Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי JET FORCE

Maimoni
שימו לב! השרשור הזה בן 7104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שדון, ה JET אישי שלך או שהוא לצרכי מבחן?

צרכי מבחן.

:evilbat: ...השדון

------------------

May the Force be with you...always

------------------

כשאני אמות, אני רוצה למות כמו סבתא שלי, בשלווה, תוך כדי שינה. לא בצרחות, כמו הנוסעים באוטו שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני גם בעל

JET FORCE

וסגרתי איתו במנהרת בגין בירושלים 98

והיה אפשרות לעוד אל תזלזלו באופנוע חיה רעה...למי שיש אותו י סכים איתי....

פתיחות אין לו הכי טובות אבל כיף חיים לנסוע בו זה לא קטנוע זה מין אופנוע 50 סמ"ק גם יש לו את הצורה אני ממליץ לכל מי ששוקל לקנות שווה קניה כל שקל פשוט איכות לנסוע עליו מתנהג על הכביש נהדר בולמים איכותיים ולא לישכוח שהוא פשוט יפה....

התקשרו מבלוקבסטר, ביקשו שתחזיר כבר את הסרט שאתה חי בו!

JET FORCE + אופנוע = אין ליה כזו.

אתה נוסע על קטנוע 50 סמ"ק, חיה רעה אממ... הוא לא.

זה שהספידומטר מראה א' זה לא אומר שזו תורה מסיני.

הבדיקה הכי מדוייקת תהיה נסיעה עם GPS שיראה מה המהירות האמיתית שלך.

אופציה שניה היא לסוע ליד רכב ולבדוק מהירות.

בכל אופן, גם עם רוח גבית בירידה לא תגיע לזה (אולי אם תוסיף מפרש גדול).

יש לכם כלי חביבים, שמרו על עצמכם וצאו מהסרטים, זה לא בריא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

וואלה חברה עם כל הכבוד שלי לג'ט פורס הוא סוגר במישור 80 וגם זה לא בכזו קלות אך לפי מיטב ידיעתי (חבר שיש לו אחד ) המנוע שלו מוגבל או משהו כזה

סיני יש לך מושג אולי באיזה הגבך\לה מדובר או שזו סתם חרטה????

אבל מבחינותצ אחרות כלי מאוד נחמד הפתיחות שלו לא משהו אבל הוא דיי חזק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'ט-פורס?

עד כמה שידוע לי?????? זה היה 1500 לירות(סנוקר:wink: ).

בואו נעשה כזה דבר, אנחנו מתווכחים פה על 15 קמ''ש, הוא טוען 95 במנהרות הכותל, ובלי לחטוף אף כדור מצלף פלסטינאי.

והשדון טוען ל80, מקסימום 85, אם הוא עף לתהום ביציאה מירושלים.

אז , כדי לצאת הכי טוב בסידרת מתח הזאת, בואו נסגור באמצע, הג'ט-פורס סוגר 90, לא פחות ולא יותר.

ואני מקווה שבזה מיצינו את הסידרת מתח הזאת.

וכרובי, תעשה כבר שזה ששם למעלה יעלם כבר.:evil:

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'ט-פורס?

עד כמה שידוע לי?????? זה היה 1500 לירות(סנוקר:wink: ).

בואו נעשה כזה דבר, אנחנו מתווכחים פה על 15 קמ''ש, הוא טוען 95 במנהרות הכותל, ובלי לחטוף אף כדור מצלף פלסטינאי.

והשדון טוען ל80, מקסימום 85, אם הוא עף לתהום ביציאה מירושלים.

אז , כדי לצאת הכי טוב בסידרת מתח הזאת, בואו נסגור באמצע, הג'ט-פורס סוגר 90, לא פחות ולא יותר.

ואני מקווה שבזה מיצינו את הסידרת מתח הזאת.

