Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפר רכישת מונדאו 2011 + סיכום חודשיים + סחטיין לאלבר ולעידן אוחיון

ST12345
שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחר כמעט חודשיים ו 1500 ק"מ על המונדאו, והשלמת כל הטיפולים והתיקונים, קבלו 200 מילה לכותב לא מקצועי בעליל:

הרכב:

פורד מונדאו 2011 בצבע לבן, 5 דלתות, לאחר מתיחת פנים מנוע 2300 גיר אוטומטי טיפטרוניק 6 הילוכים. נרכש מאלבר, נהג יחיד (דיברתי עם הנהג ועם קצין הרכב שלו), כשהיה בדיוק 4 שנים על הכביש עם 75,000 ק"מ. תוספות: חישוקים קלים, מערכת מולטימדיה קנווד – התקנה של היבואן, חיישנים עם מצלמת רוורס. הרכב ללא שום תאונות או תקלות, טופל במוסכי פורד והיה לאחר טיפול 75,000 .

הקדמה – סיפור הרכישה:

לאחר שהחלטנו להחליף את האוונסיס 2002 הייתה התלבטות קלה בין המונדאו לבין המאליבו ובנסיעה קצרה על 2 הרכבים ההחלטה הייתה מידית על מונדאו. לאחר שנגררתי מאות קילומטרים בכדי לפגוש סוחרים בתחפושת וכל מיני מריעין בישין המתחזים לחכם חנוכה ולצדיק עזריאל, הוחלט ללכת למגרשי הליסינג. לאחר סיבוב כמעט בכל הסוכנויות הגדולות לא מצאתי כלום. בסוף השארתי טלפון לעידן – נציג מכירה מסניף יהוד שמצא חן בעיני וביקשתי שיודיע לי מידית על כל רכב שמתאים למה שביקשתי. לאחר כשבועיים הוא התקשר אלי ביום שישי ברבע לשמונה בבוקר, אמר שיש רכב בחיפה. ב 12 כבר בדקתי את הרכב ובאחת סגרתי עסקה טלפונית ושמתי עליו מקדמה. ביום ראשון הוא כבר היה ביהוד ולמחרת לקחתי לבדיקה במעבדה לרכב. היה צריך להחליף ברקסים, לכוון פרונט, להחליף תושבת ולאפס תקלת מחשב בבקרת החלקה + טיפל'ה תיקוני קוסמטיקה של הפחח השיכור שעשה לאוטו חידוש צבע.

הרכב נצא לסבב תיקונים, חזר עם כל הקבלות, הכנסתי אותו לבדיקה חוזרת (ללא עלות) במעבדה לרכב ושם אישרו לי שתוקנו כל הריג'קטים. לצערי את עבודת הפחחות השנייה עשה צבעי אחר ללא בעיית אלכוהול אבל ככל הנראה עם בעיית סמים קשה, ובמקום לתקן, עשה יותר גרוע ומילא את הרכב בכתמים של כל מיני דבקים וסכחלע'. בזמן ההוא כבר מכרתי את הטויוטה והייתי לחוץ אז לקחתי את הרכב עם הבטחה שהכל יטופל על חשבון אלבר. וכמו שהובטח, הוזנה הזמנה, למוסך פחחות "על הגל" בחדרה קרוב לבית שלי, ובגלל הרמדאן ושלא היה לי זמן, רק היום נכנסתי לשם.

בעל הבית מימון והבן שלו הראל הצמידו לי פחח שעבד שם על האוטו חצי יום (אני עזרתי קצת) והתייחס אליו כאילו הוא מנקה את האוטו שלו! שאפו. שאפו לעידן אוחיון התותח שלא ויתר והוציא הזמנת עבודה על משהו שאף אחד לא היה מאשר, שאפו לאלבר שבכלל אישרו, ושאפו למוסך על גל שמטפל בהרבה רכבי אלבר במסגרת הסכם, שהתייחס לאוטו הזה במלא הרצינות והסבלנות. עכשיו, ורק עכשיו אני מבסוט.

ועכשיו נחזור לקורטינה שהבאתי מהפחח:

מאוד מרוצים מהרכב. האוטו ספינה מפנקת, נוחה מאוד, תא מטען גדול עם דלת חמישית, יציב מאוד ויושב טוב על הכביש- מרגיש כמו נמ"ר 4, מיזוג מצוין גם קדימה וגם אחורה, מושב אחורי רחב המכיל 3 מושבי ילדים/בוסטרים בקלות. הגיר חלק ומעביר הילוכים בקלות המנוע חזק מאוד ולא מרגיש עגלה (טוב, לא כמו ה 2 ליטר טורבו, אבל חזק ולא מרגישים שחסר כוח). תנוחת ישיבה נהדרת והגה מאוד זמין כשמתקשרים אליו. תא מטען גדול מאוד - האבטיח כבר נגמר אז יש תמונה אחרת.

