Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיעצות בנושא סכסוך בין אישתי לאימי (התחתן, עכשיו התגרש, פנוי...כבר לא פנוי)

carisma kfir
שימו לב! השרשור הזה בן 2930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום כבר שום דבר לא יפתיע.

לדבר על אופציית ילדים במצב כזה זה חוסר אחריות משווע מבלי לדבר בכלל על כך שהגנטיקה (במידה והיא אכן חולה פסיכיאטרית) גם משחקת פה תפקיד.

עזוב גנטיקה, גם אם הילד ייצא מושלם, הוא יגדל בבית עם ריבים אינסופיים, וזה מספיק כדי לדפוק לו את החיים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

היא שומרת אותו בחיים כדי להביא ממנו ילד, כמו בנוסע השמיני.

יכול להיות שלבחור פשוט נמאס לשמוע דברי נאצה על אהובתו אז הוא החליט להתעלם ולפרוש.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום לא חייבים בעל חי בשביל להביא ילד, מספיק דגימת זרע

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא היה מחובר אתמול בבוקר, כך שאני מאמין שהוא קורא את מה שאתם כותבים ובוחר, כנראה, שלא להגיב (בינתיים ?).

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אני מציע שתקראו את ההודעה הראשונה שוב פעם ותבינו מבין השורות שהבחור לא מתכוון לפרק את מערכת הנישואים אלא לנסות לשקם אותה גם אם הוא לא מודה בזאת.

לצערינו או שמחתינו אנשים במקרים מסוג זה נוהגים להתעלם מדברים אשר נאמרים מנסיונם של אחרים ומתנהגים כמו בת יענה עד אשר גם הם עוברים את כול הדרך הקשה ואז נופל האסימון.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא מבינים שהבחור התחתן לפני חודשיים והוא לא רוצה להרוס את זה כל כך מהר, גם לפרק משהו כזה זה לא כל כך פשוט.

כן גם אני חושב שאם היא לא תעשה שינוי גדול אין עתיד לנישואין האלו, אבל מצד שני צריכים להבין אותו.

עכשיו כשהוא רואה את דעת הרוב, והוא ינסה לשקם את המערכת יחסים הזאת ויצליח או לא יצליח (מקווה שכן) , האסימון "ירד" לו לגבי עתיד הנישואין.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נשמע כאילו פות״ש עומד באמצע הפסים, רואה את הרכבת ועדיין לא זז

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז נופל האסימון.

למען הילדים שגולשים באתר:

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A1%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%9F

בפרק הבא נדבר על "מה זה טלפון ציבורי".

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני גדלתי בתקופת הטלכרד והאגדה מספרת שאם עוברים על הפס בטיפקס הכרטיס מתמלא בשיחות מחדש, אבל כל מי שראה פיוצ'רמה יכול להבין מה השימוש של אסימון קשור בחוט תפירה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל אסימון על חוט תפירה צריך אסימון.

אנחנו היינו מתקתקים את המספר בתושבת של האפרכסת (אפשר לראות איך זה מתבצע בסרט השוטר אזולאי).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר לא ימנע את ההריון ב100 אחוז, אולי רק קרוקס וגרביים בשילוב שפם דליל וחיבה לMy Little Pony.

אל תשכח לשים פאוץ'

עזוב גנטיקה, גם אם הילד ייצא מושלם, הוא יגדל בבית עם ריבים אינסופיים, וזה מספיק כדי לדפוק לו את החיים.

מניסיון של משפחה קרובה - ראיתי זוג הורים ששונאים אחד את השני מגדלים שני ילדים. זה לא מחזה יפה ואתה רואה את זה על הפנים של הילדים כשההורים מתחילים לדבר אחד עם השני בטונים טיפה יותר גבוהים - הם נכנסים לכוננות ספיגה \ בריחה מהסיטואציה - אחד המחזות העצובים ביותר שאפשר לראות על פנים של ילד.

אתם לא מבינים שהבחור התחתן לפני חודשיים והוא לא רוצה להרוס את זה כל כך מהר, גם לפרק משהו כזה זה לא כל כך פשוט.

