Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח חניה בתחום בית-חולים ממשלתי

שימו לב! השרשור הזה בן 3349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

השבוע קיבלתי דו"ח על חנייה באדום-לבן בתוך בית חולים פוריה.

בית החולים נמצא בתחום המועצה האיזורית עמק-הירדן, ופקחיהם החרוצים רשמו לי את הדו"ח על סך 250 ש"ח.

ראוי לציין שברור לי שחניתי באדום-לבן, העניין הוא שמסביבי חנו עשרות רכבים, וכך המצב כל יום כל השבוע (בזמן האחרון ביליתי שם הרבה).

נוסף על כך, חניתי באיזור מרוחק שאין בו תנועה בכלל (איזור המכבסה של בית החולים), ועדיין אני הייתי היחיד שקיבל את הדו"ח.

בעבר זכור לי שאחד מחברי הפורום אמר שאם התמרורים אינם מצויינים ברשות התימרור המקומית, דין הדו"ח להתבטל (אאל"ט אותו חבר היה ישה).

אשמח אם מישהו יאיר את עיניי בנושא, כמו כן איך אני בודק את העניין? מול מי? מה לבקש?

תודה רבה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. רוב הסיכויים שהתמרורים אושרו כדין.

2. לברור, יש לבקש תעודת עובד ציבור(תע"צ) מהרשות המקומית/מח' הנדסה או תעבורה(עלות של כ-100 ש"ח).

3. כל שאר הסיפור אינו רלוונטי.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

השבוע קיבלתי דו"ח על חנייה באדום-לבן בתוך בית חולים פוריה.

בית החולים נמצא בתחום המועצה האיזורית עמק-הירדן, ופקחיהם החרוצים רשמו לי את הדו"ח על סך 250 ש"ח.

ראוי לציין שברור לי שחניתי באדום-לבן, העניין הוא שמסביבי חנו עשרות רכבים, וכך המצב כל יום כל השבוע (בזמן האחרון ביליתי שם הרבה).

נוסף על כך, חניתי באיזור מרוחק שאין בו תנועה בכלל (איזור המכבסה של בית החולים), ועדיין אני הייתי היחיד שקיבל את הדו"ח.

בעבר זכור לי שאחד מחברי הפורום אמר שאם התמרורים אינם מצויינים ברשות התימרור המקומית, דין הדו"ח להתבטל (אאל"ט אותו חבר היה ישה).

אשמח אם מישהו יאיר את עיניי בנושא, כמו כן איך אני בודק את העניין? מול מי? מה לבקש?

תודה רבה לעוזרים

לגבי התימרור קיבלת כבר תשובה

בנוסף אם יש לך צילום של המכוניות שהם ללא דו"ח ורק שלך עם דו"ח ניתן לבטל עקב אכיפה בררנית.

רק אני בספק אם רק אתה קיבלת , למה , יש למישהו מן הפקחים משהו נגדך ??

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להוכיח אכיפה בררנית, בעל הדו"ח חייב להוכיח כי אותם רכבים חנו בו זמנית בעת שהפקח רשם לו דו"ח.

ניתן לזמן את פנקס הדו"חות ולראות את כמות הדו"חות שנמסרו באותה עת.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אשכרה ממבו ג'מבו של עוכרי דין שנקרא "אכיפה בררנית"???:screwy:

איך בכלל מוכיחים את זה בבית משפט?

יבוא השוטר/ פקח יגיד "ירדתי מהניידת, התחלתי לחלק דוחות, פתאום הייתה קריאת חרום בקשר, נטשנו את חלוקת הדוחות ונסענו לארוע" מי יכול לערער על כזו הצהרה?

בכלל, כל הקטע היללני (ויסלח לי פותח השרשור) של "למה אני קיבלתי והוא לא" נשמע לי הזוי בתור טיעון לפסילת דו"ח.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפה בוטל לאשתי דו"ח בטענה הזו, בלי פנקס דו"חות או כל פעולה אחרת. רק מכתב למחלקת החניה ובו ציון מספרי הרישוי של המכוניות שלא נקנסו.