אבזור:

הרכב בא ברמת גימור טרנד – צ'ופר, שהיבואן התקין לה את מערכת המולטימדיה. המערכת טובה מאוד בשבילנו = שומעים רדיו\דיסקים מצוין והדיבורית בלוטות' מתפקדת מעולה. לא בדקתי את האייגו כי אין לנו צורך בזה. יש מסך DVD אך גם בזה אין שימוש. הותקנה מצלמת רוורס שטובה לבטיחות לפני שיוצאים מהמקום. בעסקה קיבלנו ג'אנטים חדשים שאני ממש אוהב. הרכב בא עם בקרת אקלים מפוצלת, בקרת שיוט, מלא כפתורים על ההגה וכל מיני תופינים שלא בדקתי.

צריכת דלק:

הרכב נוסע כמעט רק בתוך העיר או בפקקים של 40-50 קמ"ש וצריכת הדלק שלו בסביבות 1 ל 8 במדידה של 3 פולים. בפול השני שמנו תוסף דלק אך לא נראה שזה הזיז לו. עד היום הרכב עשה נסיעה אחת בין עירונית וייקח עוד הרבה זמן עד לפעם הבאה כי זה רכב שרות לנסיעות קצרות. את הארוכות אנחנו עושים באאוטלנדר (נפילה חזקה ביחס לאוקטביה שהייתה לי –אבל זה כבר לשרשור אחר).

אני משער שמי שנוסע יותר בבינעירוני יקבל נתון קצת יותר טוב. לצרכים שלנו זה 2 פולים בחודש = 800 שקל – בדיוק מה שציפינו. האוונסיס הייתה עושה 650 שקל עד 900 (מצערת רגישה ללכלוך).

ביטוח וטסט:

אגרת טסט כ 2000 ₪, ביטוח מקיף ביותר כולל ביטול השתתפות עצמית וכל התוספות האפשריות, לכל נהג מעל 30 הוא 4000 ₪ חובה ומקיף. זה בגלל שיש לי רכב ליסינג מוצהר מהעבודה (חייב לרשום את הרכב ולהציג אישור מחברת הליסינג).

טיבולים:

לפי הקבלות של הטיפולים שבוצעו, לא נראה שרחוק מעלויות של פורד פוקוס, ויחסית לאוונסיס שלעולם לא תמצא לה חלקי חילוף בקלות – כאן זה ההיפך הגמור.

לסיכום:

בשביל 57,000 אלף ₪ קיבלנו רכב לא פחות מנהדר, מאובזר עם כל מה שצריך, נראה מצוין, שמספק את הצרכים שלנו במלואם ואנחנו רק מקווים שיראה אמינות כמו האוונסיס ואנחנו נאהב אותה כמו בת משפחה.

שוב תודה לעידן אוחיון מאלבר סניף יהוד, שלאחר השלמת העסקה הזאת בהחלט זכאי לתוספת ראויה ואכן מהיום יקרא שמו בישראל "עידן פלוס"

20150612_145931.jpgalloy weels.jpgboot.jpgCABINE.jpgFfront.jpgInterior.jpg

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

הרכב נראה ממש טוב וגם אני אהבתי את הג'אנט, נראה דומה למקורי שהיה אופציה בחו"ל.

גם אני קניתי מאלבר בעבר, קיבלתי רכב לא מבריק בלשון המעטה אבל כשהייתה תקלה אחרי חודש וחצי שלא נכללה באחריות הם תיקנו אותה בכל זאת בשתתפות עצמית שלי ובזמנו היה מדובר ברכב בן 5 או 6 שחזר לסיבוב שני אצלהם אחרי טרייד אין.

מאחל שאשתך תהנה מהרכב, סעו בדרכים טובות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נראית טוב.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נראה שמור ויפה.

מותר לשאול מה המחירון שלו (אחרי כל ההפחתות)? בדרך כל חברות הליסינג לא מתאמצות כל כך למכור רכב ואם אתה מתחיל לבוא בדרישות מעבר ליישור קו זה לא רלוונטי (למשל ג'אנטים חדשים)

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית מצוין!!!