כן גם אני חושב שאם היא לא תעשה שינוי גדול אין עתיד לנישואין האלו, אבל מצד שני צריכים להבין אותו.

עכשיו כשהוא רואה את דעת הרוב, והוא ינסה לשקם את המערכת יחסים הזאת ויצליח או לא יצליח (מקווה שכן) , האסימון "ירד" לו לגבי עתיד הנישואין.

אם אתה חושב שאנחנו לא מבינים שזו החלטה קשה - אנחנו מבינים. חלק מהמגיבים בשרשור הזה עברו גירושים, חלקם כואבים והם מבינים בדיוק על מה הם מדברים.

פות"ש נראה כמו נשמה טובה שלא רוצה לעזוב את כלתו לעת צרה - וזה דבר מבורך וחשוב שיהיה בזוגיות.

אבל,

בשביל טנגו צריך שניים - אם אחד לא משתף פעולה, לא יצא מזה שום דבר טוב, ואני אסביר.

איך שזה נראה כרגע, אשתו של פות"ש עדיין עסוקה בלהאשים את כל העולם ואחותו בבעיות שלה, לא מתנצלת על זה שהיא הסתירה ממנו בעיה נפשית קשה ובעיקר מנסה לסרס אותו על ידי מניעת יחסי מין, התעללות רגשית ונפשית, ובריחה ל-safe zone שלה (הבית של אמא שלה) כל פעם שמשהו לא הולך כמו שהיא רוצה.

התקפי אמוק ועצבים כלפי בן הזוג נחשבים להתעללות נפשית בעיני, וכדי להבהיר למה אני חושבת ככה - תחשבו שהתפקידים היו הפוכים- אם הוא היה האישה והיא הגבר. אם גבר היה נכנס להתקפי זעם על כל דבר ללא סיבה (בלי אלימות פיזית - רק מילולית), ואם הוא היה מבקש למנוע מאמא שלה לבקר אותם, ובנוסף לזה הולך להורים שלו כל פעם שמשהו לא מתאים לו תוך כדי שהיא היחידה שעובדת בבית - האם הייתם חושבים שאישתו לא עוברת התעללות נפשית?

כפיר - אני אומרת את זה מתוך דאגה עמוקה לאיכות החיים שלך בעתיד - תפסיק להיות מזוכיסט. מגיע לך יותר טוב, מגיע לך מישהי שתעריך אותך ותהיה שלמה גם עם עצמה, עם היחסים שלכם ויותר מהכל - שלמה בנפשה.

אתה יכול להמשיך לעזור לה אם אכפת לך ממנה, אבל להשאר נשוי לה תהיה טעות קריטית בחיים שלך.

בעיקר כי זה אומר שאתה מוותר על האושר שלה בשביל חיים גרועים ביחד לשניכם שלא נדבר על ילדים.

הדרך היחידה שבה יש סיכוי לנישואים שלכם (וכשאני אומרת סיכוי אני מתכוונת לכך שלא תצטער כל החיים שלך על החתונה הזו) היא רק אם היא תבין שהיא חייבת לטפל בעצמה - לא אתה צריך להיות זה שמטפל בה, אלא היא חייבת לטפל בעצמה.

האמת - בלי קשר לגירושים הדבר הכי טוב בשבילה יהיה להבין שהיא חייבת טיפול כי אם היא לא תטפל בעצמה היא תגרור איתה למטה את כל הסביבה שלה (מה שהיא כבר עושה לך).

תפסיק לפחד ממה היא תגיד אם תגיש לה שאתה רוצה להתגרש, או מאיך שהיא תרגיש או מכמה שהיא תיפגע באותו מעמד - תתחיל לפחד על שארית החיים שלך, כי הם לא הולכים להשתפר בקצב הנוכחי שלכם.

אני מצטערת לשמוע שאתה נמצא במצב כזה - אבל גם אתה חייב לעזור לעצמך כי אחרת אין לך עתיד מאושר לפניך ואתה תבלה את שארית החיים שלך תקוע בין הפטיש לסדן ותסחוב עוד נפשות איתך למטה לתהומות הדיכאון והזעם.

תצא מהבור שכרית לעצמך - תתגרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...