Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ספורט ב220K

dahuky
שימו לב! השרשור הזה בן 3002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על תיקונים בטמבון וצמיגים גמורים אתה פוסל עסקה?

ואם הצמיגים לא היו גמורים, לא היית צריך להחליף מתישהו על חשבונך?

דרך אגב, המקוריות של ה 135 השחורה שבטרייד של ב.מ.וו היא "חברה".

סיכוי טוב שמדובר ברכב ההדגמה ששימש למופעי הדריפט בארוע המכירות לפני כמה חודשים

לא פוסל, מעלה לדיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתם באמת חושבים שבקרות יכולות ליישר אוטו ב 200 קמ"ש בכביש מוצף שמקבל ספין?

האוטו צף על המים. שום בקרה לא תעזור במקרה כזה.

עוד דבר, אי אפשר לדעת אם הוא היה עם או בלי בקרות, אין רצף בצילום שמוכיח את זה.

אין צילום בו רואים בסצנה אחת שמצולמת מתוך האוטו גם את לוח השעונים וגם את תחילת ההחלקה.

בשלב העריכה מחברים ומערבבים לא אחת קטעים שלא הגיעו בהכרח מאותה נסיעה. אמינות זה ממש לא הקטע החזק של עורכי תוכניות בידור.

יצא לי לשים לב פעם (בפרק אחר הרבה יותר קדום) בסקירה שעשו על שירוקו כשפתאום באחד מהפריימים שהתמקדו על האינטיריור של הרכב, האינטיריור היה של... גולף.

ועוד דבר, אני לא טוען שההחלקה מבויימת, בטח היו להם עוד מלא החלקות גם של רכבים אחרים ולא עשו מזה דרמה כאילו ניסו להתנקש בחייהם.

אבל, כן עושה רושם שהוא לא אובייקטיבי במיוחד

עריכה אחרונה על ידי Gidimi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהוא לא אובייקטיבי לגמרי-כי בסופו של דבר לכל אחד יש העדפות אישיות ועל פיהן נקבעות חוות דעת-בדר"כ ללא קשר לתוצאות האימיתיות.

אבל לעיניינינו-תא המטען של הרכב באמת קטן.אלו שישבו מאחור באמת יאלצו להידחס ולהשתדל לא להיות גבוהים במיוחד.

אם אלו שיקולים שאתה יכול לחיות איתם בשלום-אז עדיין היתרונות של ב מ וו ברורים לדעתי..

בכל מקרה לגבי הרכב שמוצע למכירה-הצמיגים לא עילה לביטול עסקה.

מה שאר הפרמטרים?כמה ק"מ הרכב עבר? איזה שנה הרכב?האם עדיין באחריות?

טמבון יכול להיות בעייתי.ב ב.מ.וו שלי נאלצתי להחליף טמבון לאחר שפגעו בי מאחור{118 i שנת 2013}

החשבון הסתכם ב 17 אלף ש"ח{כן זו לא טעות}אז תקח בחשבון להוסיף לעסקה כ 20 אלף ש"ח כולל הצמיגים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם יועץ מאתר אוטו, הוא אמר שהBMW פחות מומלצת לחובבנים, ושעדיף יותר s1 או קופרה

עשה לעצמך טובה ותמצא מישהו מקצועי לבקש ממנו עצות.

בטח לא מ״יועץ״ של אוטו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, עד שהתחלתי עם פורומים ו"מבינים" למיניהם, הייתי בטוח שהנאה מאוד חשובה לי. אבל פתאום קיבלתי רושם שאני מתל"צ, ווכשמדברים על הנאה זה דברים שלומדמם במסלול באיטליה, אז לא יודע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מדי שופוני? BRZ ? באמת?

נכון שהיא יותר בולטת מקופרה נגיד , אבל BMW 135M כן וBRZ לא? רציני?

(אני כן קצת משוחד כי יש לי אחת , ואני במקום שהיא לא ממש בולטת אבל עדין.)

היא כן נותנת משהו אחר - בייבי הנעה אחורית דיי נקייה בהתנהגות.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים מהירים שנכנסים לתקציב שלך- אוקטביה vrs, וולוו s60, אודי s1, גולף gti וכו׳.

רכבי הנאה מנהיגה- מיני קופר, פיאסטה st, מאזדה מיאטה, פוקוס st, ב.מ.וו סידרה 1, טויוטה gt/ סובארו brz.

רק תבחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים מהירים שנכנסים לתקציב שלך- אוקטביה vrs, וולוו s60, אודי s1, גולף gti וכו׳.

רכבי הנאה מנהיגה- מיני קופר, פיאסטה st, מאזדה מיאטה, פוקוס st, ב.מ.וו סידרה 1, טויוטה gt/ סובארו brz.

רק תבחר.

איך אתה מגדיר הנאה מנהיגה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...