וכרובי, תעשה כבר שזה ששם למעלה יעלם כבר.:evil:

אז בכללי, שווה לקנות אותו? אחרי שעברנו את כל זה... :-D

ועוד משהו, מה זאת העוינות הזאת בנכם, זאת לא פעם ראשונה שאני רואה את זה... אני מאוד מקווה שזה בצחוק, אבל לפי הסמיילי כנראה שאתם רציניים...

כך אמר שדרן החדשות...

"שלושה נערים נעצרו בגין סחר בסמים, שלושתם משכונת התקווה" :-o

פיגו ג'ט פורס למכירה, פרטים כאן...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=75833

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פתאום עויינות??????:shock:

השבוע אכלנו ארוחת ערב ביחד, אצל ארליך, הוא אכל ביצים , אורז , במיה,:wink: חמוצים, וכל מה שנשאר.

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע אכלנו ארוחת ערב ביחד, אצל ארליך, הוא אכל ביצים , אורז , במיה,:wink: חמוצים, וכל מה שנשאר.

:roflmao: חזק !

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: עכשיו הבנתי...

כך אמר שדרן החדשות...

"שלושה נערים נעצרו בגין סחר בסמים, שלושתם משכונת התקווה" :-o

פיגו ג'ט פורס למכירה, פרטים כאן...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=75833

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בכללי, שווה לקנות אותו? אחרי שעברנו את כל זה... :-D

ועוד משהו, מה זאת העוינות הזאת בנכם, זאת לא פעם ראשונה שאני רואה את זה... אני מאוד מקווה שזה בצחוק, אבל לפי הסמיילי כנראה שאתם רציניים...

עויינות?אני וסיני?!? מה קרה לך? לי ולסיני יש מערכת יחסים נפלאה שמבוססת על ידידות והערכה הדדית.אנחנו אפילו נפגשים הרבה לארוחות שישי משותפות מאז שהתחלתי לצאת עם אחותו הקטנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עויינות?אני וסיני?!? מה קרה לך? לי ולסיני יש מערכת יחסים נפלאה שמבוססת על ידידות והערכה הדדית.אנחנו אפילו נפגשים הרבה לארוחות שישי משותפות מאז שהתחלתי לצאת עם אחותו הקטנה.

:hihi:

:roflmao: :roflmao: :roflmao:

:evilbat: ...השדון

------------------

May the Force be with you...always

------------------

כשאני אמות, אני רוצה למות כמו סבתא שלי, בשלווה, תוך כדי שינה. לא בצרחות, כמו הנוסעים באוטו שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהוד? אחותי הקטנה?, אין לי אחות קטנה:shock:

אני מתחנן אליך, רק אל תספר לי שאתה יוצא עם העז שהייתה קשורה לי בחצר???????????????

הכל הייתי מאמין עליך, אבל עז?איכססססססססססססססס, אני מקווה שלפחות אתה משתמש באמצעי מניעה.

לא הייתי רוצה שלעז שלי יהיה ילד כמוך.

אתם אנשי רשפון, אין לכם גבולות, היית מסתפק לפחות כמו שאר אנשי המושב בכבשים שלכם, מה אתה מחפש מחוץ למושב.:shock:

ולשבת לאכול בחצר שלי עשב עם העז זה לא נקרא ''ארוחת ערב'', בעצם אצלכם אנשי (בועלי)רשפון? לך תדע.

ושדון:evil: ..............................

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע לפנ שהאשכול הזה עבר להגדרת "מטומטם וראוי לנעילה [ואולי אפילו למחיקה]" הוא חזר להגדרת "מפגר אבל אופטימי"...

את מי באמת מעניין עם הקטנוע הזה (או אחר) "סוגר" 85 קמ"ש או 90 קמ"ש? ("באימאימה שלי חבר עם DT משופרת בדק איתי!")

העיקר לראות איך סיני, אהוד ומיקסמיקס מקיזים זה את דמו של זה, אבל בלי לחצות את הגבול שיביא למחיקת ההודעות... :-D

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...