Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - מי רוצה רנו קליאו 1200 טורבו חדשה?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יופי תודה.

שלחתי מייל.

למה? זה רכב הנעה קדמית. מה נעשה נבלום חצי שעה לפני עיקול?

אני לא נהג מספיק טוב כשאני עושה טרייל ברייק לפעמים רגל ימין מלטפת את הגז תוך כדי. יפסלו אותי?

שלוש נקודות בעניין הזה,

1. זה בעיקר נוגע לזינוק, כדי שלא ינסו לזנק עם רגל על הגז ואז שחרור של הבלמים. זה גם לא עוזר בזינוק וגם לא בריא לתיבת ההילוכים. לכן ביקשו לא לעשות את זה.

2. בתיבת ההילוכים כפולת המצמד הזו כמו בהרבה אחרות, לחיצה על הבלמים מנתקת את המנוע מהתיבה, כך שאין ממש משמעות לטכניקה של נהיגה בשתי הרגליים.

3. מתחרים ומדריכים הוציאו זמנים פנטסטיים גם בלי הטכניקה הזו, כך שאני מניח שזה אפשרי.

במידה ואתה נרשם, שלח לי הודעה פרטית לגבי תאריך הרישום שלך, במידת האפשר אדאג להדריך באותו יום ואולי נעלה להקפה ״אוף דה רקורד״ ואני אדגים לך את העניין של למה לא צריך ללחוץ על שתי הדוושות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בכיף ובשמחה!

אם מנתק את המנוע אז באמת לא צריך.

אבל בלי קשר, זה לא עניין של צריך, זה עניין של זה קורה בטעות, כמו שכתבתי :)

הרגל שם ואין לי מספיק רגש אז היא לוחצת מעט. ממש נגיעה. לא קריטי לנהיגה, רק שלא יפסלו לי זמן על זה - זה הכל.

אגב, לא ראיתי תאריכים. ישר לקח אותי למסלול תשלום. אני קודם משלם ואז בוחר תאריך?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הלכתי לצ'אלנג'.

הלכתי עם חבר פורום אחר שדעתו שונה משלי, אם ירצה ישתף את דעתו. אני פשוט בנאדם פרקטי, אולי קצת יותר מדי.

כשבועיים לפני המועד נרשמתי וביקשתי לתאם מראש 3 הקפות עם הרכב שלי. אמרה לי הנציגה "בוא תירשם ואעדכן אותך מחר". אני ילד טוב שילמתי ונרשמתי. לא עדכנה אז שלחתי מייל, תשובתה: "כרגע עדיין לא אפשרי אך כנראה שיתאפשר משבוע הבא, אעדכן אותך". יום ראשון, אין טלפון. שני גם. שלישי שלחתי מייל. התשובה: "אין אפשרות לדעת כי ראם בחו"ל אני אעדכן אותך בחמישי כשתהיה לי תשובה". סבבה. 2 שיחות טלפון באותו יום לא נענו אגב. כמובן שלא היה שום עדכון ולא נעליים. אמרתי נו, בסדר, מקסימום אבקש במקום. הגעתי למקום, אמרו דבר עם ראם. ראם מרח אותי בגדול ואמר לא יהיה. בסדר, ח*א התנהלות וח*א שירות, אולי האירוע יותר טוב. אולי לפחות החוויה תהיה מגניבה.

אז את החוויה סיכמו פה יפה בשרשור, אני רק אתן דברים שונים שהיו במקרה שלי:

זמן נהיגה נטו - 3 דקות.

זמן תדריך, הסבר על המסלול בפועל ואיך כדאי לנהוג - 2 דקות.

זמן דיבור על ספונסרים, פרסומות והסברים על מוצרים משלימים שכדאי לקנות, כולל צילומי אוויר של רחפן [שלרגע אחד לא היה בשמיים] - כ-15 דקות.

זמן המתנה: מעל 30 דקות בין מקצה למקצה. סה"כ המתנה של מעל ל-60 דקות.

בחיי, נשבע, ניסיתי למצוא דברים חיוביים מהותיים ביום הזה, לא הצלחתי. יצאתי מכל האירוע עם טעם מר מאוד.

אם צריך לסכם במשפט אחד: בזבוז מוחלט של הזמן והכסף שלי. יצאתי כועס עם תחושה שנעקצתי.

מתנצל אם מישהו נפגע, זו תחושתי והכנה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת כל סיגנון הפרסום שלו והמיילים שהוא שולח למתענינים נראה סוג ג׳. סוג של bait and switch וכל מיני טריקים מספר ישן מאוד של נציגי מכירות מדלת לדלת ,זה לא חכמה להיות חכם בדיעבד אבל לי זה ישר הדליק נורות אדומות.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע עם כל הכבוד - נראה לי שקצת נסחפת, טעם מר, נעקצתי, בזבוז זמן..

