Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה החדשה AM5 במבצע של 80,0000- קנייה משתלמת או הרפתקה מיותרת?

jonathan3
שימו לב! השרשור הזה בן 3406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש בעיות בגיר גם אחרי 2012. לי הייתה סופרב ולאחי לאון - שתיהן אמצע-סוף 2012 ולשתיהן הוחלף גיר.

אני מכיר גם אוקטביה 2013 שהוחלף לה גיר.

בפיאסטה יש את אותה בעייה, הייתי חושש.

אם נותנים לך אחריות 5 שנים, וחוץ מזה אתה נעול על הרכב, לך על זה.

אם לא, אני הייתי עושה מאמץ וקונה קיה ריו/רנו קליאו/טויוטה יאריס.

הן עולות על האיביזה בהרבה פרמטרים, ולא רק בעניין האמינות.

זה שהרכבים הגיעו אליכם באמצע-סוף 2012 לא אומר שהם יוצרו באותו יום.

אכן הגיר עבר שדרוג, וברכבים שיוצרו !!! (לא נמסרו) לקראת סוף 2012 הבעיות בגיר נעלמו.

בתקציב הזה אין רכב יותר טוב מהאיביזה am5, מה שכן כמו שאמרו על הכביש כולל אגרות, איתורן, חיישנים, צבע, ואולי גם מגנזיום, היא תעלה לך קצת יותר.

אגב פותח השרשור 800 אלף לאיביזה זאת לא מציאה, זאת שחיטה חחח

תערוך את הכותרת הוספת עוד 0 בטעות חח.

עריכה אחרונה על ידי IdoCuper
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?553732-בעיה-חוזרת-בגיר-סיאט-טולדו-2013-1-4-טורבו

טולדו 2013 עם פגם במצמדים.

אבא שלי עובד עם מישהו שאח שלו עם אוקטביה 14 כבר ביקר במוסך עקב תלונות על הגיר וגם לו החליפו משהו.

אמנם גם אני מעריך שאחוז התקלות נמוך יותר,אבל הוא עדיין קיים,אני לא הייתי רוצה להיות בין אילו שיפלו.

ב80 אלף יש לך יונדאי 20 או מזדה 2 י 1 עם 0 קמ עם אמינות בדוקה ללא מצמדים,ריקולים-ראש שקט.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quote

=yulianx;4608911]http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?553732-בעיה-חוזרת-בגיר-סיאט-טולדו-2013-1-4-טורבו

טולדו 2013 עם פגם במצמדים.

אבא שלי עובד עם מישהו שאח שלו עם אוקטביה 14 כבר ביקר במוסך עקב תלונות על הגיר וגם לו החליפו משהו.

אמנם גם אני מעריך שאחוז התקלות נמוך יותר,אבל הוא עדיין קיים,אני לא הייתי רוצה להיות בין אילו שיפלו.

ב80 אלף יש לך יונדאי 20 או מזדה 2 י 1 עם 0 קמ עם אמינות בדוקה ללא מצמדים,ריקולים-ראש שקט.

שוב 2013 זאת שנת עלייה לכביש, יכול להיות שהרכב נוצר בשנת 2012.

צמפיון בגדול מדברים על כל רכב שנוצר בסוף 2012 תחילת 13 ולא מתי שנמסר בשנים האלו, הינה לי יש לאון 2015 והיא נוצרה ב 2014.

כן אתה צודק הגיר קצת מפחיד וגם לי יש חששות, אבל כל עוד היבואן לפחות בזמן האחריות מודה ומודע לבעיות איתו, זה לא מה שיפסול אותי מקניית רכב עם גיר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלות ב-DSG הולכות ונעלמות. הסיכוי שלך ליפול עם גיר לא תקין הוא כנראה נמוך מאוד. עם זאת, יש כאלה שרק המחשבה על העניין מציקה להם ואז כנראה לא כדאי לרכוש איביזה. אני מכיר מספר אנשים שרכשו איביזה וכולם מאוד מרוצים. אגב, לאחד מהם היו כמה בעיות מינוריות עם הרכב (מערכת שמע מקורית שהתקלקלה, למשל) אבל הכל הוחלף באחריות. מדובר ברכב מוצלח במחיר טוב.

