Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול במנוע מתחמם - הונדה סיוויק 1998

liork12
שימו לב! השרשור הזה בן 3271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי שלום לכולם מצטער שלא עדכנתי .

לאחר בדיקה של חבר טוב של אבא שלי במקצועו חשמלאי אמר לי כי הבעיה זה שיפוץ ראש מנוע כי הוא לא רואה שום בעיה מכנית וויזואלית.

לפני כשבוע הייתי במוסך מורשה- לא אמרתי לו כלום הוא בדק את הרכב 20-30 דקות אמר לי בדיוק מה החלפתי מה לא החלפתי ומה צריך להחליף אז קיבלתי ממנו עבודה מקצועית ואמינה - לפי דבריו הנושא הוא שיפוץ ראש מנוע .

תהרגו אותי אין לי מושג איך זה קשור לראש מנוע - המנוע מאיץ מהר אין בעיות כח , אין מעבר מים לשמן מה שנאמר לי מהרבה אנשים שזה סימן לראש מנוע - בקיצור אני כבר חסר עצות אני כבר לא יודע האם כדאי לי להחליף ראש מנוע , לשפץ אותו .

העלויות שנאמרו לי במוסך הם 2400 במידה וצריך רק לשפץ - ו2600-2900 להחליף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשראש מנוע "הולך" המנוע מתחמם במאמץ בד"כ.

מה שאתה מתאר אופייני למשאבת מים גמורה או מאוורר לא תקין.

בנסיעה יש הרבה מעבר של אוויר ברדיאטור ולכן המאוורר פחות רלוונטי. נשאבת מים לא תקינה תגרום לחום מנוע לעלות בעמידה כי במקום (מספרים לדוגמא) 5 ליטר שעה היא מספקת ליטר לשעה. כשאתה בנסיעה היא מסתובבת מהר יותר ולכן פחות מרגישים את החולשה שלה.

לסיכום. תבדוק שהמאוורר שעל הרדיאטור עובד כמו שצריך ואז נשאבת מים. שווה לנסות לפני שעושים ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשראש מנוע "הולך" המנוע מתחמם במאמץ בד"כ.

מה שאתה מתאר אופייני למשאבת מים גמורה או מאוורר לא תקין.

בנסיעה יש הרבה מעבר של אוויר ברדיאטור ולכן המאוורר פחות רלוונטי. נשאבת מים לא תקינה תגרום לחום מנוע לעלות בעמידה כי במקום (מספרים לדוגמא) 5 ליטר שעה היא מספקת ליטר לשעה. כשאתה בנסיעה היא מסתובבת מהר יותר ולכן פחות מרגישים את החולשה שלה.

לסיכום. תבדוק שהמאוורר שעל הרדיאטור עובד כמו שצריך ואז נשאבת מים. שווה לנסות לפני שעושים ראש.

בדקתי את המשאבה - תקין .

בנוגע למאוורר יש דרך לוודא וויזואלית שהוא עובד ? כי מבחינת להסתובב הוא מסתובב. (אני ישמח למוסך שאתה מכיר אישית וממליץ באיזור אשדוד ).

בימים חמים סתם לדוגמא יום רביעי האחרון 43 מעלות גם במהלך נסיעה ארוכה ודווקא במהירות ננמוכה מאד של 90 קמ"ש מחוץ לעיר המנוע עדיין התחמם עצרתי בצד עד שיתקרר איזה חצי שעה והמשכתי. כמובן שלפני שאני הולך לעשות ראש אני לא יחליט בקלות ראש. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום. אני לא מבין למה אתה משתגע גש לכל מוסך ובצע בדיקת לחץ הפוך במידה ואטם ראש פרוץ תראה זאת מיד על ידי יציאת מים מהרדיאטור. בהצלחה.

לפני שבוע ביצעתי את הבדיקה של לחץ הפוך ומשאבת מים יצא תקין , מצאו פה ושם בקטנה נזילת שמן זה בדוק חרטה של המוסכניק הוא מרח לי טיפה שמן, רוב המוסכים הלא אמינים עושים את זה ממציאים לך בעיות חדשות אבל לא התרגשתי .

אם חבר של אבא שלי אמר לי שזה ראש מנוע וגם המוסך אמר אני קצת מתחיל לחשוש - מה שכן אני ישמח למוסך מומלץ להונדה באיזור אשדוד לבדיקה אחרונה לפני ביצוע ראש מנוע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין בדיקת לחץ הפוך לבין משאבת המיים אן נזילות שמן?!? איזה בדיקה עשו לך בדיוק? אולי עשו בדיקה בלחץ למערכת הקירור? אתה יכול לתאר את מה שעשו בבדיקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין בדיקת לחץ הפוך לבין משאבת המיים אן נזילות שמן?!? איזה בדיקה עשו לך בדיוק? אולי עשו בדיקה בלחץ למערכת הקירור? אתה יכול לתאר את מה שעשו בבדיקה?

1-בדיקת לחץ הפוך- יצא תקין

2- בדיקת משאבת מים - יצא תקין

3-אמר לי כדרך אגב שיש לי נזילות של שמן (בלי קשר לבעיה של השירשור הנל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...