Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפר רכישת מונדאו 2011 + סיכום חודשיים + סחטיין לאלבר ולעידן אוחיון

ST12345
שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מונדאו 2013 טרנד מיד 1 ליסינג כ 35 אלף. פרטית קצת יותר. טיטניום יותר. 2011 צורה חדשה מנוע 2300 בערך 25,000 ( כמו שלי ).

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שלא. מתוחזק ומטופל כראוי לא אמור לעשות בעיות. אבל בקורולה אין רובוטי ויש גיר רציף של מכסחת דשא שלעולם לא יתקלקל. קנו קורולה וצאו לי מהשרשור (;-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו כמובן רק דעתך. רכבים מאבדים את מוניטין האמינות שלהם בדיוק בגלל העניין הזה ; טיפולים שוטפים לפי השעון ועדיין נכנסים למוסך על תקלות משביתות (וגם משביתות פחות).

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב. מסכים איתך בכל מילה. בדיוק ראיתי ביד 2 בהזדמנות קורולה שנת 58 חדשה! יד 1 מרופא מנתח בקבלנות. הבודי 58 אבל הטיירים 85 . שווה כל שקל...(;-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונדאו 2013 טרנד מיד 1 ליסינג כ 35 אלף. פרטית קצת יותר. טיטניום יותר. 2011 צורה חדשה מנוע 2300 בערך 25,000 ( כמו שלי ).
ממש מציאה. קורולה 2004 שלי + 10000 ש"ח [emoji21]

איך ההנאה מנהיגה?

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו כמובן רק דעתך. רכבים מאבדים את מוניטין האמינות שלהם בדיוק בגלל העניין הזה ; טיפולים שוטפים לפי השעון ועדיין נכנסים למוסך על תקלות משביתות (וגם משביתות פחות).

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

בארץ רכבים מקבלים\לא מקבלים את מוניטין האמינות שלהם רק לפי הלוגו - ולא לפי שום דבר אחר.

טויוטה קורולה 2003-2005 היא צרה צרורה באמינות(כנ"ל הונדה אינסייט), ועדיין אם תשאל אנשים מה עדיף אותה או רכב חדש יותר אירופאי מבחינת אמינות כולם ירוצו להגיד "ברור שטויוטה!" אין שום מחשבה פה, רק המותג.

אישית ובאופן מוחלט אם הייתי צריך לבחור אחת מה2(קורולה או מונדאו) לא היה אפילו שאלה לגבי המונדיאו.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי לא (יש לי טראומה ממונדאו).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולות השתלטו לי על השרשור...אם פולקסוואגן זה הרכב לעם אז הקורולה היא SchafeWagen. כל מה שרצינו להראות שיש אופציה למשפחתית גדולה ומפנקת במחיר זול, אחזקה זולה והנאה. יש כאן שרשור על הבחור עם ה 307 המתפרקת שעדיין חושב שהקניה שלו טובה ואכן הכל עניין של השקעה מול ניצול הרכב. פשוט שאנשי הקורולות קוראים כאן ותולשים שערה שערה פינצטה פינצטה מהראש בגלל תחושת העדריות. תמיד עמדתם לידי ברמזור ואמרתם בלב "גם כן ספינקה מפנקת, בטח ביטוח כמו משכנתא, טיפולים כמו משאית וצריכת דלק של מוביל טנקים, אין כמו הקורולוש שלי, קטנה, חמודה ובמחיר טוב, אולי ביום אחד כשאגדל ( ואני בן 50) אקנה לי מונדאו..."

אז תמכרו את הקורולה, קנו מונדאו ובכסף שנותר צאו לסיבוב מסביב לעולם.

# הכל בבדיחות הדעת וברוח טובה, לא להתרגז עליי יותר מידי (;-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תמכרו את הקורולה, קנו מונדאו ובכסף שנותר צאו לסיבוב מסביב לעולם.

סיבוב מסביב למוסכים אולי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי לא (יש לי טראומה ממונדאו).

חבר, לך הייתה מונדאו 2007, נתחיל מזה.

הצורה הישנה והמנוע הקודם ותיבת ההילוכים הקודמת כפי שאני מבין.

או שהייתה לך את הצורה החדשה עם המנוע 2.3? בכדי שניישר קו.

בדיוק כמו שלטויוטה ולרכבים אחרים יש דגמים בעיתיים כך גם כאן.

סתם לידע כללי עבורך אם תרצה לדעת, אני מחזיק מונדאו טיטניום מהדגמים הראשונים בארץ מ 2011 (ייצור בסוף 2010) והפלא פלא? אין תקלות בשום דבר מלבד תחזוקה מונעת מוקפדת שאני אוהב לעשות.

לא חשמל, לא מחשבים ולא כל דבר כזה או אחר.

יש עוד הרבה חברי קבוצה (יש לנו קבוצה גדולה) שמחזיקים את הרכבים ושם? מרביתם יוצאי ליסינג וכן היו בעיות בעיקר בתיבה/טורבו פה ושם = תחזוקה לקויה ביותר בזמן שירות הליסינג.

אתה מפמפם אג'נדה אחרת לדגם אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...