Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכנים אותו קרב המאה, בצדק (מייוות'ר-פקיאו)

Mr.Jones
שימו לב! השרשור הזה בן 3305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סליחה על חוסר הנימוס, אבל בעיניי, האיגרוף הוא מענפי הספורט הכי מפגרים ופרימיטיביים שיש, ממש כמו הטיפשות הזו - ה"ספורט עאלק", איפה שדוקרים שור למוות אחרי שמתישים אותו מול חתכ'ת סמרטוט.

לעניות דעתי זה בכלל לא ספורט.

כמובן דעתי האישית ואני מתנצל מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין ממש מקום להשוואה בין שני לוחמים שווים (שעוד מחולקים עפ"י קבוצות משקל) שהגיעו לזירה מבחירתם החופשית לבין בעל חיים אומלל שמתעללים בו גיבורים על סוסים ועם חרבות וכידונים.

מלחמת השוורים מעולם גם לא הייתה ספורט, אין בזה תחרויות, אין אליפות, אין ניקוד, אין כלום ששייך ל"ספורט", סתם מנהג עתיק יומין שפעם היה מקובל והיום נתפש (בצדק) כברברי ואם אני זוכר נכון, בחלקו הגדול הוא כבר הופסק.

שני דברים שונים לגמרי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק אבל גם לא צודק, או שאני לא הסברתי עצמי טוב: אני רואה פסול בספורט שבעצם גורם לנזק במכוון.

שימו לב, אני לא מתכוון לפציעות ספורט שכיחות אלא לספורט (אם ניתן לכנותו כך) שבא במכוון לפגוע ולהזיק ליריב. פיזית.

בעיניי זה מפגר, פרימיטיבי ובא רק לספק צרכי אלימות/מכות/דם אצל הצופה ובבקשה לא להיעלב; לא התכוונתי לאף אחד מכם.

כמובן שבאיגרוף יש טכניקה, הרבה מאד טכניקה, אבל זה לא הענין.

וזה שהוא נהוג עוד בימי העת העתיקה, לדעתי אין קשר לוויכוח שמתנהל כאן. בעת העתיקה עשו עוד הרבה דברים אחרים, נוראיים ומזוויעים שהם לשמחת כולנו בלתי מקובלים כיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באספקט הזה אתה צודק, רק שיש שם כ"כ הרבה כסף שאין סיכוי שזה ישתנה.

אותו דבר אגב במרוצי סוסים.

הסוסים נמתחים לקצה היכולת, נקרעים באימונים ובמירוצים, מייצרים אשכרה מיליארדים של דולרים (בהימורים) ולאחר קריירה די קצרה, מומתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מנסה להשפיע שמשהו ישתנה כאן.

ספורט אלים? - עובדה.

גורם לנזק? - עובדה.

עד כאן העובדות.

זה שאני נגד הגישה - עובדה.

זהו. רק אמרתי את דעתי.

כמובן אשמח גם לשמוע דעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראגבי\פוטבול אמריקאי = ספורט אלים שמכיל רוב התנגשויות 'אלימות' שגורמות נזק,

ועל התנאי הזה עונה גם המגעילול שפרק לשחקן של בלאט את הכתף בכדורסל,

וכך גם ג'ודו שהוא מקצוע אולימפי.

אגרוף זה פשוט כל התקווה של האנשים ש'יהיה מכות' בכדורגל או כדורסל, רק מרוכז ומתוכנן.

ודאי שזה אלים, זו תחרות במי אלים יותר טוב ומי יותר עמיד, אין שאלה בכלל.

אנשים אוהבים אלימות וזהו. זה פשוט מעניין.

כמו לראות שעה מירוץ פורמולה 1 ואז מישהו עף עם הרכב על הקהל :

אתה לא מתבאס ומכבה את הטלויזיה באותו רגע כי נגמר המירוץ.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את דעתך לחלוטין, ומקבל אותה.

אני התחלתי עם אומניות לחימה בשביל הגנה עצמית. עם הזמן אתה רוצה להשתפר וללא יישום מעשי קשה להשתפר. בהמשך מתחילים לאהוב את הספורט ואז גם צופים בטלוויזיה. אני יודע שאני לא מסתכל על זה כצמא דם. אני מסתכל בעיקר על הטכניקה, העצמה, המהירות וכו', רק שאלו באים לידי ביטוי בפגיעה מכוונת, כי ככה מתאמנים. אני בהחלט מסכים שרוב הצופים לא מתעניינים בטכניקה, ובעיקר רוצים לראות נוק-אאוט. מנהג פרימיטיבי זה נכון.

עריכה:

באגירה, לפי העובדות שציין ירחמיאל, אז ג'ודו כן בקטגוריה. הוא פשוט עדין יותר על הנייר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במציאות.

שנים התאמנתי והתחריתי בג'ודו, אין שום קשר בין האלימות של אגרוף לבין ההרמוניה והזרימה של ג'ודו.

לא זכור לי מתי אי פעם ראיתי פציעה בקרב ג'ודו, הפציעות הן פציעות מאמץ או פציעות אימונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטע שזו התנגשות כוחנית בין שני גופים במטרה שרק אחד ישאר עומד,

אז ג'ודו וקרטה ודברים דומים עונים על זה. אגרוף זה מאוד ברור וישיר,

ג'ודו זה אלגנטי והרמוני - אבל בכולם מנצח מי שנשאר עומד, בסופו של דבר.

בג'ודו לא תקבל ניקוד על אפר-קאט, באיגרוף לא תקבל ניקוד על איפון.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייות'ר עשה את מה שהוא תמיד עושה והתגונן, ובדרך גם הנחית כמעט כפול מהלומות מפאקיו. זה משעמם אבל זה מה שהוא עושה

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו היה מאוד מסריח בקרב.

יש לא מעט אנשים שהיו רוצים לראות את השיא של רוקי מרציאנו נשבר, ושפלויד יגיע ל 50 ניצחונות ללא הפסד.

49...

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...