Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפר רכישת מונדאו 2011 + סיכום חודשיים + סחטיין לאלבר ולעידן אוחיון

ST12345
שימו לב! השרשור הזה בן 1421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראשית תתחדש, מכונית מצוינת ועסקה מעולה.

אני חשבתי שהמונדאו לאחר מתיחת הפנים הגיעה רק עם המנוע המוגדש, עד מתי שווק מנוע ה-2.3?

לדעתי זה תלוי בעודפי הכמויות שהיו אצל כל חברת ליסינג וההסכמים מול היבואן באופן אינדיבידואלי. בזמן החיפושים אני אישית ראיתי רכב אחד לפחות שעלה לכביש באוקטובר 2011

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

עדכון:

האוטו שנתיים אצלינו. נרכש בדיוק לאחר טיפול 75 ועכשיו עם 89,000. שנה שעברה טיפול קטן וטסט. השנה טיפול קטן ושבוע הבא טסט. האגרה ירדה ל 1700 ש"ח.

תקלות:

כמה שבועות לאחר פרסום השרשור הזה נשברה תושבת מנוע שכנראה הורכבה לא נכון במסגרת ההכנה למכירה. לא ענו בשרות אלבר, לא היה לי זמן, גררתי ע"ח הביטוח והחלפתי במוסך 500 ש"ח. מצבר נחלש והוחלף לפני כחצי שנה 700 ש"ח.

חוץ מזה כלום. הצמיגים מלפני שנתיים עדיין טובים, ברקסים, צלחות, פלגים וכל מה ששמו לרכב בהכנה למכירה עדיין בסדר. הצבע שעשו בהכנה התחיל להתקלף בכמה קאנטים-לא נורא, זה לבן על לבן (;-

הורכבו ריפודים ב 600 ש"ח. כמות הנסועה נמוכה ועלות הדלק כ 500 ש"ח בחודש ומטה (1 ל 8 עד 9 ). מבפנים הכל כמו שהיה, אין צקצוקים או רעידות, הכל במקום. לא מזמן הרכב שלי לא היה זמין ( המונדאו רכב שני בבית ) והעמסתי לה בבגאז' מזגן עם מדחס קומפלט חדשים באריזה, בכלל בלי לקפל את המושב האחורי.

אם דוראסל אחסאן בטארייה, מונדאו אחלה סייארה

( Tfu-Tfu )

עריכה אחרונה על ידי ST12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן, זה מה שהיה טוב במונדאו שהייתה לי - גם אני הכנסתי מזגן עם מדחס קומפלט בלי להרכיב גגון או לקפל מושבים.

מצד שני, ככה זה בכל אוטו גדול. אני מאמין שאם ממש ארצה, אוכל לעשות את זה גם בפריוס (בקורולה כנראה עדיף לשים גגון).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין בדיוק על מה אתם מדברים :)

גם לי מונדאו 5 דלתות (2009 טיט'), ואני העמסתי טלוויזיה 50 אינצ' עם קרטון ענק! לאוטו בלי יותר מידי בעיות (אבל כן עם קיפול המושבים).

אגב, הרכב שלי אוטוטו עם 80000 ק"מ וגם אני לא מזמן החלפתי את התושבת ההידראולית.

היסטורית הטיפולים המלאה (ממוסך נעמה בחיפה) מעידה שלמעט טיפולים תקופתיים לא התקלקל שום דבר (הרכב אצלי חצי שנה).

בעת הקניה כל שעשיתי הוא טיפול סיכה+רפידות ,החלפת התושבת המדוברת והחלפת אטם מכסה שסתומים (הכל במוסך מורשה).

נכון לעת כתיבת שורות אלה, הרכב שלי במצב מכאני מושלם (טפו טפו טפו) ונראה כמו מליון דולר.

אה וכן, האגרה.. קיבלתי שלשום. 1671 שקל :x

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

ערב טוב לכולם,

אחרי שעשיתי תאונה קלה עם הסיריון שלי ,החטלתי שאני לא חוזר לנהוג בקופסאות פח מסוג זה ואלך על משהו

קיצוני ביותר.

נפלה לי ממש הזדמנות לקנות פורד מונדאו טרנד 2011 עם 126K ב25 אלף שקלים ועם מערכת גמ"פ.

עשיתי בא נסיעה קצרה ואני ממש אהבתי יש לציין שאני נוסע כל יום מהמרכז לקרית גת ,ובגלל שנהגתי על רכב

"רוח" דיי חששתי ליסוע בכביש 6 והעדפתי את כביש 40.

מה אתם אומרים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2011 לפני או אחרי מתיחת הפנים? מונדאו הוא רכב מאוד גדול ונועד לספק צרכי משפחה. יש לא מעט רכבים יותר גדולים מהסריון, עדיין חסכוניים, ופחות גדולים מהמונדאו שיכולים לנסוע כל יום לק"ג בנחת ובשלווה. אל תשכח שמרבית הרכבים בשוק החל ממודל 2010 בערך, בעלי תה"ל אוטומטית עם 6 הילוכים שמאוד חסכוניים בשיוט. גם המונדאו הנ"ל, ללא מערכת גז, עושה כ 1 ל 15 בשיוט רגוע. אם יש לך משפחה למלא במונדאו אז בכייף. אחלה אוטו בשיוט, בידוד רעשים נהדר, נוחות מצויינת ובהמה גסה שנותנת המון ביטחון.

עריכה אחרונה על ידי ST12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח אם זה אחרי או לפני ,אפשר דוגמא ?

משפחה גדולה אין זה סוג של חלום רכב מנהלים עם מנוע גדול,להרגיש את העוצמה הגודל ותחושת הביטחון שרכב מנהלים מקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מנהלים...חחח עדיין יש מושג כזה? אשתי נוהגת בו וחוץ מאת בעלה, היא לא כל כך מנהלת אף אחד אחר(:-

לפני מתיחת הפנים הפאנל של המזגן בדאש בורד-כסוף כולו, לאחר המתיחה הוא שחור. מבחוץ ניתן להבחין ב"גבות" מתחת לפנסים הראשיים, משהו שלא קיים בדגם הקודם. ה"גבות" הללו משמשים לפסי תאורת לד בדגם הטיטניום ובטרנד זה רק פלסטיק שחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מנהלים...חחח עדיין יש מושג כזה? אשתי נוהגת בו וחוץ מאת בעלה, היא לא כל כך מנהלת אף אחד אחר(:-

לפני מתיחת הפנים הפאנל של המזגן בדאש בורד-כסוף כולו, לאחר המתיחה הוא שחור. מבחוץ ניתן להבחין ב"גבות" מתחת לפנסים הראשיים, משהו שלא קיים בדגם הקודם. ה"גבות" הללו משמשים לפסי תאורת לד בדגם הטיטניום ובטרנד זה רק פלסטיק שחור.

קטגוריה לא יכולה להיעלם סתם כך.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איך רכבים כמו מזדה 6,אוונסיס,סונטה אמורים להיקרא?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...