Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ספורט ב220K

dahuky
שימו לב! השרשור הזה בן 3002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהיגה אחת ב- M תסביר לך את כל ההבדל. איזה צליל, איזה דחף, איזה ריגוש.

אם התקציב מאפשר, תשקול גם STI.

אתה מתכווין לWRX?

צעקנית מדי בשבילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שקלת GTI ידנית? בדוק אפשרות לגרסת ביצועים.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

STI לא בכיוון של להיכנס.

כאמור WRX או BRZ בקושי / עם תוספת קלה.

135 מדהימה - רמה אחת מעל כל שאר המכוניות שדיברת עליהן (אחת? יודע מה - 3).

נהגתי על 135 ונסעתי על 235. אין לקופרה סיכוי.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה ברור שבחדשה אין מה להשוות, אבל רכב כזה שנתיים על הכביש, בטח קרעו לו את התחת.

וכולם אומרים תחפש שמורה, אבל מישהו יכול להסביר לי איך אפשר לדעת דבר כזה?

וחוץ מזה, לא נראה לי שמישהו הוציא מכיסו כמעט פי שתיים מגרסת הבסיס, כדי לסוע למכולת על 32 קמ"ש

לוקחים לבדיקה במכון ולבדיקה במוסך. מבקשים את ספר הטיפולים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים כאלו נועדו "להקרע". אלך יותר רחוק - אני מעדיף לקנות רכב ספורטיבי שננהג חזק ממישהו שאני מכיר ויודע שהוא טיפל בו כראוי ובזמן, נתן לרכב את מלוא תשומת הלב, ולא ממישהו שנהג ברכב כמו זקנה, לא עבר 3 אלף סל"ד (גרוע מאוד) אבל אין לי מושג כיצד הרכב טופל (ספר טיפולים זה לא הכל בחיים).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשתגע-שיש אופציות זה תמיד יותר מבלבל.אני אישית תמיד ובכל מצב מעדיף את ה bmw.יש רכבים מאובזרים יותר,חסכוניים יותר,או זולים יותר.עד היום עם 5 רכבים שונים-תמיד נהניתי ב bmw יותר מרכבים אחרים.אולי ההנעה האחורית עושה את ההבדל,אולי זה פסיכולוגית מהנה יותר לנהוג במותג כל כך ידוע-אבל אין מה לעשות,איכשהו הרכב הזה תמיד מעלה לי חיוך על הפנים..

בכל מקרה לדעתי עם קצת סבלנות תוכל למצוא רכב שמטופל ובמצב טוב.תן עדיפות למוכר שיש לו משפחה וילדים.גם אני התחלתי לנהוג כמו קשיש אחרי שהילד נולד..-]

הנה לינק לכתבה על הרכב שלך-אומנם לא כל כך מפרגנת אבל תוכל לקבל מושג גם על החסרונות שלה-כי יש כאלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אומר שהיו תיקונים בטמבון, והצמיגים גמורים.

על תיקונים בטמבון וצמיגים גמורים אתה פוסל עסקה?

ואם הצמיגים לא היו גמורים, לא היית צריך להחליף מתישהו על חשבונך?

דרך אגב, המקוריות של ה 135 השחורה שבטרייד של ב.מ.וו היא "חברה".

סיכוי טוב שמדובר ברכב ההדגמה ששימש למופעי הדריפט בארוע המכירות לפני כמה חודשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אניח את זה פה...

(מומלץ לראות מ-3:15)

"

אין מה לקחת ברצינות את קלרקסון. בשביל בדיחה שמעלה גיחוך ימכור גם את אמא שלו.

אם הוא איבד שליטה אז האוטו אשם. הרי הוא לא עושה טעויות.

גם בכלל לא מראים מה קרה ברגע של איבוד השליטה ואיך הוא נזרק מהמסלול.

השערה שלי - נקוותה שלולית במסלול, הוא עלה עליה ב200+ קמ"ש (ועוד עם מצערת מלאה..), האוטו צף על המים בשל המהירות הגבוהה שהוא חצה את השלולית - והוא איבד שליטה.

יכול לקרות בכל אוטו גם ב 4X4

ספקולציה שלי (בלי קשר למה שקרה ל 135) - פולקסווגן שיחדה אותו כדי שישבח את ה GTI עד כדי כך כאילו מדובר במכונה הכי טובה שיוצרה עד כה.

ממתי שומעים ממנו כל כך הרבה סופרלטיבים בלי אף חיסרון??

מה גם שאנחנו כבר יודעים שפולקסווגן "קנתה" מעיתונאים את אחת הזכיות במכונית השנה

עריכה אחרונה על ידי Gidimi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לקחת ברצינות את קלרקסון. בשביל בדיחה שמעלה גיחוך ימכור גם את אמא שלו.

אם הוא איבד שליטה אז האוטו אשם. הרי הוא לא עושה טעויות.

גם בכלל לא מראים מה קרה ברגע של איבוד השליטה ואיך הוא נזרק מהמסלול.

השערה שלי - נקוותה שלולית במסלול, הוא עלה עליה ב200+ קמ"ש (ועוד עם מצערת מלאה..), האוטו צף על המים בשל המהירות הגבוהה שהוא חצה את השלולית - והוא איבד שליטה.

יכול לקרות בכל אוטו גם ב 4X4

ספקולציה שלי (בלי קשר למה שקרה ל 135) - פולקסווגן שיחדה אותו כדי שישבח את ה GTI עד כדי כך כאילו מדובר במכונה הכי טובה שיוצרה עד כה.

ממתי שומעים ממנו כל כך הרבה סופרלטיבים בלי אף חיסרון??

מה גם שאנחנו כבר יודעים שפולקסווגן "קנתה" מעיתונאים את אחת הזכיות במכונית השנה

אני בספק אם זאת בדיחה, האורנגוטנג לא היה מסכן את חייו בשביל בדיחה כזאת ועוד בלי אביזרי בטיחות, אפשר ליראות את הלחץ על הפנים שלו, קשה לאבד ככה שליטה עם בקרות פועלות (שהבקרות מבוטלות מופיע בלוח נורה כתומה וענקית באמצע הלוח, כמו בחלק הראשון של הסרטון שהרכב היה על הצד.) ועוד במירוץ דראג עם מסלול רק ישר, רואים הכל כי הכל מופיע בסרטון מזווית פנים כמה שניות לפני המקרה, קשה לי להאמין שזה היה קורה ברכב עם 4X4 ובקרות פועלות.

בקשר לגולף הוא ציין בסרטון שהיא פחות מהנה לנהיגה (לפי דעתו), שהבימר הוא רכב אריסטוקרטי לעומת הגולף (לפי דעתו), הגיר בבימר הוא 8 הילוכים לעומת 6 בגולף, יש לה פחות כוח ומנוע שהוא פחות בשרני, בגלל זה הוא בחר בבימר בהתחלה, רוב שאר הדברים על הגולף היו נטו עובדות, אם כבר רוב הבדיחות היו על קונצרן VAG בתכנית הזאת.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...