Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפר רכישת מונדאו 2011 + סיכום חודשיים + סחטיין לאלבר ולעידן אוחיון

ST12345
שימו לב! השרשור הזה בן 1421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כרגע שוקל רכישת מונדאו אקובוסט ומנסה לעשות הערכת כספית של תקלות אפשריות, הבנתי שהמצמדים והטורבו מועדים לפורענות. אבא שלי מכונאי במקצועו ולכן במידה והטורבו יחזיר חייו לבורא אוכל לבצע איתו את העבודה,האם זהו הטורבו המדובר?

https://m.ebay.com/itm/New-Turbo-For-Land-Rover-Evoque-Ford-Mondeo-AJ-i4D-B4204T7-Ecoboost-2-0L/282865083668?hash=item41dc12a514:g:pHAAAOSwaTFanQBF

לגבי מצמדים, האם אלו יתאימו?

http://www.pumaspeed.co.uk/product-Mondeo-20-Ecoboost-Clutch-Kit_16993.jsp

בוקר טוב

השרשור הזה עוסק במונדאו 2300 ללא טורבו ועם גיר אוטומטי פלנתרי. אם אתה מתעניין בחלפים למונדאו טורבו, אתה מוזמן לפתוח שרשור אחר. זה גורם לבלבול ומערבב בשר עם דגים.

תודה

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

חשוב לי לשמוע דעתכם המלומדת (בעיקר למי שהיה או שהינו בעל מונדאו).

האם עדיף להסתפק ב 2300 סמ"ק (שנת 2010/1) או ה- 2000 טורבו (2012 ואילך)?

אם מונדאו היא הבחירה שלי, האם לקנות את הדגם עם מנוע ה - 2000 אקו בוסט או את המנוע הישן יותר 2300?

החשש הוא להיכנס לסיפורי זוועות ששמעתי על החלפת הטורבו או הגיר שעלות החלפתם יקרה מאוד.

שאלה נוספת - מאחר ועלות הרכב הינה בין 20- 40 אלף האם כדאי לקחת לבדיקה ואם כן איפה כדאי באזור המרכז.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב לך זה שתנהג בשתיהן ותחליט לבד. בסופו של יום הכל תלוי ברכב הספציפי ואיך שהוא יוצא בבדיקה. מונדאו 2010 טיטניום 2300 יד רביעית שהראשונה השכרה, עם 180 אלף ק"מ...לא תהיה עדיפה על טרנד 2000 שנת 2012 עם 70000 אלף ק"מ יד ראשונה. וכן ההיפך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

לא הספקתי לעדכן. לפני כשנה כשרכשנו את הסורנטו פירסמתי את הפורד למכירה אך מייד הקפאתי את המודעה (אשתי). השנה כבר היה ברור לאחר הטסט שהרכב פשוט עומד במקום ללא שום שימוש ומטרה (אני עובד מהבית, ואשתי עובדת חצי משרה ויש גם את הסורנטו). פורסם בפורום כאן לפני כשלושה שבועות ונמכר באותו יום.

רכב מדהים שבחמש שנים פרט למשאבת דלק היה נוסע מטיפול לטיפול. אמנם נסענו עליו בערך 27,000 ק"מ בחמש שנים, אבל שווה כל שקל. 

חנה תמיד בצל, ונסע באופן חלק ושקט בדיוק כמו ביום שקניתי אותו. עדיין עם המלצה חמה לרכישה אצל מי שמחפש רכב חזק, גדול ומרווח, ומאוד אמין. 

עריכה אחרונה על ידי ST12345
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...