Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ספורט ב220K

dahuky
שימו לב! השרשור הזה בן 3008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אישית מאוד אוהב רכב מתקשר ודינמי בסיבובים ופיתולים, בלי קשר למהירות. זה היה קיים ברכבים הישנים- יכלת להנות ולחייך כמו דביל במהירות נמוכה ברכבי הפיג׳ו 106 ו-306 לדוגמא שהיה להם הגה פנומנלי.

היום אני נוסע בוולוו s60t6 שהיא קרוזרית מדהימה ומהירה מאוד ואוחזת בעיקולים, אבל חסר לה הגה מתקשר ובכדי להוציא קצת הנאה צריך לנהוג בה מהר מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יותר מדי שופוני? BRZ ? באמת?

נכון שהיא יותר בולטת מקופרה נגיד , אבל BMW 135M כן וBRZ לא? רציני?

(אני כן קצת משוחד כי יש לי אחת , ואני במקום שהיא לא ממש בולטת אבל עדין.)

היא כן נותנת משהו אחר - בייבי הנעה אחורית דיי נקייה בהתנהגות.

זה נכון שלבמו גם יש פוזה, אבל זה סוג שונה של פוזה. זה אני עשיר. וזה תראו אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מאוד אוהב רכב מתקשר ודינמי בסיבובים ופיתולים, בלי קשר למהירות. זה היה קיים ברכבים הישנים- יכלת להנות ולחייך כמו דביל במהירות נמוכה ברכבי הפיג׳ו 106 ו-306 לדוגמא שהיה להם הגה פנומנלי.

היום אני נוסע בוולוו s60t6 שהיא קרוזרית מדהימה ומהירה מאוד ואוחזת בעיקולים, אבל חסר לה הגה מתקשר ובכדי להוציא קצת הנאה צריך לנהוג בה מהר מאוד.

T6? פשש נראה אחד המפנקים. איך הוא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהדגשתי בתחילת השרשור, כן. זה עקרון אצלי, סיפור ארוך.

הרכבים שככל הנראה יקרצו לך יותר, יתחילו ויגמרו במותגים בעלי שם, וזה לא עתיד להשתנות.

לא נכנס לך לעקרונות, אבל זה אפילו קצת מעצבן אותי לראות שהסביבה אשכרה גורמת לך, לזה שבאמת רוצה רכב בשביל לנהוג ולהנות ממנו מתוך אהבה לנהיגה, לא לקנות את הרכב שהוא באמת רוצה רק כי הוא מתדהר בסמל מסוים. זה אבסורד, ואולי הגיע הזמן לשנות פאזה בנאדם.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים שככל הנראה יקרצו לך יותר, יתחילו ויגמרו במותגים בעלי שם, וזה לא עתיד להשתנות.

לא נכנס לך לעקרונות, אבל זה אפילו קצת מעצבן אותי לראות שהסביבה אשכרה גורמת לך, לזה שבאמת רוצה רכב בשביל לנהוג ולהנות ממנו מתוך אהבה לנהיגה, לא לקנות את הרכב שהוא באמת רוצה רק כי הוא מתדהר בסמל מסוים. זה אבסורד, ואולי הגיע הזמן לשנות פאזה בנאדם.

בהצלחה.

אין כאן המקום להרחיב, אבל בוא נגיד שבחברה שבה אני נמצא, רכב ספורט קלאסי (2מושבים, כנפיים וחצאיות) הוא OFF LIMIT.

אם הייתי במקומך, באמת הייתי נוסע על מה שבא לי ולא מתחשב בכלום, אבל זה קצת יותר מורכב. ע"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...