Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה החדשה AM5 במבצע של 80,0000- קנייה משתלמת או הרפתקה מיותרת?

jonathan3
שימו לב! השרשור הזה בן 3406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע הצל של הספק הזה גורם לי לחשוב שאולי כדאי להמתין למאזדה 2/ יונדאי I-20 החדשות שצפויות להגיע, לעורר את שוק הסופר-מיני לתחרות חדשה

עם תחרות על מנועים חסכוניים יותר וכו'. ואז לרכוש כליסינג 0 קילומטר.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני גם חושב שקליאו במקרה הזה נותנת תמורה טובה יותר למחיר, ברמת האבזור הגבוהה היא נותנת הנעה ללא מפתח, מראות מתקפלות ועוד חמוצים.

במחיר של 80K אתה יכול למצוא יד שניה שנת 2013 עם ק"מ נמוך מאד

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי שהכל היה כ"כ פשוט, אבל לא נראה לי שרכב חדש דנדש יוצע כ"כ מהר בליסינג 0 ק"מ,ואם כן - אז בהנחה לא משמעותית/משתלמת.

ככה גם אני חשבתי.

הרגע שוחחתי עם נציג של שלמה sixt, לטענתו ניתן להזמין דרכם את המאזדה 2 החדשה כבר עכשיו

וטען שהיא תעלה בסביבות 80,000 ש"ח מליסינג 0 קילומטר.

האמת אני לא סומך כל כך על נציגי מכירות.

אני בהתלבטות שכבר משגעת אותי.

אם ללכת על האיביזה החדשה או להמתין למאזדה 2 החדשה שתעלה אותו מחיר לטענת המוכר.

בקרוב יש לי טסט על האוטו+טיפול גדול ואני צריך לקחת החלטה מאוד בקרוב.

אני ממש אשמח לשמוע האם לדעתכם יש סיכוי שהנציג של שלמה SIXT צודק?

מאזדה 2 תגיע ותעלה 80,000 מליסינג, או ששוב זה תרגיל מכירות סטנדרטי?

ממש תודה על הייעוץ וחוות הדעת עד כה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קונה את מה שנציג שלמה מספר לך, מסיבה אחת מאוד פשוטה שאני לא מאמינה שדגם חדש דנדש (שהמחירון הרשמי שלו כנראה אמור להיות לפחות כמו של הדגם היוצא) ימכר מיד במחיר זהה לדגם יוצא בן 7.

במקומך, הייתי מחכה לדגמים החדשים שצריכים להגיע, האיביזה והקליאו לא יברחו לשום מקום וגם תמיד יהיו עוד רכבים משומשים בקושי בלוחות.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי הגדול קנה את האיביזה שמבצע, מדובר ממנוע 1.2 TSI עם גיר DSG7 אוטו' .

במידה ואתה קונה ב80 אלף, אתה תקבל אותו בצבע לבן, טאסות ורדיו דיסק רגיל ובלי יותר מידי אבזור. כל אבזור שתוסיף יעלה לך כסף.

הרכב זריז ואף חזק (לנהג צעיר כמוני) , שקט מאוד ונוח (לפחות בשבילי). אני לא חושב שאפשר להשוואות אותו ל I20 או לריו עם שילוב של מנוע וגיר שכזה.

בנסיעה לא רגועה, גם תקבל צריכה טובה יותר מהרגילות של 1/13 ~ .

יש רעידות קטנות כאשר אתה גולש יחד עם הברקס (בלי גז, רק ברקס חלש) וכשאתה משחרר הם נעלמות.

אם יש לך עוד שאלות, שאל אותי בהודעה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

murzilka

לא יפתיע אותי לראות גרסת בסיס של המאזדה2 החדשה ב85-7K בדילים של ליסינג 0. זה תלוי ביעדים של היבואן ובמחיר שהוא מקבל.

זה שעכשיו כל המאזדות מעוצבות יפה זה לא אומר שהקפצה של המחיר בטענה ל"פרימיום" היא הדבר הכי חכם. אם המטרה היא למכור כמויות אז צריכה להיות אטרקטיביות במחיר. זאת לא סמל"ת שלא מפריע לה לסיים שנה עם פחות מ200 פונטו ופנדה (כ"א) על הכביש (אאל"ט).

כמה זמן לקח לפיאסטה החדשה עם מנוע 1600 להיכנס למבצעי ליסינג 0ק"מ בפחות מ90K?

פות"ש אם יש לך אפשרות לחכות להגעה של דגמים חדשים, לדעתי שווה.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש עקבתי אחרי ההגעה של הפיאסטה למבצעי "ליסינג 0 ק"מ", אבל אם אני זוכרת נכון, המחירון הרשמי שלה הוא כ-100 אלף כאשר בליסינג היא נמכרת ב87K. גם אם נעזוב את זה שהמחירון של ה-2 היה גבוה יותר משל הפיאסטה ונניח שהיא תכנס לליסינג ב87K לצרכן, הבדל של כ-10% בסכומים האלה אינו זניח ומחירה עדיין יהיה מעל 80K שהובטחו לפות"ש בשלמה סיקסט.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאיש מכירות אומר "בסביבות 80K" זה אומר 85-90K.

בכל מקרה תוך כמה חודשים נשמע כבר את כל האופציות והמחירים אני בטוח.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מסתבר שהוא התכוון למודל 2015 "החדש".

לא לדגם החדש של מאזדה 2...

ממה שקראתי מנועי הACTIVESKY שמורכבים על המאזדה 3 החדשה, חסכוניים בצורה סבירה בלבד.

לא משהו להמתין ששווה להמתין לו.

האמת, שרגע אחד אני מחליט לקנות ויהי מה, ורגע שני מבין שצ'מפיון מוטורס זו חברה שלא עומדת בהתחייבויות שלה ללקוח.

אני אקח קצת זמן לחשוב אולי בכיוון יותר יצירתי.

חבל, כי הסיאט באמת נראתה לי שילוב מצוין בין מהירות לחיסכון בדלק:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...