Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: MG3 - סינית סינית, אבל לא כמו שחשבתם

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 161
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נכון להיום, אני יכול לספור על יד אחת את כמות הפעמים שראיתי 550 ו350. אם אנשים כ"כ נמנעים מרכישה של זה כיד ראשונה, אין שום סיבה בעולם להתקרב לרכבים הללו כיד שניה (אא"כ לא אכפת מירידת ערך בכלל).

יכול להיות שזה אחלה אוטו, אבל כל מי שרוצה לקנות צריך לשאול את עצמו: "מוכן להשתתף בניסוי?"

תראה, אני עדיין חושב שזה רק עניין של פרסום, שיווק, וניסיון החדרה של הרכב הספציפי לשוק המקומי.

קח לדוגמה, את הדאציה. מכרו כבר 1000 מכוניות בזכות זה, ולמה? כי זה רכב טוב יותר?{הכוונה לסנדרו}.

בלובינסקי לא טרחו ללכת בכיוונים הללו, והתוצאות בהתאם. בינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת ניראה שאנחנו לא מעריכים אותה מספיק- ראו כאן מקום 10 מתוך 200 "Best cars to own in 2015":

http://www.autoexpress.co.uk/car-news/driver-power/91214/driver-power-2015-results-revealed-lexus-is-wins

http://www.autoexpress.co.uk/best-cars/driver-power/91218/best-cars-to-own-in-2015

סתם שאלה מסקרנות, אם באמת אוהבים את השילדה/הגה/הילוכים שלה - כמה הייתם מוכנים לשלם בשביל שתיהיה עם מנוע טורבו ?

איזה מצחיק יהיה אם פיתאום MG/SAIC מכריזים על קיט טורבו להתקנה כמו שיש לאבארט?, דווקא הסינים יכולים להציע אותו במחיר נמוך בהרבה וזה יעשה להם PR רציני בשוק.

ועוד שאלה- כיצד הסינים הצליחו לעשות שילוב מוצלח שכזה לעומת היצרנים המוכרים?

לגבי צריכת הדלק: אני רואה שמדווחים סביב ה35MPG במציאות במשולב, לדעתי זה ממש לא גרוע לרכב עם מנוע 106כ"ס השוקל יותר מ100 קילו מהרכב שלי, אני גם מקבל צריכת דלק דומה עם הגרנדה הרובוטית-ולי יש בקושי 75 כ"ס.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב פורום בריטי של mg3, נראה שדיי מתלהבים שם.

וכאן באתר הבריטי טופגיר מתלהבים פחות

So should I bother?

It depends what your priorities are. As far as cheap motoring goes, the MG3 is right up there with the best that Dacia can offer. It drives well, it's got all the kit you'd want, it makes sense.

But that engine is a real deal-breaker It strangles what's otherwise a perfectly acceptable supermini.

5/10

Piers Ward

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* אגב בבריטניה עוד יחסית משוחדים לטובה כלפי הרכב הזה ובתגובות\יח"צ

הוא ממותג כתעשיה בריטית\גאווה וכד'

מהתגובות לכתבה

As Brits, all of you making negative comments on here should hang your heads in shame. The talents of the same design team responsible for the MG ZR (the last British hot hatch) were also employed to bring this car to market.

Yes the company is now Chinese owned (the biggest global car market) but it is still sold worldwide on its British design and engineering input. Its one of the last ways that we can fly the Union flag to the world.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הבקורת הנ''ל, השאלה למה אנחנו משווים את הרכב, אם זה לפי הקטגוריה אז כנראה שגם אני אעדיף רכב אחר, אך אם ההשוואה נעשית על פי המחיר ואל מול הרכב הזה עומדת קיה פיקנטו ידנית עם מנוע 1.0 ושאר הסגמנט במחיר של 70 אלף ש''ח אז השיקולים כבר נראים אחרת.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיוויק 08

זה לא ממש נכון לקחת את הביקורות מאנגליה ככה, כי בשבילם המנוע הזה ממש לא משהו כי להם יש אפשרות ליקנות מכוניות עם מנוע דיזל חיסכוני בהרבה שנעים יותר לנהיגה, לנו אין אפשרות כזו ובקושי מציעים לנו 3 צילינדרים עם פחות מ75 סוסים בממוצע, לכן בישראל הוא אמור לקבל ניקוד טוב יותר מול המיתחרות.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להגיד הרבה דברים על המותג הזה

זה סיני, אמינות לא ידועה, יבואן (מאוד) בעייתי, צריכת דלק קצת גבוהה, בטיחות נמוכה וכו' וכו'.

אבל חשוב לזכור שהעם בוכה כבר שנים על מחירי המכוניות הלא-ריאלי בארץ.

עד שמגיע מישהו שמרים את הכפפה ומוכר סופר מיני ב-60K (!) עם 3+2 שנות אחריות צריך להגיד שאפו.

יש לי נסיעת מבחן בקרוב, וכנראה שאני לא ארכוש אותה כי ואללה לא באמת בא לי להיות שפן ניסיונות (אלא אם יציעו מסלול מימון נדיב) - הדבר היה יכול כנראה להשתנות אם השיווק היה יותר אגרסיבי (דאצ'יה למשל).

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם כניראה יציעו לך 3 טיפולים מתנה ורכישה חוזרת במחיר מחירון, זה לפחות מה שהציעו לנו על ה 350.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם כניראה יציעו לך 3 טיפולים מתנה ורכישה חוזרת במחיר מחירון, זה לפחות מה שהציעו לנו על ה 350.

במידה ואני אקבל בכתב את ההתחייבות לרכישה חוזרת זה ישנה את ההחלטה, השאלה אם זה התחייבות לטרייד אין רק מקבוצת לובינסקי...

עוד שאלה, איך הרגישה לך ה-350?

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת מאוד מרשימה, סלון של רכב פאר, אין שום דבר דומה במחיר הזה.

גם מרווחת, מושבים נוחים, יש את הטורבו גם, תא מטען גדול.

האמת אחרי ביקור בסוכנות הדעה שלי השתנתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם התעניינו, אבל במחיר של סופר מיני מקבלים משפחתית עם סלון שמשאיר אבק ללא מעט רכבים.

מעניין איך היא בנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך קיבלת 5 שנות אחריות? זאת תוספת בתשלום?

לפני שבועיים הייתי בסוכנות mg ואמרו שהאחריות ל3 שנים.

שאלתי גם לגבי buy back והם אמרו שהם לא מציעים את זה.

המוכר אמר לי 5 שנות אחריות מלא על כל הרכב, במעמד המסירה אני מתכוון לבדוק איפה זה כתוב !

פורד פיאסטה שנת 97 מנוע - יוטה 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...