Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד רכבים לעם הפשוט: סנוניות ראשונות של המותג "דאצ'יה".

omar87
שימו לב! השרשור הזה בן 3078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עניין בהחלט מעניין שעולה בכתבה ב - YNET מהווה לא פחות ממהפכה בקניית רכב חדש בארץ.

אם אכן המידע מדוייק ויתממש הרי ניתן יהיה לקנות דצ'יה בשיטת הדילר באמריקה -

מיד ניתן יהיה לא רק להזמין, אלא גם לרכוש במקום את אחד מהדגמים שיוצעו. בדצ'יה-ישראל מתכוונים גם להשיק תכנית רכישה ייחודית, לפיה ניתן יהיה להכנס לאולם התצוגה, לבחור ברכב ובאבזור, ולצאת עמו לכביש כבעלים חדשים לאחר כחצי שעה.

מעניין אם הלקוח הפזיז יהיה בעל זכות החזרה תוך 14 יום במידה ויהיה לא מרוצה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדיוק באלו שמגדירים את איכות המכונית: נוחות, עידון, ליטוש והתנהגות כביש.

פנדה לא מצטיינת באף אחד מהסטנדרטים האלה. לא בנוחות, לא בעידון, לא בליטוש ולא בהתנהגות כביש. סתם רכב עם עיצוב חביב זול לרכישה וזול לאחזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם הלקוח הפזיז יהיה בעל זכות החזרה תוך 14 יום במידה ויהיה לא מרוצה...

עפי חוק, בילתי ניתן כלל לבטל עיסקה במוצר שנוצר במיוחד עבורך.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fkl0ster היקר, כמו שכבר אמרו לך, העובדה שלא נהגת ברכב לא מחזקת את דעתך עליו, או אפילו משכנעת מישהו.

זה טוב ויפה שאתה מרוצה מהפנדה. זה רכב נחמד. אבל קח בחשבון שיש רכבים טובים יותר, וכאלו שנותנים תמורה טובה יותר. אל תיקח את זה אישית ותנסה ללכלך על רכבים אחרים שאתה לא מכיר באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר נהגו בהן אחרים, מנוסים ממני וממך כנראה, והדעות חוזרות על עצמן. הסנדרו יכולה להימכר וראויה להימכר, אבל במחיר הנכון.

הרכב הזה נבנה עבור שווקים מתפתחים ולא בעבור מערב אירופה כמו הדגמים שהזכרתי. כבר בכך הוא בבעיה. להערכתי, קרסו טעוד כשלא הביאו גרסא שיכולה להימכר במחיר שובר שוק של 50 אלף. יש להם דגם שיכול לעשות מהפכה חדשה ובמקום לנצל זאת הם בחרו להעמיס את האוטו באבזור.

שום איבזור לא יוכל להסתיר את רעשי הכביש והרוח, הבידוד הקמצני מרעידות מכאניות ואת התחושה הספרטנית הכללית של הסנדרו.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות במיץ עגבניות, הפנדה לוקחת את הסנדרו בה-כ-ל חוץ ממרחב. הכל.

יצא לי לנהוג בפנדות (גם החדשה וגם הקודמת). אחרי שחזרתי מהן ללנסר, הרגשתי שהתיישבתי במינימום מרצדס.

עפי חוק, בילתי ניתן כלל לבטל עיסקה במוצר שנוצר במיוחד עבורך.

אם לקחתי רכב שכבר היה בסוכנות לפני שהגעתי, איך הוא נוצר במיוחד עבורי?

אם לפי השיטה שלהם, הלקוח תוך חצי שעה מרגע ההזמנה אמור לצאת עם רכב, הם אמורים להחזיק סטוק של רכבים מאחורי הבניין של הסוכנות

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא לא נגזים מדובר פה בשני רכבים שמטרתם זה לשרת אנשים לא עשירים לכן כל עוד יש אבזור ביטחותי מספיק וישיבה נוחה הרכב עשה את שלו.

גם לי יותר נוח לשבת בתוך הבלנו שלי מאשר ברנו קנגו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג בפנדות (גם החדשה וגם הקודמת). אחרי שחזרתי מהן ללנסר, הרגשתי שהתיישבתי במינימום מרצדס.

אם לקחתי רכב שכבר היה בסוכנות לפני שהגעתי, איך הוא נוצר במיוחד עבורי?

אם לפי השיטה שלהם, הלקוח תוך חצי שעה מרגע ההזמנה אמור לצאת עם רכב, הם אמורים להחזיק סטוק של רכבים מאחורי הבניין של הסוכנות

החלק בחוק שיותר נכון לרכבים מתייחס למוצר שהשווי שלו יורד ברגע שעובר ללקוח

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סנדרו ב-65 אלף והגרסה הכי בסיסית היא עם מנוע 900 סמ"ק בנזין.

רנו קליאו עם מנוע מקביל עולה 20,000 שקלים יותר.

תעשו לעצמכם טובה, אם סופר מיני סיניות מוכרים ביותר, אז הייתי מעדיף את הסנדרו על פניהם.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ברור. אבל מה שמוכר היום זה אבזור ולא הרכב כמכלול של דברים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לוויב שמייצרות הדוושות, ההגה וידית ההילוכים?

לא, אני מדבר על הוייב בתגובות פה ובYNET. אם אנחנו נבלע את הצפרדע, אז הם ישמחו למכור לנו אותה במחיר שפורסם.

שיטת מצליח. משחררים מחיר, משוער, בלי להתחייב כמובן, ורואים את התגובה בשוק.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שקרסו מתכוננים להחדרה אמיתית של המותג לשוק, אני אופטימי בנוגע למחירים שהקונים ישלמו בפועל. זה לא נראה לי אותו סיפור כמו לובינסקי וMG (שים על המדף נראה אם יילך).

השנה הושקה ניסאן מיקרה חדשה אחרי מתיחת פנים. מחירון חדש שלה היה 75K אאל"ט, במבצע השקה מכרו ב65K, במהלך שנה השמועות הן שכל דורש יכל לקנות ב70K, אבל בספטמבר היה מבצע של 60K.

לא יפתיע אותי אם בשלב מסויים ב2015 הסנדרו הבסיסית תוצע במחיר מאוד משתלם.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר נהגו בהן אחרים, מנוסים ממני וממך כנראה, והדעות חוזרות על עצמן.

אני אשמח לראות קישור למבחן השוואתי של הסנדרו מול הפנדה. להזכירך אותם עיתונאים מכובדים אמרו גם דברים לא מאוד מחמיאים על הפנדה המהוללת. למשל "cheap interior" שעליו נכתב בautoexpress, ואתה לעומת זאת מאוד מתגאה בו...

עריכה אחרונה על ידי daniel.gri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...