Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המפגש הצפוני של חובבי שימור הרכבים - מארח השקת אלפא רומיאו ג'וליה 1971 ב-"BIG קריות"

Amotz
שימו לב! השרשור הזה בן 3737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי אתה טועה ומטעה.

ואם אתה צודק איך תסביר את הפניה למנהל ביג כדי שיגרש את מועדון החמש ואת משיק האלפה מהמתחם של חובבי השימורים?

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למדון וזדון אין גבולות. ומה עוד יומצא וימצץ מהאצבע, כדי לפגוע באחדותם , ושמחתם של אספנים ובני משפחותיהם? עד היכן? עד מתי? לא נמאס לך כבר?

ראוי ומכובד לך לפרסם את מכתבו של מנכ"ל "ביג קריות" אל מועדון החמש בענין ההשקה,(באישורו כמובן), בכך תפרגן ותכבד את כל הקוראים , שבודאי יכולים לקרוא בעצמם ולהבין את הנקרא, והם יבינו את האמת.

לגופו של ענין, שום אדם או מועדון לא גורש ,לא מגורש ולא יגורש מהמפגש הצפוני - שאף על פי כן ,למרות כל המאמצים ההרואיים לטפול האשמות שוא ושקרים בוטים:-

המפגש הצפוני הוא של כולם ובשביל כולם.

תרבות האספנות ושימור הרכבים היא העיקר, ואין לאיש מונופול על התרבות הזו".

חפשו אותנו גם בפייסבוק - "המפגש הצפוני לרכבי אספנות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכז סניף מועדון החמש בצפון , פרסם את המכתב, מיד עם צאתו, והעביר את תכנו לאנשים מהמפגש .הוא גם הדפיס ותלה אותו על לוח מודעות בחנות.

"הפוסל - במומו פוסל".

תרבות האספנות ושימור הרכבים היא העיקר, ואין לאיש מונופול על התרבות הזו".

חפשו אותנו גם בפייסבוק - "המפגש הצפוני לרכבי אספנות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר, אשמח לדעת באיזו שעה ההשקה. יכול להיות שהתעוורתי, אבל אני לא רואה שום ציון לכך.

ומזל טוב...

יוחאי,

בוודאי שלא ראיתה כאן את השעה כי האירוע הוא של מועדון החמש ומועדון אלפא קלאסיק ולא של חובבי שימורי הרכב שסתם התעלק על האירוע.

אתה מוזמן להגיע ב 16.00 ההשקה תחל ב 16.30. ראה הזמנת מועדון החמש ומועדון אלפא קלאסיק.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?517130-מועדון-החמש-בשיתוף-אלפא-קלאסיק-מזמינים-להשקת-אלפא-רומיאו-ג-וליה-71-בקריות-ב-07-02-14

נא ראה הזמנה זו כאישית.

עריכה אחרונה על ידי oldcar

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוחאי,

בוודאי שלא ראיתה כאן את השעה כי האירוע הוא של מועדון החמש ומועדון אלפא קלאסיק ולא של חובבי שימורי הרכב שסתם התעלק על האירוע.

אתה מוזמן להגיע ב 16.00 ההשקה תחל ב 16.30. ראה הזמנת מועדון החמש ומועדון אלפא קלאסיק.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?517130-מועדון-החמש-בשיתוף-אלפא-קלאסיק-מזמינים-להשקת-אלפא-רומיאו-ג-וליה-71-בקריות-ב-07-02-14

נא ראה הזמנה זו כאישית.

מה קורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוחאי,

נא ראה הזמנה זו כאישית.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, נראה שנצטרך לנסוע בדרך הארוכה כדי שתצליח להסביר לי מה קורה פה.

לגופו של עניין ובלי להכיר את מרבית הכותבים: אני מבין שמטרת המפגש היא לכבד השקת רכב, לראות מכוניות נוספות ואנשים. בקיצור: להנות בשישי בצהריים.

אני מעריך ומודה בכנות לכל מי שמארגן ארוע כזה. מי שארגן- יודע[גם אם לי אין מושג]

באשר לסוגיית הכבוד הנלווה, ההשתלשלות ההיסטורית וכדומה, אני חושש שאלו לא יזכו לביטוי נרחב בספר תולדות העמים של עמנו כך שהמחלוקת מיותרת.

נשאר רק לבלות יפה בשישי בצהריים עם אנשים שמעריכים מכוניות וחברה טובה.

יאסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגופו של עניין ובלי להכיר את מרבית הכותבים: אני מבין שמטרת המפגש היא לכבד השקת רכב, לראות מכוניות נוספות ואנשים. בקיצור: להנות בשישי בצהריים.

באשר לסוגיית הכבוד הנלווה, ההשתלשלות ההיסטורית וכדומה, אני חושש שאלו לא יזכו לביטוי נרחב בספר תולדות העמים של עמנו כך שהמחלוקת מיותרת.

יאסו.

vive la revolucion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאסו.

טעות בידך.

על מנת להתחיל להבין את השתלשלות העיניינים רצוי שנצא עוד היום, ונעשה את הדרך רגלית, בקצב איטי.

כמו בצבא, גם כאן הסקירה תתחלק לשלוש.

1. מהו מפגש תלוי ומהו מפגש בלתי תלוי.

2. מה הופך מפגש תלוי לבלתי תלוי, וההיפך.

3. מהם יחסי הכוחות במפגשים תלויים ומהם יחסי הכוחות במפגשים בלתי תלויים.

ללא סקירת רקע מקיפה חבל על כל ההסבר שנוגע לליבת המחלוקת.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות בידך.

על מנת להתחיל להבין את השתלשלות העיניינים רצוי שנצא עוד היום, ונעשה את הדרך רגלית, בקצב איטי.

כמו בצבא, גם כאן הסקירה תתחלק לשלוש.

1. מהו מפגש תלוי ומהו מפגש בלתי תלוי.

2. מה הופך מפגש תלוי לבלתי תלוי, וההיפך.

3. מהם יחסי הכוחות במפגשים תלויים ומהם יחסי הכוחות במפגשים בלתי תלויים.

ללא סקירת רקע מקיפה חבל על כל ההסבר שנוגע לליבת המחלוקת.

אולי לקבל מאבי נוף הערות הארות והדרכה מקדימה בשירשור המקביל.

שמתם לב שהצפון בלי ועם השתייכות זאת או אחרת מפוצץ את הפורום בפוסטים.

זה אפשרי רק כאשר נמצאים במצב בלתי תלוי כי הרי במצב תלוי לא יכולים לכתוב, למרבה הפלא הבלתי תלויים לא כותבים, מה קרה להם ? זכות השתיקה ?

מתי יבוא גואל לציון ?

=================================

גם אני מגיע קבוע למפגש שישי הצפוני של מועדון ה-5, Outlet חוצות המפרץ קפה Greg :lol:

Classic car parts hunter

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לקבל מאבי נוף הערות הארות והדרכה מקדימה בשירשור המקביל.

שמתם לב שהצפון בלי ועם השתייכות זאת או אחרת מפוצץ את הפורום בפוסטים.

זה אפשרי רק כאשר נמצאים במצב בלתי תלוי כי הרי במצב תלוי לא יכולים לכתוב, למרבה הפלא הבלתי תלויים לא כותבים, מה קרה להם ? זכות השתיקה ?

מתי יבוא גואל לציון ?

אולי תפנה את השאלות למנהל מרכז ביג, שמכתבו המקורי נוסח להפליא. יתכן ובידו המפתח לחלק מהתשובות :wink:

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...