Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פריוס 2011 -2010

MaTriXy
שימו לב! השרשור הזה בן 3354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

מתלבט ברכישת מכונית פריוס,עדיפות לדור 3 כנראה.

אני הולך לכיוון הזה משום שכיום חישוב ממוצע של נסועה הוא 25-30k בשנה

אני מעדיף לא לקחת ליסינג, עלות ליסינג גבוהה ביחס לרכישת רכב באופן עצמאי.

אז חברים מצאו והציעו לי מכונית פריוס - מונית לשעבר,עברה 300K ק״מ והוחלף מצבר חשמלי.

השאלה שלי היא מה העמידות של המנוע במקרה כזה?

הוא לא מתקרב כבר לסיום החיים?

מה יכולה להיות עלות החלפת מנוע - חשמלי/בנזין?

האם שווה בכלל ללכת לכיוון מכונית פריוס עם קילומטראז׳ כזה גבוה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לו אני במקומך - הייתי מחפש אחרת. בקילוטראז' כזה לעיתים מתחילות בעיות ברכיבים שאפילו היצרן לא חשב עליהם. הנסיון לחסוך כסף עלול להתגלות כבור לא קטן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה יש יותר מידי נעלמים:

ק"מ מאוד גבוה, ועל אף שהפריוס נחשבת אמינה, אני לא יודע עד כמה היא בנויה לעבודה heavy duty.

שוק עתידי, בעוד נפוץ לראות מרצדסים וסקודות וכו' שמסיימות את חייהן כמוניות ומוסבות לרכב פרטי, פריוסים לא מספק נפוצות ואין לדעת איך שוק המשומשות "אוכל" דברים שכאלו.

זאת יכולה להיות נפילה רצינית וזאת יכולה להיות עסקה שחבל על הזמן.

אני חושב שהייתי מעדיף לקנות שנתון נמוך יותר או מתחרה מבית הונדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי פריוס 2010 דור 3 עם 91K מהטרייד אין של טויוטה ב-88K (מחירון משוקלל באזור 110K). הרכב היה בתוכנית סלקט שלהם כך שיש אחריות של שנה וקיבלתי גם מערכת מולטימדיה (די מעפנה אבל לא בודקים שינים של סוס שמקבלים במתנה...).

תבדוק בסוכניות השונות של טויטה מה יש להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריוסים משמשים כמוניות בארה"ב. יצא לי לראות כמה גם בארץ, חלקן דור שני, מה שגרם לי בזמנו לחשוב שאם רכב מ-2009 במקרה הטוב עדיין מתפקד כמונית זו תוצאה יפה. מפורומים בחו"ל הבנתי שבעלי פריוס פרטיות עברו איתן הרבה מעבר ל-300K ק"מ.

יחד עם זאת, לא הייתי רוכש מונית לשעבר ובטח שלא פריוס. מה התקציב שלך שחשבת ללכת דווקא על מונית?

בעניין הסיפור החשמלי - אין שאלה של "כל כמה זמן יש להחליפו?". זה עובד עד שזה שובק חיים ואז משפצים. אורך החיים תלוי בכמות שעות העבודה, בטמפ' העבודה ובאופן השימוש. סביר למשל שמצבר של מונית יילך מהר יותר משל פרטית כי היא נמצאת יותר בעיר והוא עובר שחיקה מוגברת - טעינה-פריקה.

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חשבתי על מונית, מבחינה תקציבית מדובר על רכישה עם מימון כדי להתקזז בהוצאות רכב מול המעסיק.

סרקתי קצת בסוכנויות טויוטה - טלפונית בעיקר, רוב הדגמים שישנם הם 2011 ומעלה, דורשים בד״כ מחירון

או שמורידים בגלל ק״מ גבוה - נניח 190k ק״מ לרכב 2010 וזה כבר נראה לי ק״מ גבוה.

מה שכן, הן נמכרות די מהר - אלו שיחסית עם ק״מ סביר וכו׳

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...