Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: MG3 - סינית סינית, אבל לא כמו שחשבתם

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש הבנה מאוד מוטעת בעולם או בעיקר פה לגבי המושג מייד אין צ'יינה, האיכות היא רחבת ידיים בכל מה שמיוצר שם, כך שיש מוצרים שהם ברמה מאוד נמוכה בינונית וברמה מאוד טובה, הקונספט של כל מה שמייד אין צ'יינה הוא ברמתו לא טוב או לא איכותי הוא מאוד מוטעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עצם הלא משנה מת תגידו לי על המחיר, 60k זה עדיין הרבה בשביל רכב כזה, בתקציב הנ''ל אפשר לקנות מיד שנייה, הרבה יותר אוטו, וגם משהו שיהיה שווה עוד 5 שנים יותר. בחיים לא אבין את המשיכה הזו לחדש.

לכתב, תודה, נהנהתי לקרוא, לדעתי טבלה עם נתוני נייר בסוף הכתבה תועיל מאוד.

גם אני חשבתי על יד שניה כל הזמן, לרדת קצת בשנתון, שנתיים שלוש, לעלות ברמת הרכב אבל וזה אבל גדול!

איפה האחריות המלאה? הרי רכב שנגמרה לו האחריות כל דבר קטן שם שהוא תקלה זה הוצאות!

רכב יד שניה עם נגיד 60 אלף ק''מ? לאט לאט מגיעים לטיימינג, לטיפולים היקרים, החלפת צמיגים, מצבר, תקלות ועוד!

לעומת זאת תחזיק רכב יד 2 ותשדרג אחרי 3 שנים, במקרה הרע יש לך 4 טיפולים לעשות ובמקרה הטוב 2 טיפולים סה''כ בתקופה של 60 אלף ק''מ ראשונים.

רכב ישן גם עם כל הבדיקות שבעולם זה בסופו של דבר כמו לקנות חתול בשק, פעם מציאה ופעם לימון.

יבואן מוצלח שגם משקיע במתן אחריות אתה תהנה מהרכב שלו גם אם תהיה תקלה או שתיים.

כמו כן אתה קונה רכב חדש עם טסט לשנתיים שלא יהיה לך כאב ראש!

אם השנים ועם כ 8 רכבים יד שניה משנתונים שונים שהיו לי הגעתי לתובנה שאין כמו חדש!

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאין כמו חדש, השאלה כמה זה באמת עולה ולא כמה מספרים לך שזה עולה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה התחליפים? לקנות רכב שהיה בליסינג 3 שנים וירד למכירה ניתן לקנות ב50 אשח מאזדה, וכד' ... ואחרכך למכור קשה...

העדפתי לקחת רכב חדש , שגם לא רואים אותו כל יום , עם אחריות ל 5 שנים , קח שבעוד 3 שנים הבא אחרי יהנה מאחריות לעוד שנתיים .

פורד פיאסטה שנת 97 מנוע - יוטה 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם פוזל לכיוונים האלה, באמת שאחרי הרבה רכבים שכולם היו יד שניה (במקרה הטוב) יכול לומר שיצאו לי אלפי שקלים על כל אחד מהיישורי קו שעשיתי, בכל רכב בשלב כזה או אחר הייתי צריך לעשות טיימינג או טיפול כבד כזה או אחר.

רכב חדש באשר הוא יהיה עם לפחות 3 שנים אחריות (במידה והיבואן טוב ועומד מאחורי האחריות) כבר מונע ממך את הבלתי צפוי, במסגרת ה 3 שנים מי שנוסע ממוצע ומטה כלל לא יגיע לטיפולים יקרים, הרכב אחרי 3 שנים עדיין במצב מעולה יועבר לטרייד אין כמקדמה לרכב חדש.

הבאסה קצת שיבואן אם ג'י יגביל אותך לרכבים של אמ ג'י, סיטרואן ופג'ו בלבד וזה החסרון העיקרי מבחינתי.

שוק היד שניה היום על הפנים ונהיה קשה יותר ויותר למכור רכב מהסיבה שאנשים מעדיפים לקנות ממגרשים, עם מימון, אחריות מסויימת וכו' מאשר מיד פרטית.

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה התחליפים? לקנות רכב שהיה בליסינג 3 שנים וירד למכירה ניתן לקנות ב50 אשח מאזדה, וכד' ... ואחרכך למכור קשה...

העדפתי לקחת רכב חדש , שגם לא רואים אותו כל יום , עם אחריות ל 5 שנים , קח שבעוד 3 שנים הבא אחרי יהנה מאחריות לעוד שנתיים .

איך קיבלת 5 שנות אחריות? זאת תוספת בתשלום?

לפני שבועיים הייתי בסוכנות mg ואמרו שהאחריות ל3 שנים.

