Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפר רכישת מונדאו 2011 + סיכום חודשיים + סחטיין לאלבר ולעידן אוחיון

ST12345
שימו לב! השרשור הזה בן 1394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תנוחת נהיגה נוחה יותר מנקודת מבט של תנוחת נהיגה נכונה? או שרגיל?

תא מטען הכוונה בגלל 5 דלתות נכון?

ידוע לך מה ההבדל באבזור בין הטרנד שרכשת לבין הטינטיום? שהרי צריך להשוות תפוחים לתפוחים - המאליבו שדיברתי עליה היא ה LT שצריך להשוותה לטיטניום..

כל אחד ומה שנוח ומתאים לו. אני מטר שבעים עם ידיים קצרות, אולי אתה מטר תשעים עם ידיים ארוכות? תבדוק בעצמך ואז תחליט

תא מטען יותר טוב גם בסדאן וקל וחומר ב 5 דלתות.

מה יעזור לך תפוחים ותמרים? הרכב בבסיסו הוא אותו רכב. תוסיף או תוריד מולטימדיה / סאנרוף / מושבי עור, זה עדיין לא ישנה לך את איכות החומרים בדש-בוארד, את איכות ההרכבה, נוחות הנסיעה (דווקא בטיטניום צמיגי 45 שפחות נוחים), יציבות וכו'.

בכל מקרה שכל אחד יבדוק מה מתאים לו ויחליט לבד. לעניות דעתי לאבזור לא צריכה להיות השפעה על ההחלטה על סוג הרכב, אלא אם כן אתה סבבה עם שני הרכבים ויצא לך משהו מאובזר בהזדמנות - ואז בכיף

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע לך מה ההבדל באבזור בין הטרנד שרכשת לבין הטינטיום? שהרי צריך להשוות תפוחים לתפוחים - המאליבו שדיברתי עליה היא ה LT שצריך להשוותה לטיטניום..

אז למה תשווה את המאליבו LTZ? טיטיניום פלטינום?

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מאוד רכב יחסית למחיר ששילמת, תתחדש ותהנה !

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה תשווה את המאליבו LTZ? טיטיניום פלטינום?

כיף לעקוץ?

ה LTZ נדירות ובכלל לא יצא לי להתקל בהם, מה גם שהמחירים שלהם גבוהים משמעותית.

--

הלכתי לבקר היום בסוכנות, מצאו לי מונדאו דומה 4 דלתות בסניף בת-ים.

הלכתי לראות אותה והתאכזבתי, הרכב היה מלוכלך ונראה מוזנח. וששאלתי אם ניקו אותו אז אמרו לי "כן, זה לא רכב חדש זה רכב יד שניה".

משגע אותי שמאזדה 3 שנת 2006 שאני נוסע עליה היום נראית הרבה יותר טוב ושמורה מרכב שנת 2011.

בכל מקרה ביקשתי מהבחור לבדוק לי על מאליבו ועל מונדאו 5 דלתות. אעדכן בהמשך.

עריכה:

עכשיו הסתכלתי שוב על התמונות שלך. שמיים וארץ.

עריכה אחרונה על ידי phpclub
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לציין שהמונדאו נמסרה לי כשהיא במצב כמעט חדש מבפנים. שמחתי לראות שכמו שאני שומר ומטפל ברכבי הליסינג שלי לאורך השנים אז יש גם אחרים ששומרים כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו המחירון היה 74,000 לפני הורדות. לא הייתה הורדת ק"מ כי הוא עשה כ 18,000 בשנה, רק הורדת ליסינג + הורדת לקוח עם מילה שייקח כל רכב מתאים + הורדת נציג גבר שרצה למכור. אני לא זוכר כמה הורידו על ליסינג נהג יחיד אבל אני יודע בוודאות שהרכבים האלה לא נחטפים כי אנשים מאוד מפחדים מצריכת הדלק ומאגרת הטסט, ולכן הם ישלמו 70 אלף על משפחתומטית בת שלוש (המונדאו הייתה בת 4 ), עם אגרת טסט 1500 וצריכת דלק של 1 ל 11.

לפי החשבון שלי המחיר אכן יתקזז להם בצריכת הדלק (למי שנוסע קצת כמונו) בדיוק ב 1 במאי 2025 (:- רכבים דומים הוצעו לי בחברות מתחרות ב 55 וב 56 אלף רק עם קצת יותר ק"מ (לכיוון 90 אלף), וללא אבזור נוסף וגם ללא נציג גבר. באלבר משווקים חישוקים ומערכות מולטימדיה כחלק מהחבילה - משהו שמאוד אהבתי. למיטב זכרוני גם כאן המחיר למכירה היה בסביבות 55 אלף וחצי, וכולל התוספת לג'אנטים הגיע ל 57 . הוא הוסיף גם חיישני רוורס חדשים (היה קצר קטן בקודמים שתוקן), טיפול חינם, אחריות לשנה וחיוך גדול

נשמע כמו אחלה עסקה. תהנו מהרכב שנראה כמו חדש :)

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה מהרכב,אחלה שדרוג,גם אני קניתי מונדאו שנת 2011 לאחר המתיחת פנים 2.3 כבר חצי שנה שהרכב במשפחה,ומשרת אותנו באופן מצוין

חייב לציין שנוצר לגרסת ה2.3 רושם של רכב איטי, אבל זה ממש לא ככה,הוא מספיק זריז ובטוח לעקיפות,וכן,גם מגיע למהירויות בלתי חוקיות בלי לשים לב.

איזו מערכת של קנווד התקינו בחברה?

נ.ב.

החישוקים נראים מצוין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו מערכת של קנווד התקינו בחברה?

נ.ב.

החישוקים נראים מצוין

DDX 4028 BT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תתחדש, מכונית מצוינת ועסקה מעולה.

אני חשבתי שהמונדאו לאחר מתיחת הפנים הגיעה רק עם המנוע המוגדש, עד מתי שווק מנוע ה-2.3?

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכרה שלי יש את אותו השנתון עם אותו המנוע (Duratec 2.3 אטמוספרי, שתיין ולא ממש נמרץ) ורמת גימור "ליסינגאית". כמכלול הרכב נהדר, אך המנוע מרגיש קצת חלש על המרכב הזה.

תתחדש ותהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...