מה המחיר של רכב כזה במחירון?

נראית תמורה מלאה לכסף!

חבר שלי מכר לפני יומיים מאזדה ספיריט 2010 ב 67 אלף ש"ח, כשאני מסתכל על הרכב הזה לעומת הספיריט, זה פשוט נראית תמורה מעולה לכסף!!!!

תתחדש תהנה ושמור עליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיד המון דברים רעים על אלבר לאחר שרכשנו מהם רכב, אבל מה שכן טוב הוא שנציגי המכירות כן מחפשים איך לעזור לך אפילו תחת סיכון התחת של עצמם.

תהנה מהרכב,נראה מעולה!

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש - המכונית נראית ממש טוב.

הג'אנט, נראה דומה למקורי שהיה אופציה בחו"ל.

הג'אנט מקורי. בכל אופן הוא זהה למה שיש אצלי באס-מקס. רק שמידת הצמיג שונה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נראה שמור ויפה.

מותר לשאול מה המחירון שלו (אחרי כל ההפחתות)? בדרך כל חברות הליסינג לא מתאמצות כל כך למכור רכב ואם אתה מתחיל לבוא בדרישות מעבר ליישור קו זה לא רלוונטי (למשל ג'אנטים חדשים)

בזמנו המחירון היה 74,000 לפני הורדות. לא הייתה הורדת ק"מ כי הוא עשה כ 18,000 בשנה, רק הורדת ליסינג + הורדת לקוח עם מילה שייקח כל רכב מתאים + הורדת נציג גבר שרצה למכור. אני לא זוכר כמה הורידו על ליסינג נהג יחיד אבל אני יודע בוודאות שהרכבים האלה לא נחטפים כי אנשים מאוד מפחדים מצריכת הדלק ומאגרת הטסט, ולכן הם ישלמו 70 אלף על משפחתומטית בת שלוש (המונדאו הייתה בת 4 ), עם אגרת טסט 1500 וצריכת דלק של 1 ל 11.

לפי החשבון שלי המחיר אכן יתקזז להם בצריכת הדלק (למי שנוסע קצת כמונו) בדיוק ב 1 במאי 2025 (:- רכבים דומים הוצעו לי בחברות מתחרות ב 55 וב 56 אלף רק עם קצת יותר ק"מ (לכיוון 90 אלף), וללא אבזור נוסף וגם ללא נציג גבר. באלבר משווקים חישוקים ומערכות מולטימדיה כחלק מהחבילה - משהו שמאוד אהבתי. למיטב זכרוני גם כאן המחיר למכירה היה בסביבות 55 אלף וחצי, וכולל התוספת לג'אנטים הגיע ל 57 . הוא הוסיף גם חיישני רוורס חדשים (היה קצר קטן בקודמים שתוקן), טיפול חינם, אחריות לשנה וחיוך גדול

עריכה אחרונה על ידי ST12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! אחלה בחירה ואחלה עסקה!

לגבי הנציג - עידן אחלה גבר,

אם בא לך לפצות אותו, אני ממליץ לגשת לסניף ולתת לו חבילת פריכיות.

הוא יבין על מה מדובר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מעניין אותי הפוסט שלך, מה גרם לך להחליט על המונדאו לעומת המאליבו?

אני שמתי את עיני על המאליבו 08-09, ה 2010 כבר שמעתי מחיר ראשוני של 67K עבור שנת 2010 בטרייד אין של UMI.

יש כאן הפרש משמעותי ואם יאפשר לי לרכוש רכב בן 4-5 במקום רכב בן 7, בהחלט ילקח בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למאליבו 3.5 מנוע חזק יותר. פרט לכך, לטעמי האישי, איכות החומרים וההרכבה בפורד היא יותר טובה, תא מטען משמעותית יותר גדול ופרקטי, תנוחת נהיגה יותר טובה, רכב שלי אישית הרגיש פשוט יותר איכותי. אני יודע שאחרים חושבים אחרת אך זוהי דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנוחת נהיגה נוחה יותר מנקודת מבט של תנוחת נהיגה נכונה? או שרגיל?

תא מטען הכוונה בגלל 5 דלתות נכון?

ידוע לך מה ההבדל באבזור בין הטרנד שרכשת לבין הטינטיום? שהרי צריך להשוות תפוחים לתפוחים - המאליבו שדיברתי עליה היא ה LT שצריך להשוותה לטיטניום..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...