שאלתי גם לגבי buy back והם אמרו שהם לא מציעים את זה.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי buy back היום בטלפון נמסר לי שיש אופציית טריידאין, לגבי אחריות גם אני ראיתי רק 3 ולא 5 שנות אחריות.

כשהתחלתי למשוך מהנציג בטלפון לגבי המימון וכו', עניין אותי בעיקר המקדמה, הנציג אמר לי שהוא לא ימסור לי יותר מדי פרטים, שיש להם מגוון מסלולי מימון וניתן לקבל מימון עם מקדמה של 2000 ש''ח.

בקיצור כרגע מחכה למכור את הרכב שברשותי ואח''כ נתעמק בנושא, תכלס אשתי מעדיפה אוטומט.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שמציע הרבה תמורה אבל חיה קצת מוזרה.

לדעתי הוא מתאים יותר לחובבי הגה מאשר לישראלי הממוצע יש לו סה"כ את רוב הנתונים (ידני הגה הידראולי משקל קל שלדה טובה עיצוב נואז בין עם או ללא מדבקות) לישראלי הממוצע שקונה רכב קטן הוא יותר מידי זללן לא מספיק בטיחותי וסיכון מבחינת ירידת ערך וכו...

אם לי אישית היו 60K שקלים לקניית רכב חדש הייתי מעדיף את הMG3 על פני המתחרות האחרות בין אם זה בגלל הריגוש בנהיגה ובין אם זה בגלל שלא הייתי רוצה לרדת לחנייה כול יום עם רטייה על העיניים רק כדי לא לראות את מה שנמצא שם.

אגב לסיניים יש המון רכבים שלדעתי חבל שלא מייבאים לארץ למשל CHANGAN EADO משפחתית גדולה (סגנון 301) שנראית כמו מוצר ברמה טובה עד מאוד או הGEELY GC9 שזה רכב מנהלים על פלטפורמה של ולוו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב לסיניים יש המון רכבים שלדעתי חבל שלא מייבאים לארץ למשל CHANGAN EADO משפחתית גדולה (סגנון 301) שנראית כמו מוצר ברמה טובה עד מאוד או הGEELY GC9 שזה רכב מנהלים על פלטפורמה של ולוו

ממבט חטוף בGC9- ניראה מצויין אבל אני רואה שמתחיל מ90K ש"ח בסין, כלומר רכב שגיעה קרוב ל300K בארץ בתוספת איבזור- אם בדיון הזה פוסלים רכב ב59K ביגחח היותו סיני- לא רוצה לדעת מה יגידו על רכב ב300K :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו עם הלנצ'יה שלי, שלפני כמעט 4 שנים חזינו כאן שתתרסק במחירון ותהפוך להיות עסקה משתלמת, כך גם עם הרכב הזה.

אישית אני חושב שהן יהיו להיט גדול כרכבים בוגרי השכרה או ליסינג בני 3, שיימכרו ב-20 אלף ש"ח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה 20K ?

למה לא 5K ?

אולי בכלל ישלמו ללקוחות שיקחו אותה ?

גם אם ה MG תאבד מערכה יותר ממכוניות מיני אחרות, עדיין מדובר על סכומים קטנים יחסית במונחים מוחלטים.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר די הרבה זמן פוזל לכיוון ה-MG הזו.

אין לי שום בעיה להיות "שפן נסיונות", ולקנות אותה, {בגרסת האמצע המאובזרת}, אחרי האיביזה.

מחכה רק לימי המכירות של "אוכלוסייה הרגילה". ללא שייכות לאיזה מועדון צרכנות כזה או אחר.[חבר, הוט].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר בכריות אוויר עסקינן, יש ל-MG3 בעיה אחת רצינית שאי אפשר להתעלם ממנה - בטיחות. במבחן הריסוק שערך לה ארגון euro NCAP קיבלה המכונית שלושה כוכבים בלבד. ציון נמוך לכל הדעות בסטנדרטים של ימינו. יחד עם זאת, מדובר באותו מבחן בו גם רנו מגאן קיבלה שלושה כוכבים בגלל סיבה קטנונית למדי, אז החלטתי לבדוק האם זה המצב גם כאן. בחינה מדוקדקת יותר של דו"ח התוצאות המלא (בוא תוכלו לעיין כאן. אבל רק אחרי שתסיימו לקרוא) מעלה שבניגוד למגאן, ה-MG מקבלת את שלושת הכוכבים "בזכות ולא בחסד" בגלל ביצועים לא טובים במבחן עצמו. בעיה.

- לא הייתי קונה את הרכב הזה בשום מחיר, יש מינימום - בטח ובטח ברכבי מיני\סופר מיני, לא מספיק שהרכב עצמו קטן, גם ציון נמוך בבטיחות?

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...