הארוע התרחש לפני שנים רבות, לפני שמצלמות הפכו חלק אינטגרלי של כל טלפון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אשכרה ממבו ג'מבו של עוכרי דין שנקרא "אכיפה בררנית"???:screwy:

איך בכלל מוכיחים את זה בבית משפט?

יבוא השוטר/ פקח יגיד "ירדתי מהניידת, התחלתי לחלק דוחות, פתאום הייתה קריאת חרום בקשר, נטשנו את חלוקת הדוחות ונסענו לארוע" מי יכול לערער על כזו הצהרה?

בכלל, כל הקטע היללני (ויסלח לי פותח השרשור) של "למה אני קיבלתי והוא לא" נשמע לי הזוי בתור טיעון לפסילת דו"ח.

סלחתי.

בכל אופן- באופן כללי אני מקפיד על החוקים בכל מקום שאני נמצא, גם אם זה כרוך בללת קצת ברגל.

העניין הוא שבבית החולים הזה כולם חונים כך כל הזמן, ממש עד כדי מצב שאי אפשר למצוא שפת-מדרכה (כן, באדום לבן) פנויה לחנייה.

לכן הרשיתי לעצמי לחנות כמו כולם.

בכל אופן לא צילמתי או רשמתי כלום ולכן כנראה שלא אוכל להשתמש בטענה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה לפני כחודש יצא לי להיות בפוריה למשך מספר ימים (ענייני עבודה), כך שיצא לי קצת להכיר את המקום.

אני לא יודע מה היה המצב בזמן שבו אתה היית שם, אבל במשך כל זמן הביקור שלי, שכאמור ארך מספר ימים, לא היה אפילו רמז למצוקת חניה. מתחת למיון יש מגרש חניה גדול שמשתרע על פני כמה מפלסים, וגם בשעות שבהן הוא היה מלא עד אפס מקום עדיין היה מתחתיו מגרש חניה נוסף מכורכר שבמרבית הזמן היה כמעט לגמרי ריק.

מצטער, אבל לאור ההיכרות שלי עם המקום קשה לי לקבל את טענתך לפיה לא הצלחת למצוא חניה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה לפני כחודש יצא לי להיות בפוריה למשך מספר ימים (ענייני עבודה), כך שיצא לי קצת להכיר את המקום.

אני לא יודע מה היה המצב בזמן שבו אתה היית שם, אבל במשך כל זמן הביקור שלי, שכאמור ארך מספר ימים, לא היה אפילו רמז למצוקת חניה. מתחת למיון יש מגרש חניה גדול שמשתרע על פני כמה מפלסים, וגם בשעות שבהן הוא היה מלא עד אפס מקום עדיין היה מתחתיו מגרש חניה נוסף מכורכר שבמרבית הזמן היה כמעט לגמרי ריק.

מצטער, אבל לאור ההיכרות שלי עם המקום קשה לי לקבל את טענתך לפיה לא הצלחת למצוא חניה.

לא טענתי שלא הצלחתי למצוא חנייה, ברור לי שיש מקום בחנייה הגדולה למטה.

המרחק משם ועד המחלקות גדול וזה היה בעייתי באותם ימים.

בכל אופן- כנראה שאוותר על זה, במיוחד כשצריך לשלם 100 ש"ח כדי לבדוק אם התימרור שם חוקי, בתוספת זמן וכאבי ראש, וגם לא בטוח שזה ישתלם.

נראה לי שאשלם וזהו.

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הקשר של התע"צ לבירור תמרורים.

אני קיבלתי דו"ח כתבתי מכתב לועדת ערעורים וביקשתי לראות אישר מועדת תמרור שהתמרור חוקי. קיבלתי פרוטוקול וזהו.

לא עלה שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אני שולח ערעור ולא מקבל פרוטוקול?

איך ממשיך משם?

בנוסף באיזו ועדת ערעורים מדובר? לא נראה לי שיש משהו כזה במועצה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...