Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות תזכורת אישי מפנגו ללא ידיעתכם

gili007
שימו לב! השרשור הזה בן 1874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא משתמש הרבה בחניה בתשלום, פעם אחת הורדתי את הפנגו כדי לחנות בתל אביב, חניה אחת בלבד.

רק אחרי 7-8 חודשים שמתי לב שאני משלם משהו באזור ה 5 שקלים לחודש על תזכורת, גם בחודשים שלא השתמשתי כלל באפליקציה.

התקשרתי לבטל את השירות שגם זה לא היה כל כך פשוט, לא היה קל להגיע אליהם.

הם טענו שאני אישרתי את השירות והתשלום.... לי לא זכור אבל אני בטוח שהם יודעים לעשות את זה גם מבלי שנשים לב.

חודשים אחרי היתי עם אבא שלי במחלקת ההנדסה בתל אביב, הורדתי לו גם את האפליקציה, שוב אותו סיפור.

שבדקתי אצלי נזכרתי שהורדתי גם לו, אז הוא שילם גם כ 6 חודשים.

אותי זה הרגיז ולכן ביקשתי לבטל לגמרי, שאני צריך לחנות פעם ב... אני מוצא דרכים אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הודעה ראשונה בפורום, גם שם משתמש שהוא השם המלא שלך... פתטי שאין דברים כאלה. אשת שיווק... הצחקת אותי:

http://www.allmarketing.co.il/?CategoryID=315&ArticleID=22026

לפחות היא תמיד תזכור את היום שנרשמה לcf (על משקל ג׳ק ספארו).

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק למען ההגינות, ראיתי שגם לסלופארק יש מסלולים בתשלום חודשי אם כי אינני יודע אם הם מקפיצים הודעות הצטרפות מטעות שעלולות לצרף מישהו ללא ידיעתו או מנהלים "שיחות שכנוע".

(עד היו מעולם לא עשיתי שימוש בפנגו/סופארק..)

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה גם אצלינו​ היום.

רשמתי את אבא שלי אתמול לפנגו. בוודאות מוחלטת לא סימנתי את שירות ה simple עם העלות החודשית.

היום בבוקר אבא שלי מקבל שיחה מנציגה שלהם שברוב חוצפתה אמרה לו שזה חובה ורשמה אותו לשירות.

שניה אחרי זה אבא שלי התקשר אליי וכמובן שביטלתי שוב דרך האתר.

במקביל פתחתי קריאה שיחזרו אליי כי בטלפון אין אופציה בכלל לשירות לקוחות. רק בשביל להחנות או לעדכן רכבים.

באיזה טלפון ניתן להשיג אותם בשביל לדבר איתם ? שלא בטעות יעלו על דעתם לחייב החודש את השירות שהיה "פעיל" כמה דקות.

Sent from my SM-J500F using Tapatalk

308GTI 2017 - כיום.

1994 CLIO RSI - נמכרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אשתי הופתעה לגלות שהיא מחוייבת על השירות, למרות שבשיחת הטלפון לחיבור, הובטח לה שמדובר בשרות חינם, בשל היותה לקוחה וותיקה.

הנציגה אמרה שמדובר בחודש ראשון חינם. אשתי ביקשה לשמוע את ההקלטה, וכמובן שלא ניתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי ל-4500*. ה-IVR פשוט, ניתבתי ל"שירות לקוחות" ואז לאופציה 3 (שירותים אחרים), נציגה ענתה תוך שניות ולבקשתי ניתקה אותי, בלי שום ויכוח. כעבור חצי שעה ניסיתי להכנס לאפליקציה והתקשתי לההרשם, כלומר המנוי שלי אכן בוטל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפליקציה של פנגו עולה כסף. דמי שימוש חודשיים. לעומתה האפליקציה של סלופארק היא בחינם. (בגרסה הבסיסית) התשלום הוא על חניה בלבד.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנציגה אמרה שמדובר בחודש ראשון חינם.

עד שהרגולטור יתערב במלכודת הזו - כל צרכן חייב לדעת שהטריק של חודש ראשון חינם, עולה בסוף ביוקר.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפליקציה של פנגו עולה כסף. דמי שימוש חודשיים. לעומתה האפליקציה של סלופארק היא בחינם. (בגרסה הבסיסית) התשלום הוא על חניה בלבד.

אני לא משלם שום דמי שימוש חודשיים.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר מגיע לשלב שבו צריך לפנות ל"ברקוד" עם נגה ניר-נאמן, אול "הכל כלול" עם סיוון כהן (שתי התכנית בערוץ 10). אישית אני לא כל כך אוהב את השניה, שכן היא מתנפלת על כל דבר, אם נכון ואם לאו. או למקבילים בערוץ 2 או העיתונות הכתובה\מרושתת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...