Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדש בשטח - שקעתי עם הרכב בחוף בים - צריך קצת יעוץ.

פוצינו
שימו לב! השרשור הזה בן 3295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פרייזר איילנד קווינסלנד אוסטרליה. אכן גן עדן של טבע מטורף.

אי שכולו דיונת חול ענקית.

על קו החוף קל לנהוג, בתוך האי יש שבילים מסודרים אבל עדיין נדרש רכב שטח חזק מאוד בחול הטובעני.

למזלנו ערב הגעתיינו ירד גשם אז החול היה מהודק יחסית.

אבל ביום השלישי בדרך חזרה מעבורת נתקענו והגענו בשניה האחרונה לפני שהמעבורת חוזרת.

בהחלט חוויה של מקום.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחד הכללים החשובים הוא לדעת את המגבלות של הרכב שלך. הטוסון שלי למשל, שביננו בקושי אפשר לקרוא לו ג'יפון נוסע בחולות ים בכיף, אבל גם פה צריך לדעת לאן לא כדאי להיכנס, או לפחות לא ללא שותפים רציניים יותר. שיעור להבא: סע לנסיעת 'למידה' עם הרכב ביחד עם חברך בעל הטרופר ולמד את מגבלות הרכב בצורה כזו שתאפשר לך חילוץ מהיר בשעת הצורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
אפשר להתווכח שעות על הדיסקברי...אבל עד כדי כך נתקעת שחולצת על ידי מעבורת?

ואם כבר מעבורת, שני רכבים לפניך עומד רכב השטח הכי טוב. ב 18 רמות מעל הלנדרובר (היפה מאוד לכשעצמו).

שהוא?

(סורי, אני לא מבין גדול ברכבי שטח ולכן אני לא מזהה, אבל מעניין אותי לדעת לאיזה רכב אתה מתכוון..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה להבין משהו, שאלת למה שקעת ואחרים לא, רשמו לך שלחץ בצמיגים 28 זה גבוה וצריך להוריד ל 15,

כתבת שזה נראה לך מוגזם.. אז למה שאלת?

גם 15 זה לחץ גבוה יחסית, אני מוריד גם ל 12 . זה הבדל גדול בין לשקוע לבין לא.

עכשיו לנושא הכוח מנוע, אם אתה בחול יציב אז לקבע את הרכב בהילוך 2 במצב HI ולהתחיל לסוע, כאשר המטרה שלך זה להגיע לסלד גבוה, בדיזל זה בין 2.5 ל 3.5 אלף סלד , כאשר הטורבו מתחיל לעבוד, ככל שהחול יותר רך תשאף לסלד יותר גבוה 3.5 אלף.

אם אתה בדיונה תקבע את הגיר על הילוך 1 ב HI , קח תנופה ותעלה לסל"ד הכי גבוה שאתה יכול, ממש על קצה הקו האדום, הרכב לא יהרס מזה, יהיה לך מלא כוח לקרוע את הדיונה...

מבטיח לך שאם תיישם את הדברים שנכתבו תעלה גם את הדיונה הגדולה באשדוד בקלילות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...