אין לי ניסיון עם המתחרות של האיביזה, יתכן שיש היום מציאות יותר טובות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאח של חברה שלי יש איביזה 2014 עם מכלולים דומים (גיר DSG + 1.2 TSI) - הוא אמנם ברשותו רק 6 חודשים - אך לא נרשמה תלונה לרעתו של הרכב.

לגבי האחריות, לא משנה כמה לחצו על היבואן - הוא לא הסכים לתת יותר משנתיים בטענה כי כל הבעיות מאחוריהם. רק הזמן יוכיח.

לחברה שלי יש לאון כבר משהו כמו שנתיים וחצי עם גיר רובוטי, אבל במקרה שלה זה ה DSG6 - שנחשב יותר אמין.

היום: Fiat Bravo Tjet

בעבר: Ford Focus Mk3 2.0 Titanium, BMW Z4 E85 3.0, BMW 118i F20
בעבר הרחוק: האיטלקיה האדומה - Fiat Punto Evo MultiAir Turbo 135 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין נוסחה קבועה.

הייטי שלי חוגג ממש בימים אלו ארבע שנים על הכביש ו75,000 קילומטרים עם אותו שילוב מנוע וגיר כמו של האיביזה המדוברת, מהשנים הבעייתיות.

לא היו תקלות או בעיות בגיר, למעט משאבת מים שהוחלפה באחריות.

נכון, מוניטין האמינות המאכזב של הגיר לא הגיע משום מקום, אבל זה לא אומר שהבעיות מובטחות, ויש לשקול אם יתרונות הנוחות והחסכון של שילוב המנוע והגיר (בשקלול עם יתרונות הרכב עצמו) מצדיקים את הסיכון לתקלות.

מבחינתי לפחות, התשובה היא כן.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי שלושה רכבים עם הגיר המדובר מהשנים 2012 + 2013.

לא היו בעיות, וחוויית הנהיגה היתה מעולה.

בכל מקרה יש אחריות והחבילה הכוללת של האיביזה משתלמת מאוד.

בהצלחה.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיות כנראה נשארו רק אצל מי שלא רוצה להאמין שהן נפתרו ולעומת פעם שהיו שרשורים ספציפים בפורום על גירים בעיתיים, היום יש בעיקר סיפורי בדים כמו שמישהו פה כתב "אבא שלי מכיר מישהו שלאח שלו היה..." וכו'. יש גם עדיין יפנים שמסתתרים בג'ונגלים כי לא מאמינים שמלחמת העולם השנייה הסתיימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bull - החבילה אכן משתלמת אבל בשביל ה-5% שהגיר יהיה דפוק ועוד עם שנתיים אחריות {איביזה שנתון 2012 הייתה עם 5 שנים אחריות}...לא בטוח ששווה!

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיות כנראה נשארו רק אצל מי שלא רוצה להאמין שהן נפתרו ולעומת פעם שהיו שרשורים ספציפים בפורום על גירים בעיתיים' date=' היום יש בעיקר סיפורי בדים כמו שמישהו פה כתב "אבא שלי מכיר מישהו שלאח שלו היה..." וכו'. יש גם עדיין יפנים שמסתתרים בג'ונגלים כי לא מאמינים שמלחמת העולם השנייה הסתיימה.[/quote']

סיפורים שמצריכים הגעה למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שיש טויוטות ומאזדות ששפכו גיר לפני 40-50 אלף. יש אלפי מכוניות של פולקסווגן על הכבישים אם הבעיה לא הייתה נפתרת היבואן היה פושט את הרגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה הייתה הגדלת האחריות ל 5 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאסטה וקליאו אוטומטיות לא עולות 80K.

מוצעת קליאו אוטמטית 2013 למכירה 1.2 טורבו ב 85000. אם לא חייב חדש, זה הכי קרוב לחדש שאני מכיר, ומגיע עם אבזור נדיב פי כמה מסיאט במחיר של 80000.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...