Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי גור פקינז חדש בן חודש וחצי - מה עכשיו?

avi2014
שימו לב! השרשור הזה בן 3371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי גור פקינז לבן מושלם בן חודש וחצי.

לצערי מעולם לא גידלתי כלב ואין לי באמת מושג איך עובד עולם הכלבים.

מבירורים קטנים הבנתי שיש המון חיסונים לעשות, שבב כלשהו, אגרות וכדו'..

אשמח לעצות לאילוף הכלב, המלצות וכו' מהמנוסים פה.

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לחפש וטרינר מומלץ באיזור שלך, לבקש ממנו לפרט בדיוק את כל הדרישות הבריאותיות: חיסונים, סירוס, מזון, משקל, פעילות גופנית, טיפוח, חינוך

2. לבקש מאלף מומלץ (אפשר להעזר בוטרינר), מי שרוצה בכלב בלי בעיות התנהגות, צריך להתחיל מאפס, כן, כבר בגיל חודש וחצי צריך ללמוד להגיב נכון, לא לדחות, לא לנסות לבד, בלי הכוונה עושים יותר נזק מתועלת.

3. לעשות סקר שוק של חנויות באיזור ולהזמין מזון גורים. בתחום הזה יש התאמה בין המחיר לאיכות, אבל יש כלבים שחיים טוב מאוד גם על המזון הפשוט יותר. לא צריך להכנס לחובות, אפשר להתפשר, שום מזון אינו רעיל.

4. לחפש מאמרים ברשת, יש המווווןןןןן. להתחיל ללמוד, להפעיל קריאה מבוקרת (כי יש גם לא מעט מידע מסולף), זה השלמה למה שיאמרו אנשי המקצוע, לא במקום.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיסונים עושים בד"כ כשבוע לאחר שהגור הגיע וכבר התאקלם, עושים חיסון משושה, יש שני סוגים:

* הוריקן - 2 זריקות, כל זריקה טיפה יותר יקרה, אותו מחיר בסופו של דבר

* סטנדרטי - 3 זריקות, כל זריקה טיפה יותר זולה, אותו מחיר בסופו של דבר בערך.

בד"כ עם החיסון השני עושים גם חיסון כלבת, שהוא בחינם למי שיש רשיון לכלב, כלומר אתה בעצם משלם על הרשיון ומקבל את החיסון, המחיר משתנה לפי העיר או המועצה האזורית.

שבב בד"כ עושים איפשהו עם החיסון הראשון או עם השני והכלבת, עלות לא גבוהה.

אוכל - אוכל יקר יותר = הכלב צריך לאכול יותר כדי לשבוע = מחרבן יותר, יש מזונות טובים גם במחירים סבירים, אל תקנה שק גדול (למרות שזה זול יותר), האוכל מאבד מהטריות שלו לאחר חודשיים בערך.

לגבי אילוף יש את אלה שילכו למאלף, יש את אלה שיקראו ספרים וילכו לפי הספרים, בינתיים יש לי תוצאות יפות לפי הספר של סיזר מילאן - "הלוחש לכלבים", בערך 100 שקל בחנויות הספרים בעברית.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

וכשיגיע הקיץ- תמונה של הכלב ליד אבטיח.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...