שילמת בסה"כ 200 ש"ח כדי לנהוג במקצה תחרותי. ברור לך שהעלות הריאלית של זה היא הרבה יותר גבוהה.

לשם השוואה זה מה שהיינו משלמים בערך על השתתפות בג'ימקנה עם הרכב הפרטי שלנו.

וגם שם היינו עושים פחות מקצים, מקסימום מקצה הכרות ואז שני מקצים מדודים.

פה קיבלת 3 מקצי הכרות ועוד 3 מדודים, שזה יפה מאד.

זמני המתנה סבירים מאד בהתחשב באופרציה, הכל מתוקתק למינימום האפשרי. מה חשבת שתקבל מסלול פרטי לשימושך הבלעדי? תהיה הגיוני..

לגבי ההקפות עם הרכב שלך - אם זה לא אורגן מראש בלו"ז ברור לך שזה בעייתי, כי אז אחרים יתלוננו שהם ממתינים יותר מדי בזמן שכבודו תופס את המסלול בכיף שלו.. זה לא חלק מהדיל הרגיל, היה ארגון ספציפי לפורום שאיפשרו את זה בתכנון מראש, זה לא אומר ש'מגיע לך' לקבל את זה גם עכשיו.

זה שראם הפך לסוכן מכירות בשקל זה גם אותי מעצבן ומוריד מהרמה שלו בעיניי, אבל צריך להבין שהוא צריך להרוויח ומה-200 ש"ח שלך הוא לא מרוויח. אז אפשר לסנן ולהתעלם מכל השטויות שהוא מוכר, פשוט מאד.

לא מצליח להבין את האנשים פה, נותנים לכם הזדמנות להתחרות על רכב לא שלכם, בתנאים שווים, בעלות שווה לכל נפש - ואתם מתלוננים ומחפשים מה לא בסדר במקום לעוף על זה. נשגב מבינתי, באמת.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו תחושתי. זכותך לחלוק. אני לא כותב ממקום אמוציונלי. זה היה מזמן. אלו התחושות שהרגשתי בזמנו ואני דובק בהן.

שמע עם כל הכבוד - נראה לי שקצת נסחפת, טעם מר, נעקצתי, בזבוז זמן..

שילמת בסה"כ 200 ש"ח כדי לנהוג במקצה תחרותי. ברור לך שהעלות הריאלית של זה היא הרבה יותר גבוהה.

לשם השוואה זה מה שהיינו משלמים בערך על השתתפות בג'ימקנה עם הרכב הפרטי שלנו.

וגם שם היינו עושים פחות מקצים, מקסימום מקצה הכרות ואז שני מקצים מדודים.

פה קיבלת 3 מקצי הכרות ועוד 3 מדודים, שזה יפה מאד.

זמני המתנה סבירים מאד בהתחשב באופרציה, הכל מתוקתק למינימום האפשרי. מה חשבת שתקבל מסלול פרטי לשימושך הבלעדי? תהיה הגיוני..

מי קיבל 3 מקצים? קיבלתי 2 מקצים, של 3 הקפות לכל אחד. כל הקפה 35 שניות. סה"כ 6 הקפות, או כ-3 דקות נהיגה נטו.

להזכיר לך כמה שילמת וכמה נהגת בג'ימקאנה שעשינו ביחד בבית-שאן? 250 שקלים על 20 ק"מ נהיגה נטו במסלול, או 7 מקצים. לא הקפות, מקצים. זמן המתנה שלא קרוב לחצי שעה בין מקצה למקצה. להשוות ג'ימקאנה עם הרכב הפרטי לתחרות עם הקליאו הזו זה כמו להשוות סטייק טוב לנקניק זוגלובק. הייתי לוקח ג'ימקאנה עם הרכב שלי בכל יום בלי להסס.

לגבי ההקפות עם הרכב שלך - אם זה לא אורגן מראש בלו"ז ברור לך שזה בעייתי, כי אז אחרים יתלוננו שהם ממתינים יותר מדי בזמן שכבודו תופס את המסלול בכיף שלו.. זה לא חלק מהדיל הרגיל, היה ארגון ספציפי לפורום שאיפשרו את זה בתכנון מראש, זה לא אומר ש'מגיע לך' לקבל את זה גם עכשיו.

