Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - מי רוצה רנו קליאו 1200 טורבו חדשה?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי זכה?

מצטער בשבילך שלא זכית

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל הכבוד!

איפה הגמר התקיים? מאפייני המסלול?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, בטוח שמי שזה לא יהיה שניצח, הוא נהג מעולה, מהרמה של מה שראיתי והכירות עם חלק מהעולים לשלב האחרון.

בהחלט יהיה מגניב אם זה ימשיך גם לשנה הבאה - זה הכי ספורט מוטורי נגיש שיש לנו כרגע בארץ.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגמר התקיים בחניון של איצטדיון המושבה בפתח תקווה. היה מסלול די מהיר ולא מאד טכני, קל לזכירה ומסומן היטב, לא היו בכלל בעיות התמצאות ממה שראיתי. התוואי שונה קצת בין השלבים, בשינוי הראשון הוסיפו קטע מהיר של סלאלום, ובשינוי השני הוסיפו הקפה רצופה, כך שכל מקצה היה בעצם שתי הקפות (לפני הסוף היה פיצול פעם להמשיך ופעם לנקודת הסיום).

מי שלקח את הרכב זה בחור בשם מייק מור, לא מוכר לי מהתחום, הוא עבר אימונים ממוקדים לתחרות ממה שהבנתי.

כמה נהגים טובים שאני מכיר לא הגיעו לשלבים האחרונים, אם זה בגלל פסילות או סתם כי לא הלך להם ברגע הקריטי.

לא בהכרח הנהגים הטובים ביותר הם אלה שמעפילים, זה כרוך גם בקצת מזל, כמו כל דבר בחיים..

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

התחיל סבב נוסף למי שזה מעניין אותו.

לפחות באופן זמני היה תמורת 149 ש"ח.

לדעתי שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

ועכשיו לתירוצים - מראש לא הגעתי כדי לעלות וגם אם הייתי עולה, כנראה לא הייתי עולה. וזה היה כך גם בפעם הקודמת.

כשמגיעים בלי קילר-אינסטינקט אז מאבדים משהו.

אהה, ברור אני גם חסר את הכשרון הנדרש, בוודאי את זה שיש ללא מעט כאן.

אז למה אני מגיע - מכמה סיבות שאת כולן השגתי.

אחת לתקופה חשוב לי לעשות חידוד יכולות, רענון, תזכור ולמידה. אני תמיד לומד עוד קצת.

הנסועה שלי בשגרה היה די משעממת. בדרך כלל...

המדריך שליווה אותי שם היה מייק. מי שלקח בפעם האחרונה. הוא נוהג מעולה, נקי ומהר.

באופן חריג, לאחר התוכנית האומנותית, אני עושה מספר סיבובים עם הרכב שלי (וזה לא משהו שמישהו יכול לבנות עליו מראש).

ופה, מגיע הרווח הגדול מבחינתי, כי מה שקורה בדרך כלל, זה שהסיבוב הראשון מדגיש בצורה קיצונית את ההבדלים בין הרנו לרכב שלי.

בסיבוב השני, יש סוג של התפזרות טוטאלית, שמדגישה את עודף הכוח מצד אחד (לכאורה) לסוג המסלול הזה, ולכך שהרכב לא סולח על שום טעות (החרטום והזנב מתפזרים).

בסיבוב השלישי, הרווח מתחיל להגיע כשמינון נכון של כל דבר (כוח בעיקר) והדרגתיות (בעיקר בבלימה) משפרים דרמאטית עניינים ומדגישים מה אפשר לעשות עם המכונית.

בפעם שעברה, עשיתי זמן יותר טוב מזה שעלה בקבוצה המקבילה, אבל הייתי שני בקבוצה שלי. הפעם היינו בקבוצה אחת, עם שני נהגים מצויינים, אחד שכבר עלה בסיבוב הקודם שלבים וגם הפעם. הפרשי הנקודות ביננו היו מזעריים והצוות אמר שבכל יום אחר הייתי עולה. הגעתי שלישי ואחרון... חסכו לי את עניין ההסברים למה אני לא מוכן לעלות.

ממש נהנתי והשגתי את המטרות.

מקווה שעוד מספר חודשים יהיה שוב דבר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הרוויח רנו ועבודה. בחור נחמד מאוד. כל הצוות...

ואני מניח שהבנת שלא ארשם שוב בסיבוב הזה.

בקרוב אני באנגליה...אז, אתה יודע. אולי יבוא לי לשתף. אבל זה לא קשור לשרשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז הייתי אתמול, בראשון לציון. תוואי מאד נחמד, רצה הגורל והמדריך שישב איתי ברכב היה מייק שזכה בגמר, היה משעשע :)

עליתי לחצי גמר שיתקיים מתישהו.. הגמר צפוי להיות בסביבות אוקטובר.

המחיר כרגע הוא 150 ש"ח והוא יעלה ל-250 ש"ח בקרוב.

אני שוב חוזר - ממליץ מאד מאד לכל מי שרכב בשבילו זה יותר מאמצעי תחבורה - ללכת לנסות. גם אם זה רק בשביל הכיף, זה שווה לגמרי. גם אם אתם לא חושבים שיש לכם סיכוי לעלות.

אם יש לכם חברים חובבי הגה ותמיד רציתם לבדוק מי באמת מהיר יותר - כאן יש לכם הזדמנות לעשות את זה בתנאים שווים על רכבים לא שלכם, ובסכום באמת שווה לכל כיס. תקבעו לכם מקצה פרטי או שפשוט תגיעו כולכם לאותו יום ושעה ותתחרו.

היו במקצה שלי בנות צעירות שרק עלו לכביש לא מזמן, באו בשביל החוויה, להתנסות, להנות. נראה שמאד נהנו, בלי קשר לתוצאות.

מעבר לזה - יש כאן הרבה 'גיבורי מקלדת' שיודעים ללמד נהיגה בהתכתבות, ולדקלם מנטרות על צמיגים, הגה, שילדה, תת היגוי, היגוי יתר וכדומה. לכו תראו מה אתם יודעים לעשות במציאות, אין תירוץ טוב למה לא.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

נרשמתי.

המחיר עדיין עומד על 147 ש"ח לנרשמים דרך האינטרנט.

באופן אבסולוטי, ל-6 מקצים תחרותיים, המחיר הוגן והגיוני.

גם אוטוסולו (המקביל הבריטי לג'ימקאנה) באנגליה עולה 25-30 פאונד, עם הרכב הפרטי.

אבל באופן יחסי לשאר האופציות? זה בכלום כסף.

חבל שפרודרייב לא מרימים משהו דומה, רק עם הרכבים הפרטיים של המשתתפים. אפילו בתשלום זהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...