Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ספורט ב220K

dahuky
שימו לב! השרשור הזה בן 3002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

מי שזוכר את השרשורים הקודמים שלי, בטח שם לב שהעלתי כאן הרבה התלבטויות, המכנה המשותף להן הוא שהן היו CUPRA VS X.

הזמנתי קופרה לפני כמה חודשים, ואחרי המתנה ארוכה מאוד היא סוף סוף הגיעה, בין לבין היו לי כל מיני פיתויים בדרך, ולכן עלו השאלות.

עכשיו הרכב כבר הגיע, וצריך לתת תשלום בעוד שבועיים; הייתי היום באודי (אבא, שהוא בעל המעה, התעקש), הסוכן שם הציע לנו כמה אפשרויות, ולכן למסקנה נשארתי עם כמה אופציות, ואני ממש ממש מבולבל, הייתי שמח לעזרה ושיתוף פעולה, עם נימוקים.

קופרה

למה כן: מנוע, מתלים, עיצוב (אני סולד מעיצוב מושך כגון אודי וכד', מעדיף צניעות. בירושלים הכל נחשב "וואו") מולטידמדיה, גאג'טים, פרקטיות, חדש.

למה לא: כולם טוענים שזה פח עם מנוע ולא באמת רכב, תדמית קצת של ערסים, הנעה קדמית שלא יכולה להוריד בצורה טובה את כל הכח לכביש, במיוחד לאחר TUNING.

S1

למה כן: QUATTRO, פנים חמוד יותר, חדש.

למה לא: מנוע חלש יותר, מולטימדיה ישנה ולא מתקדמת, אין מתלים אדפטיבים, לא פרקטי בעליל, עיצוב דיי צעקני, זמן המתנה של 4 חודשים, אחרי שחיכיתי כבר 6 לקופרה.

S3 משומשת

למה כן: ביצועים, QUATRO, יוקרה, פרקטיות.

למה לא: משומש מפחיד אותי מאוד ברכבי ספורט, אוטו פוזה, טוענים שהוא פחות מהנה לנהיגה מהקופרה, מולטימדיה מפגרת ביחס לקופרה. (גם המחיר הוא קצת קפיצה, אבל אולי שווה לספוג אם ממש עדיף על המתחרות)

M135 משומשת

למה כן: זה כנראה רכב בליגה אחרת, הנעה אחורית.

למה לא: משומש(עיין לעיל), הבנתי שעלויות מאוד יקרות, פוזה.

אני יודע שחפרתי, אבל אני מבקש שמי שיכול, שבאמת ינסה לעזור ולהציג צדדים, ומה דעתו בתכלס'. תודה רבה.

נ.ב. אבא שלי מאוד בעניין של A3 קבריולט 1.8

מה דעתכם על הרכב? ספורטיבי במקצת או תכלס עגלה?

עריכה אחרונה על ידי dahuky
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קבריולט אל תיגע. רעש הרוח ברכבי קבריולט כשהגג סגור חזק יחסית, אחרי 10 פעמים הגג מפסיק לרגש, המשקל הנוסף גורם לרכב להיות הרבה פחות ספורטיבי.

מהאפשרויות שציינת הייתי לוקח, לפי הסדר:

M135 - הכי ספורטיבית ומיוחדת, בתנאי שתמצא אחת שמורה.

S1 - ספורטיבית ומגניבה.

קופרה - תמורה מעולה לכסף, פלטפורמה חדשה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבריולט אל תיגע. רעש הרוח ברכבי קבריולט כשהגג סגור חזק יחסית, אחרי 10 פעמים הגג מפסיק לרגש, המשקל הנוסף גורם לרכב להיות הרבה פחות ספורטיבי.

מהאפשרויות שציינת הייתי לוקח, לפי הסדר:

M135 - הכי ספורטיבית ומיוחדת, בתנאי שתמצא אחת שמורה.

S1 - ספורטיבית ומגניבה.

קופרה - תמורה מעולה לכסף, פלטפורמה חדשה.

למה הS1 יותר ספורטיבית מהקופרה? בגלל הקוואטרו או הכמה סנטימטרים באורך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

135 אם עלויות התחזוקה לא מפחידות אותך. בלי ספק.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבמוו זה רמה אחרת של רכב באופן כללי ולא רק בנתונים היבשים.

ואני לא משוחד... :-)

ובכלל, אני לא בטוח שעלויות האחזקה יהיו גבוהות מה S3, מהקופרה כן, אבל לא מהאאודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מצמצם לקופרה נגד 135, וקובע לפי נסיעת מבחן.

ה135 נשמעת הרבה יותר מעניינת, אבל בהוצאות כאלו צריך להרגיש את זה 'על רטוב'.

האאודי'ס לא נשמעות הגיוניות עבור מה שאתה מתאר כהעדפות שלך, לדעתי.

הא וסתם בשביל לצאת מה נקרא 'ילד זין', הייתי זורק פנימה לסיר גם את הפיאסטה ST

מה קשור פאקין פיאסטה לאדם שמדבר על אאודי ובמו!?!? ובכן הוא דיבר גם על סיאט, והוא מדבר על צניעות, והוא מדבר על הנאה מנהיגה, והוא מדבר על העדפה לחדש, והוא שוקל S1 שהיא פחות פרקטית, והיא משאירה ים עודף בכיס שאפשר לעשות איתו כל מיני דברים מגניבים בין אם זה אפטרמרקט ובין אם זה לשים בקופת דן חסכן עבור ה235M העתידית או משו

כמובן שהיא פחות חזקה ופחות פרימיום אבל יש לה את היתרונות שלה והם ידועים בציבור, אם היא סופר לא קשורה ולא מעניינת פשוט תתעלם (:

בהצלחה ותעדכן!

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מעניין אותך?

- קו ישר.

- התנהגות בסיבובים.

- אבזור

וכו'

אם כבר ואג, אני אישית הייתי הולך על גולף gti עם performance pack (מוסיף: דיפרנציאל מכני נשלט מחשב, בלמים משודרגים, עוד 10 כ"ס למנוע).

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה ברור שבחדשה אין מה להשוות, אבל רכב כזה שנתיים על הכביש, בטח קרעו לו את התחת.

וכולם אומרים תחפש שמורה, אבל מישהו יכול להסביר לי איך אפשר לדעת דבר כזה?

וחוץ מזה, לא נראה לי שמישהו הוציא מכיסו כמעט פי שתיים מגרסת הבסיס, כדי לסוע למכולת על 32 קמ"ש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...