אולי לא שמת לב במה שכתבתי אז אסביר שוב: ניסיתי לתאם מראש מספר פעמים בהתאם למה שנכתב פה בפורום. שבועיים לפני. שבועיים מינוס יום לפני. שבוע לפני, שלושה ימים לפני ויום לפני [פעמיים]. עדיין, הצלחת למצוא את הבעיה בי? אשתמש בציטוט שלך: נשגב מבחינתי.

ההקפות אמורות להיות בסוף היום, אחרי שכולם יסיימו אז אף אחד לא היה מחכה לי.

זה שראם הפך לסוכן מכירות בשקל זה גם אותי מעצבן ומוריד מהרמה שלו בעיניי, אבל צריך להבין שהוא צריך להרוויח ומה-200 ש"ח שלך הוא לא מרוויח. אז אפשר לסנן ולהתעלם מכל השטויות שהוא מוכר, פשוט מאד.

לא מצליח להבין את האנשים פה, נותנים לכם הזדמנות להתחרות על רכב לא שלכם, בתנאים שווים, בעלות שווה לכל נפש - ואתם מתלוננים ומחפשים מה לא בסדר במקום לעוף על זה. נשגב מבינתי, באמת.

מבטיח לך שחיפשתי ממה להיות מרוצה. לא מצאתי. צר לי שזה כל כך מכעיס אותך ומתנצל אם נפגעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי להקפות, לא למקצים. בבית שאן עשינו יום מסלול שזה רק שכירת מסלול, בארגון עצמי, ולא ג'ימקנה בהפקה מסחרית.

יצא לי להשתתף באי אילו ג'ימקנות בחיים (רוב מה שהיה זמין ב-15 שנה האחרונות בארץ) - זמן הנהיגה היה לרוב פחות ממה שמקבלים כאן, העלות דומה - והרכב עליך. העניין שלך עם ההקפות ברכב הפרטי לא רלוונטי, כי זה לא חלק אינטגרלי מהעניין, ניסית לקבל 'הטבה', לא הלך - לא נורא. כן ההתנהלות שלהם מבחינת תקשורת לא מוצלחת במיוחד, גם לי לקח זמן להשיג אותם ולקבוע תאריך.

כל הנ"ל זו לא סיבה להיות לא מרוצה מהחויה עצמה שלשמה בעצם באים, וזה מה שמוכרים לקהל הרחב. קח את זה בפרופורציה.

בסוף באת, נהגת מספיק הקפות ביחס למה שנהוג בארועים מסוג זה, שילמת סכום הוגן מאד, וכל הסיפור לא לקח יותר משעתיים.

בעיניי זה חיובי ולא שלילי. בטח במדינה המפגרת שלנו שאין בה כלום חוץ מקארטינג בקניון...

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לוקח את זה בפרופורציה, פשוט לדעתי נקודות הייחוס שלנו שונות אז זה נראה לך לא פרופרציונלי. אולי הפרספקטיבה שלנו שונה. אולי הבעיה בתיאום הציפיות. זה עדיין לא משנה את העובדות ואת התחושות שלי. לא שיקרתי ולא המצאתי שום דבר. אם הייתי משתתף ביותר ג׳ימקאנות תחרותיות אולי דעתי הייתה שונה. בהשוואה לימי מסלול, ששם עיקר הניסיון שלי, לא רואה איך הצ׳אלנג׳ הנידון קרוב אפילו בתמורה. שוב ייתכן ומושג התמורה שלי שונה משלך. קשה לי לדעת. בגלל זה אני כותב ענייני ומסייג את כל מה שדעתי ככזו.

שוב לעניין הפרופורציה, ברור שלא ביג דיל, אבל יצאתי עם טעם מר. מצטער. אתה יכול לטעון שהבעיה בי, אני מקבל את זה, אבל לא מסכים עם זה. הבהרתי לנציגה יותר מפעם אחת כמה חשובות לי ההקפות גם עם הרכב שלי. עדיין. לקרוא לזה בעיה בתקשורת זה בלשון המעטה בחזקת 10. זה יותר בכיוון של לשים 3 אותיות על הלקוח.

אין לי יותר מה להרחיב. אם מישהו רוצה לשאול שאלות הוא מוזמן.

Bazinga

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לשם השוואה - ג׳ימקנה של עופר שוורץ במסלול בבית שאן עלתה 500 שח, עם הרכב הפרטי כמובן, ולא מדובר ביום מסלול עם זמן נהיגה נרחב, אלא כמה הקפות בודדות כנהוג בג׳ימקנות. אז שכל אחד ייקח מכאן מה שנראה לו לנכון, נסכים לא להסכים כמו שאומרים :)

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

200 ש"ח עבור 6 הקפות על פני 3 דקות ברנו קליאו?

ג'וני קוקרן היה מתקשה לסנגר על זה XD

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...