי משהו מוזר עם פנגו.

ביום ו׳ האחרון, באזור שעה 15:00 (מוקד השירות כבר סגור) קיבלתי sms:

״לקוח פנגו+, רכב מספר- xxxxxx הועבר ללקוח אחר."

זה היה מספר הרכב שלי ובאמת כניסה לאפליקציה והרכב נעלם , כמו גם תחת פרטי החשבון באתר.

זה הרכב שלי משך 3 שנים וזה הגיע משום מקום. מישהו יכול לשפוך אור?

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו בטעות הקליד מספר לא נכון.

לא מעבר לזה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

אתה בטוח?

אז מה לעשות? איך אני מטפל בזה בלי שיהיה לי ברדק?

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אבל איך אני יודע שהנניח מי שרשם את הרכב , גם אם בטעות, לא ביצע נסיעות ונניח לא משלם ואז מגיעים אליך?

ובכלל, איך הם פשוט נותנים להעביר רכב שרשום על חשבון אחר בלי שאפילו תקפוץ על כך הודעה לזה שמנסה לעדכן?

בן

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אתה יכול להרגע לגמרי.

מה שקרה, כפי שנכתב, הוא שמישהו בטעות הכניס את הרכב שלך כאחד הרכבים שמשויכים לחשבון שלו.

הוא לא יכול לבצע נסיעות מכיוון שהרכב שלך לא ברשותו. לכן למעשה אתה לא נתון בשום סיכון שהוא מצד האדם הזה (גם אם היה עושה זאת בכוונה). המקסימום שהוא יכול לעשות הוא לשלם על החניה של הרכב שלך... (כלומר להפעיל מונה פנגו על הרכב.)

הסר דאגה מליבך, ופשוט הוסף חזרה את הרכב לחשבון המשתמש שלך.

או לחילופין, לאור התנהלות פנגו הנשקפת מהשרשור הזה, עבור למתחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

תודה רבה, אני מקווה שזה לא יגרור בעיות כלשהן בהמשך.

יש למישהו מייל של שירות לקוחות של פנגו? באתר יש רק צור קשר דרך פניה באתר.

בן

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אם זה שום בעיות.

יצא לי פעם לקחת רכב של מישהו, הייתי צריך לחנות עם פנגו.

הוספתי את הרכב למנוי שלי וחניתי.

בעל הרכב קיבל הודעה שהרכב שלו הועבר למנוי אחר. שאל אותי האם אני עשיתי את זה, אמרתי כן.

הוא רשם את הרכב שלו על המנוי שלו חזרה וזהו.

נותנים להעביר רכב מחשבון לחשבון כי אין בזה סיכון לבעל החשבון. מקסימום מישהו אחר ישלם על הרכב שלך אבל לא להפיך.

בדיוק כמו שהיום אפשר לצרף רכב חברה למנוי על כביש 6 בלי אישור החברה/קצין רכב.

רוצה לשלם על רכב של מישהו אחר - אין בעיה, תשלם.

----------------------------------------------------

האמת, לא ממש מעניין איזה טלפון יש לכם. משתמשי Tapatalk, כנסו בבקשה ל Settings -> Signature ותעבירו למצב כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אם זה שום בעיות.

יצא לי פעם לקחת רכב של מישהו, הייתי צריך לחנות עם פנגו.

הוספתי את הרכב למנוי שלי וחניתי.

בעל הרכב קיבל הודעה שהרכב שלו הועבר למנוי אחר. שאל אותי האם אני עשיתי את זה, אמרתי כן.

הוא רשם את הרכב שלו על המנוי שלו חזרה וזהו.

בדיוק מה שבוקי רשם. גם אני לקחתי פעם רכב של חבר, והייתי צריך לחנות. רשמתי אותו בחשבון שלי ובעל הרכב קיבל הודעה שהרכב עבר למנוי אחר. במקרה שלי כשהחבר ביקש את הרכב חזרה סירבתי בטענה שהרישום אצל פנגו הוא הקובע. לא עזר לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היחידה היא של מי ש"משך" את הרכב - אם פקח בדוק אותו הוא ימצא שלא שולמו דמי חניה, ויקנוס אותו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...