Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - מי רוצה רנו קליאו 1200 טורבו חדשה?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המיילים שלו באמת ספאם בשקל.

שווה להגיע גם עם אפס נסיון בנהיגה כזו?

אני אלמד משהו או רק אוציא זמן גרוע ואתן להם 200 שקל?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ללמוד לא תלמד מ-6 מקצים של חצי דקה, אבל תקבל קצת אדרנלין וכיף, האנשים שהיו איתי חלקם מעולם לא התנסו בשום דבר כזה בעבר וירדו ממש נלהבים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הייתי היום במקצה חצי הגמר הראשון שהתקיים בפתח תקווה בחניה של האיצטדיון.

מסלול מאד מהנה ויותר ארוך, עם שינוי קטן אבל חשוב בשיטת הניקוד: מתוך 3 הקפות מדודות נחשב ממוצע של השתיים הטובות, כלומר צריך להיות מהיר ועקבי.

לשמחתי הזמן שלי הספיק למקום הראשון בקבוצה שלי ועליתי לגמר (ניקוד משוקלל 85.75, הקפה מהירה 35.62). לגמר יגיעו 24 מתחרים סהכ מתוך 2500 בערך. עדיין אפשר להרשם למוקדמות ולהגיע לחצי הגמר ולגמר שיהיה בינואר. ממליץ בחום, אין הרבה הזדמנויות כאלה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הערב השתתפתי באירוע שהתקיים בראשון לציון.

האירוע היה מתוכנן ומבוצע היטב.

כמות משתתפים סבירה, כך שזמני המתנה סבירים.

מסלול טכני מהנה (סוג של ג'מיקנה). הדרכה טובה.

הקליאו מתאימה למטרה הזו. עברה שידרוגי מתלה (קויילאוברים וכיווני זוויות גלגלים)

ברור שיש יתרון גדול לנהגים מנוסים בסוג כזה של נהיגה. ככה זה צריך להיות.

אישית לא מעניינת אותי כלל התחרות, חיפשתי להנות מנהיגה וקבלתי את זה.

בשורה התחתונה מומלץ. (בסיום התאפשר לעשות 3 הקפות עם הרכב הפרטי למי שתאם זאת מראש).

עריכה אחרונה על ידי shayy

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם אני השתתפי בארוע אתמול, ויצאתי עם מסקנות די דומות לאלו של שי.

סך הכל הארוע היה מאוד כייפי, וגם מאורגן בצורה טובה. התדרוכים לפני המקצים היו קצרים יחסית, וכללו 10 - 15 דק' של דיבורים, ו-2 הקפות הדגמה מאחד מהמדריכים שם. זמני ההמתנה בין המקצים היו מינימאליים ממש, והצוות נתן גם פידבקים מאוד חיובים לנהגים (גם לכאלו שדרסו קונוס או יותר בכל מקצה), וזה גם תרם לאווירה הטובה.

ההדרכה במקצי ההכרות לדעתי הייתה סבירה, אבל לדעתי הם קצת טעו בעצות שהם נתנו - בעיקר מבחינת חזרה מאוד מאוחרת לגז, ביחס אפילו למה שהתוואי שם מאפשר. אני גם לא בדיוק באתי במטרה לנצח, מה גם שהייתי חולה בכמה ימים האחרונים, ובכל זאת קצת אכזבתי את עצמי - בעיקר כי לא הצלחתי להתרגל למרחקי הבלימה הארוכים יחסית של הקליאו. לדעתי, זה בעיקר גם מה שדפק לי את ההקפות. עם זאת, נראה לי מאוד סביר שארשם לעוד מקצה לכיף, במידה ויהיה כזה בתקופה הקרובה.

ממליץ לכולם - אין הרבה הזדמנויות בארצנו לעשות משהו נחמד כזה, בטח לא בארגון חוקי ועוד עם רכב לא שלך.

נ.ב שי, דווקא ציפיתי שתנצח - מהצד הנהיגה שלך נראתה הרבה יותר חלקה ונכונה משאר החבר'ה שהיו שם :)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה יבגניפ על הפידבק.

בסה"כ פיגרתי בחצי נקודה מהמקום הראשון. אבל כמו שאתה יודע היינו באותה קבוצה, ולא משנה ששלושתנו היינו מהירים מהקבוצה השניה, בסופו של דבר עלו שלב רק אלו שהגיעו ראשונים בקבוצה ולא בעלי הניקוד הגבוה. אלו הכללים וזה 100% בסדר מבחינתי.

בכל מקרה שמחתי להכיר אותך ולראות את האבארט היפיפיה.

תרגיש טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לשמוע שנהניתם ובאמת לא ברור לי למה כל כך מעט מהפורום הולכים לזה.

לפחות ממיעוט הדיווחים נראה ככה.. חבל

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מוזר.

במיוחד שהמיקום נוח ומדובר בהתארגנות מסודרת וניהול מקצועי, ככה שאין מקום לתירוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי תודה.

שלחתי מייל.

4. התנהגות במסלול - השתוללות לא מקובלת או נהיגה עם גז וברקס ביחד - פסילה מוחלטת.

למה? זה רכב הנעה קדמית. מה נעשה נבלום חצי שעה לפני עיקול?

אני לא נהג מספיק טוב כשאני עושה טרייל ברייק לפעמים רגל ימין מלטפת את הגז תוך כדי. יפסלו אותי?

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שלוש פעמים,

פעם ראשונה יצאתי מקום שני , מאוד נהניתי

פעם שנייה יצאתי מקום שני , נהניתי

פעם שלישית יצאתי מקום שלישי, וכאן החלטתי ש3 פסילות זה מספיק ופעם הבאה תהיה בשנה הבאה.

לפחות נהגתי על שלושת המכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו, עקרונית בהקפות המדידה אתה לבד ברכב ויכול לנהוג עם 2 הרגליים.

הם ביקשו לא לעשות את זה, אז אני בלמתי בימין, מה גם שלא תרגלתי בחיים שלי בלימה בשמאל במשהו שהוא לא קארט או סימולטור.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...